Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

Katalogové číslo: Z03384
Novinka Novinka
True wireless sluchátka Sony s nejlepším aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a podporou Hi-Res bezdrátového přenosu zvuku (LDAC), Procesor V2 pro lepší zvukové podání a procesor QN2e odfiltrování okolního hluku, Bluetooth ver. 5,3. DSEE Extreme pro dopočítávání kvality zvukových nahrávek. Odolnost vůči stříkající vodě IPx4, Výdrž na baterii až 24 hodiny s ANC, Pouzdro možné nabíjet přes USB-C nebo bezdrátově Qi technologií, Nastavení přes aplikaci Sony Headphone connect
Skladem
ks
6 990 Kč
Cashback 500 Kč i Výsledná cena 6 490 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Novinka Novinka
Přehrávač Sony Walkman® NW-A306L, 32GB, Android, Hi-Res, modrý

Přehrávač Sony Walkman® NW-A306L, 32GB, Android,…

Cashback 600 Kč i
Záznam a reprodukce zvuku v digitální podobě s vyšší frekvencí než CD (24bitů /96 kHz), Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením (LDAC, aptX™ HD), Přehrávání až 32 hodin zvuku ve vysokém rozlišení 96 kHz ze souborů FLAC, Integrovaná paměť 32 GB a slot pro paměťovou kartu microSD, Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku
9 989 Kč
Novinka Novinka
Přehrávač Sony Walkman® NW-A306B, 32GB, Android, Hi-Res, černý

Přehrávač Sony Walkman® NW-A306B, 32GB, Android,…

Cashback 600 Kč i
Záznam a reprodukce zvuku v digitální podobě s vyšší frekvencí než CD (24bitů /96 kHz), Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením (LDAC, aptX™ HD), Přehrávání až 32 hodin zvuku ve vysokém rozlišení 96 kHz ze souborů FLAC, Integrovaná paměť 32 GB a slot pro paměťovou kartu microSD, Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku
9 989 Kč
Mobilní telefon Sony Xperia 10 V 5G bílý

Mobilní telefon Sony Xperia 10 V 5G bílý

Cashback 199 Kč i
6,1" širokoúhlý displej OLED s poměrem stran 21:9, Fotoaparát se třemi objektivy: ultraširokoúhlým, širokoúhlým a teleobjektivem, Stupeň krytí proti vodě IP65/68 a sklo Corning® Gorilla® Glass Victus®, Prvotřídní zvuk díky zvuku ve vysokém rozlišení a 3,5mm zvukovému konektoru, Výkonná 5 000mAh baterie v lehkém těle, Pohodlný úchop a nízká hmotnost
9 988 Kč
Reproduktor Sony SRS-NB10 bezdrátový na krk, bílý

Reproduktor Sony SRS-NB10 bezdrátový na krk, bílý

Technologie Precise Voice Pickup pro zajištění čisté reprodukce hlasu, Širokopásmová jednotka reproduktoru pro vysoce kvalitní soukromý zvuk, Lehké a pohodlné provedení pro celodenní nošení, Výdrž baterie až 20 hodin s rychlým nabíjením za 10 minut, Provedení s krytím IPX4 odolné proti stříkající vodě
3 489 Kč

Seznamte se s funkcemi sluchátek
WF-1000XM5

Nejlepší potlačení hluku

Sluchátka WF-1000XM5 snižují vnější hluk v širokém pásmu, od nízkých frekvencí až po vysoké. Obsahují dva patentované procesory, které potlačují více vnějšího hluku než kterýkoli předchozí model, nový vysoce výkonný měnič Dynamic Driver X, duální mikrofony se zpětnou vazbou a inovativní koncovky sluchátek do uší izolující šum a zajišťující stabilnější usazení. Zpracování potlačení okolního hluku v reálném čase lze optimalizovat tak, aby poskytovalo ten nejlepší výkon pro vaše prostředí, takže uslyšíte velký rozdíl, zejména v letadle, vlaku nebo autobuse.

Technologie vícenásobného snímače hluku

Tři mikrofony na každém sluchátku do uší, včetně dvou mikrofonů se zpětnou vazbou, zlepšují výkon potlačení nízkých frekvencí. Jedná se o náš dosud největší krok vpřed v oblasti potlačení okolního hluku, jehož výsledkem je ještě přesnější zachycení okolního zvuku. Můžete si tak vychutnat jeden z našich nejčistších zvuků.

Bezkonkurenční potlačení okolního hluku

Integrovaný procesor V2, exkluzivně vyvinutý společností Sony, uvolňuje plný potenciál HD procesoru QN2e s technologií pro potlačení okolního hluku. Tato jedinečná kombinace technologií ovládá šest mikrofonů mezi oběma ušima a zajišťuje bezprecedentní kvalitu potlačení okolního hluku, které lze přizpůsobit tak, aby poskytovalo nejlepší možný výkon pro aktuální prostředí.

Nový vysoce kvalitní zvuk a měnič pro potlačení okolního hluku

Speciálně navržený měnič Dynamic Driver X schopný reprodukovat nižší frekvence byl vylepšen pomocí konstrukce oddělující kopuli od okraje, která kombinuje různé materiály, aby umožnila přesnější generování potlačujících vln v oblasti nižších frekvencí.

Zažijte pocit stabilněji usazených sluchátek do uší

Koncovky sluchátek do uší izolující šum se vyznačují jedinečným polyuretanovým pěnovým materiálem, který snižuje hluk ve vysokofrekvenčním rozsahu. Měkký a elastický materiál maximalizuje plochu dotyku mezi koncovkou sluchátka do uší a zvukovodem, a tím izoluje zvuk a potlačuje šum. Zlepšuje také přilnavost ke zvukovodu, aby byla sluchátka bezpečněji a stabilněji usazena.

Ohromující kvalita zvuku

Speciálně navržený měnič Dynamic Driver X poskytuje reprodukci širokého rozsahu frekvencí, a umožňuje tak dosahovat hlubších basů, jemných vokálů a vylepšených drobných detailů, zejména u nástrojů s vysokými tóny. Dokonalý výkon v celém rozsahu frekvencí zajišťuje plynulý a přirozený zvuk bez ohledu na to, co posloucháte.

Vychutnejte si bohatší a detailnější vokály

Díky speciálně navrženému měniči Dynamic Driver X pro reprodukci širokého rozsahu frekvencí si užijete bohatší vokály a vylepšené jemné detaily. Struktura membrány využívá kombinaci několika různých materiálů pro kopuli a okraj s cílem dosáhnout nízkého zkreslení a čistého zvuku.

Navržena pro menší zkreslení

Díky kombinaci HD procesoru QN2e pro potlačení okolního hluku a integrovaného procesoru V2 nabízejí sluchátka WF-1000XM5 přesné 24bitové zpracování zvuku a vysoce výkonné analogové zesílení. Výsledkem jsou nízké zkreslení a křišťálově čistá reprodukce zvuku.

Užijte si zvuk ve vysokém rozlišení

Sluchátka WF-1000XM5 podporují bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení, a to díky naší rozsáhle využívané technologii kódování zvuku LDAC. Technologie LDAC přenáší přibližně třikrát více dat než běžné zvukové připojení Bluetooth, a zajišťuje tak výjimečnou kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení, která se více než kdykoli předtím blíží kvalitě studiové nahrávky.

Technologie pro přesný zvuk založená na umělé inteligenci

Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase, včetně souborů z oblíbených streamovacích služeb. Dynamicky rozpoznává instrumentaci každé skladby, hudební žánr a jednotlivé prvky a obnovuje zvuk v oblasti vysokých frekvencí ztracený při kompresi.

A = Rozšířená zvuková dynamika (smyčce a tiché jemné detaily)
B = Obnovené vysoké frekvence (realistické vokály i akustické nástroje)

Funkce sledování hlavy

Funkce sledování hlavy zajišťuje realistický a přesvědčivý zážitek z poslechu automatickou úpravou zvukových polí tak, aby kompenzovala pohyb vaší hlavy. Při připojení ke kompatibilním smartphonům a službám jsou zvuky přesně sladěny s obrazovkou smartphonu, a to i při vašem pohybu, abyste byli zcela vtaženi do sledování.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší a vychutnat si podmanivou hudbu.
Pokročilý algoritmus osobní optimalizace poskytuje ještě dokonalejší pocit zvukového prostoru, vzdálenosti a výšky, takže vám umožní nechat se ještě více pohltit hudbou.

Lepší kvalita hovoru od společnosti Sony než kdy předtím

Díky algoritmu redukce šumu, který využívá umělou inteligenci a je založen na zpracování hluboké neuronové sítě (DNN), a snímačům kostního vedení bude váš hlas zřetelný a přirozený, dokonce i v hlučném prostředí. A pokud jste venku, struktura pro redukci šumu větru bude minimalizovat jakékoli šumění větru, abyste měli vždy jistotu, že vás bude slyšet.

Detekuje vibrace způsobené řečí, a zvyšuje tak čistotu zvuku

Snímače kostního vedení snímají vibrace vašeho hlasu přímo z lebečních kostí. Tím pomáhají izolovat vaši řeč od okolních zvuků a hluku v pozadí, a umožňují tak uskutečňovat čisté hovory i v hlasitém prostředí.

Ztlumení vnějšího světa pro kvalitní čistý zvuk

Díky technologii Precise Voice Pickup a pokročilému zpracování zvukových signálů uslyší druhý účastník hovoru váš hlas zřetelně, dokonce i v hlučných prostředích. Náš algoritmus redukce šumu byl vyvinut pomocí umělé inteligence (AI) a strojového učení s využitím více než 500 milionů hlasových vzorků. Dokáže potlačit okolní hluk, zvýšit přesnost a zvýraznit váš hlas tak, aby byl zřetelný v různých prostředích.

Jistota, že budete vždy slyšet a bude slyšet vás

Struktura pro redukci šumu větru a síťový obal v mikrofonu minimalizují okolní hluk během hovorů, takže vás bude zřetelně slyšet i za větrného počasí.

Malé a nádherné provedení

Tato sluchátka do uší s vylepšenou lesklou strukturou a působící luxusnějším dojmem vám budou pohodlně sedět v uších a zároveň nepropustí vnější zvuky.
Díky zmenšení těla a optimalizaci rozmístění jednotlivých komponent jsou nyní sluchátka do uší přibližně o 25 % menší a o 20 % lehčí než model WF-1000XM4. Zmenšili jsme také velikost nabíjecího pouzdra, takže bude ve vaší kapse působit ještě elegantněji.

Pohodlná a bezpečná

Tvar sluchátek do uší WF-1000XM5 dokonale odpovídá lidským uším a vyznačuje se ergonomickým designem pro stabilnější usazení. Při navrhování sluchátek WF-1000XM5 jsme využívali rozsáhlou databázi údajů o tvaru uší, které jsme shromáždili od uvedení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982. Neustálé vyhodnocování různých tvarů uší a citlivostí nám pomohlo navrhnout ideální tvar sluchátek do uší, který je bezpečný a pohodlný téměř pro každého.

Pohodlné nošení a lepší izolace zvuku

Nové koncovky sluchátek do uší izolující šum jsou vyrobeny z exkluzivního materiálu, který zlepšuje usazení a zvyšuje pohodlí díky nově navrženému tvaru snižujícímu tlak v uchu. Sluchátka do uší jsou dodávána ve čtyřech velikostech, včetně velikosti SS.

Plynulé přepínání

Pro zajištění naprostého pohodlí lze sluchátka WF-1000XM5 spárovat se dvěma zařízeními Bluetooth současně, takže při příchozím hovoru se sluchátka automaticky připojí ke správnému zařízení. Díky vícebodovému připojení můžete rychle přepnout na vyzvánějící zařízení a poté zpět pouhým obnovením přehrávání na druhém zařízení.

Čistý a stabilní signál Bluetooth

Tato sluchátka do uší využívají nový výkonný integrovaný procesor V2, který přenáší signál Bluetooth současně jak do obou uší, tak z nich, abyste si mohli vychutnat stabilní zvuk.
Jsou připravena na novou generaci přenosu zvuku pomocí technologie Bluetooth, označovanou jako LE Audio (beta verze), která se vyznačuje mimořádně nízkou latencí, takže je ideální na hraní her.

(A) Konvenční přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka.
B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek modelu WF-1000XM5

Mluvte a uslyšíte jen okolní zvuk

Jakmile začnete s někým hovořit, režim Speak-to-Chat (v případě příslušného nastavení) pozastaví hudbu, abyste slyšeli jen okolní zvuk a mohli vést konverzaci. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka nasazená nebo nemáte volné ruce. Když váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.

Okamžité pozastavení. Okamžité přehrávání.

Stačí vytáhnout sluchátka z uší a hudba se zastaví, neboť snímač přiblížení rozpozná, kdy máte v uších usazeno jedno nebo obě sluchátka. Po opětovném zasunutí sluchátek do uší se hudba znovu spustí.

Rychlý přístup k oblíbené hudbě a zvukovým scénám

Funkce rychlého přístupu umožňuje tato bezdrátová sluchátka do uší nakonfigurovat tak, abyste přehrávání hudby ze služby Spotify nebo přizpůsobené zvukové scény ze služby Ende obnovili dvěma nebo třemi klepnutími, takže nebude nutné dotýkat se smartphonu.

Ovládejte sluchátka gesty hlavou

Sluchátka do uší můžete ovládat přirozenými gesty hlavou, ať už se jedná o přijímání nebo odmítání hovorů či ovládání funkce automatického přehrávání kývnutím nebo zavrtěním hlavou.

Vše je po ruce

Klepnutím na levé sluchátko do uší můžete přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk a dlouhým klepnutím můžete aktivovat funkci Rychlá pozornost, zatímco poklepáním na pravé sluchátko do uší přeskočíte na další skladbu. Můžete dokonce zvýšit nebo snížit hlasitost čtyřmi nebo více klepnutími za sebou. Pomocí jednoduchého přizpůsobení dostupného v bezplatné aplikaci Headphones Connect můžete každému sluchátku do uší přiřadit vlastní funkce.

Jak rádi posloucháte?

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce řízení okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost zaměřit se pouze na hlasy. Nové nastavení ekvalizéru vám umožní upravit si zvuk podle svých představ poslechem a porovnáním s preferovanou kvalitou zvuku v aplikaci.

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte nápovědu bez použití rukou. Stačí aktivovat preferovaného hlasového asistenta vyslovením slov „OK Google“ nebo „Alexa“. Poté poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte upozornění, nastavte si připomenutí nebo proveďte jinou akci. Hlasem můžete dokonce ovládat funkce sluchátek, jako je potlačení okolního hluku.

Voděodolnost pro každodenní použití

Díky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX41, nezastaví tato sluchátka stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Sluchátka si můžete po nabití užívat až 8 hodin a dalších 16 hodin po uložení do pouzdra, abyste mohli poslouchat celých 24 hodin pokaždé, když opustíte svůj dům. A pro větší pohodlí vám rychlé tříminutové nabíjení poskytne až 60 minut přehrávání. Aplikace Sony | Headphones Connect vás upozorní, když úroveň nabití pouzdra klesne pod 30 %.

Snadné bezdrátové nabíjení pomocí technologie Qi

Technologie Qi nabízí snadné bezdrátové nabíjení. K nabíjení sluchátek v nabíjecím pouzdře můžete použít dokonce i smartphone s technologií Qi a funkcí sdílení baterie. Mezi takové smartphony patří například nejnovější modely Xperia.

Představujeme nová sluchátka Sony WF-1000XM5 w/ Ben Cristovao

Parametry

Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení Do uší
Frekvenční rozsah 20 Hz–20 000 Hz
Mikrofon Ano
Velikost měniče 8,4 mm reproduktory, neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth 5.3
Odolnost Proti stříkající vodě IPx4
Funkce Technologie odstranění šumu ANC, Speak to Chat, Quick attention, podpora kodeků SBC, AAC, LDAC(Hi-res), DSEE Extreme , Smart Listening pomocí aplikace Sony Headphones Connect, Ekvalizér, handsfree volání, Google Fast pair, Microsoft Swift Pair
Hmotnost 5,9 g × 2 (včetně koncovek sluchátek (M) / pouzdro 39 g, 64,6 x 40,0 x 26,5 mm
Baterie Výdrž na baterii až 24 hodiny s ANC (8 hodin sluchátka s ANC (12 hodin bez ANC) + 2 x 8 hodin s ANC (12 hodin bez ANC) dobití z nabíjecího pouzdra), pouzdro možné nabíjet přes USB-C nebo bezdrátově Qi technologií, doba nabíjení baterie 1,5h, pouzdro 2h přes USB
Kompatibilita Podpora zvukových asistentů(OK Google, Alexa)
Barva Stříbrná
Obsah balení Dobíjecí pouzdro, kabel USB, koncovky sluchátek do uší izolující šum, referenční příručka (nová)

Vhodné příslušenství

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Koncovky sluchátek do uší Sony EP-NI1000SS "S" - šedé

Koncovky sluchátek do uší Sony EP-NI1000SS…

Koncovky sluchátek do uší z unikátního materiálu na bázi polyuretanové pěny, Poskytují vysoce účinnou izolaci zvuku k dosažení pohlcujícího zážitku z poslechu, Kompatibilní pro všechny náhlavní soupravy Sony do uší s výjimkou řady WS a modelů se závěsnými oblouky, Kombinace elastických a pěnových materiálů zajišťuje stabilní uchycení a usnadňuje nošení, Možnost výběru ze 3 velikostí: S, M, L (EPNI1000S, EPNI1000M, EPNI1000L)
Koncovky sluchátek do uší Sony EP-NI1000MS "M" - šedé

Koncovky sluchátek do uší Sony EP-NI1000MS…

Koncovky sluchátek do uší z unikátního materiálu na bázi polyuretanové pěny, Poskytují vysoce účinnou izolaci zvuku k dosažení pohlcujícího zážitku z poslechu, Kompatibilní pro všechny náhlavní soupravy Sony do uší s výjimkou řady WS a modelů se závěsnými oblouky, Kombinace elastických a pěnových materiálů zajišťuje stabilní uchycení a usnadňuje nošení, Možnost výběru ze 3 velikostí: S, M, L (EPNI1000S, EPNI1000M, EPNI1000L)
Koncovky sluchátek do uší Sony EP-NI1000LS "L" - šedé

Koncovky sluchátek do uší Sony EP-NI1000LS…

Koncovky sluchátek do uší z unikátního materiálu na bázi polyuretanové pěny, Poskytují vysoce účinnou izolaci zvuku k dosažení pohlcujícího zážitku z poslechu, Kompatibilní pro všechny náhlavní soupravy Sony do uší s výjimkou řady WS a modelů se závěsnými oblouky, Možnost výběru ze 3 velikostí: S, M, L (EPNI1000S, EPNI1000M, EPNI1000L)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod