Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony WF-C500, zelené

Katalogové číslo: Z02933
Akční cena Akční cena
Technologie DSEE™ obnovuje zvuk s vysokými frekvencemi, k jehož ztrátě dojde při kompresi, Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect, Dlouhá výdrž baterie 10 h, celkem 20 h při použití nabíjecího pouzdra, Odolné proti potu a postříkání vodou díky ochraně třídy IPX4, Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth®
Skladem
ks
1 389 Kč

Malé rozměry, dokonalý zvukNaše skutečně bezdrátových sluchátek do uší WF-C500 jsou kompaktní, a tak skvěle sedí v uších. Nenechte se ale zmást jejich velikostí. Díky technologii DSEE, která obnovuje postupné ztišení zvuku a vysokofrekvenční zvuk, nabízejí kvalitní zvuk s bohatými detaily. Tato sluchátka Bluetooth můžete propojit se smartphonem, snadno se používají a jsou k dostání ve čtyřech barvách.


Příjemnější zážitek z poslechuDíky naší technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) je stopě navrácen vysokofrekvenční zvuk a postupné ztišení zvuku, což přináší autentičtější zážitky z poslechu. Hudbu si můžete také přizpůsobit pomocí nastavení EQ v aplikaci Sony | Headphones Connect.


Užijte si přirozenější hudbuPři kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.


Přesně takový zvuk, jaký si přejetePřizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony-Headphones Connect.


Malá, lehká a skvěle sedíTato sluchátka jsou malá a v uších velmi pohodlná. Díky kulatému tvaru bez hran se příjemně nosí a vy se můžete soustředit na to důležité – na hudbu.


Ergonomický povrchový designOd představení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982 (model MDR-E252) jsme prozkoumali obrovské množství údajů o tvarech uší z celého světa. Produktem tohoto zkoumání jsou sluchátka WF-C500, která kombinují tvar odpovídající ušní dutině s novým ergonomickým designem povrchu pro stabilnější uchycení.


Pouzdro do kapsy si můžete vzít kamkoliVálcovité nabíjecí pouzdro je neobyčejně malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce, takže si svá sluchátka do uší můžete vzít všude s sebou. Průsvitné víko, jehož textura připomíná kouřové sklo, propůjčuje pouzdru stylový, luxusní vzhled.


Snadná obsluha tlačítekPomocí tlačítek na sluchátkách WF-C500 můžete nejen spustit nebo pozastavit přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost – nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.


Zřetelnější telefonování s handsfreeSe snadným telefonováním v režimu handsfree, které je díky vestavěnému mikrofonu ještě zřetelnější, bude konverzace volně plynout. Telefon ani nemusíte vytáhnout z kapsy.


Kompatibilní s hlasovým ovládánímJediným stisknutím tlačítka se spojíte s hlasovým asistentem svého smartphonu, takže můžete mimo jiné najít správnou cestu, přehrávat hudbu, komunikovat s kontakty.


Najděte sluchátka pomocí funkce Fast PairDíky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními Android snadné. Jediným kliknutím spárujete sluchátka WF-C500 se zařízeními Android prostřednictvím funkce Bluetooth. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu.


Připojte se k počítači pomocí Swift PairFunkce Swift Pair umožňuje párování sluchátek WF-C500 s počítačem se systémem Windows 10 přes Bluetooth. Po výběru režimu párování se na zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí pokyny pro párování.


Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutáchVychutnejte si až 20 hodin poslechu díky praktickému nabíjecímu pouzdru. A pokud potřebujete v rychlosti nabít, 10 minut nabíjení vám poskytne až hodinu přehrávání hudby navíc.


Stříkající voda a pot – žádný problémDíky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat.


Jedno sluchátko do uší, ideální k práciChcete-li poslouchat hudbu a přitom být stále schopni vést rozhovor, vyjměte z nabíjecího pouzdra pouze jedno sluchátko a použijte je jako obvykle.


Stabilní a spolehlivé připojení BluetoothČip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

(A) Konvenční přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka.
(B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek modelu WF-C500.


Tak pohlcující. Tak opravdová.Nechejte se pohltit okolním zvukem. Zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo na nahrávání ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá jako nikdy předtím. Tato sluchátka podporují 360 Reality Audio.


Myslíme na udržitelnostNejen, že jsou naše produkty stylové, jejich design navíc chrání životní prostředí. Obalový materiál sluchátek do uší WF-C500 neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.Parametry

Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení Do uší
Frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Velikost měniče 5,8 mm reproduktory, neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth 5.0, podpora audio formátu SBC a AAC, zvukové profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP, kodování SCMS-T
Odolnost Voděodolnost IPX4 - odolají stříkající vodě a potu
Funkce DSEE
Hmotnost 2x 5,4 g / pouzdro 35 g (80,0 x 34,9 x 30,9 mm)
Baterie Doba nabíjení sluchátek cca 2,5 h, doba nabíjení pouzdra cca 3 h, výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby) max. 10 h, výdrž baterie (nepřetržité komunikace) max. 5 h, nabíjení přes rozhraní USB-C (s pouzdrem)
Barva Zelená
Obsah balení Sluchátka, nabíjecí přenosné pouzdro, kabel USB: Type-C®, náhradní silikonové špunty vel. SS, S, M, L

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod