Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, stříbrné

Akční cena Akční cena
HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
Skladem
ks
7 490 Kč
Katalogové číslo: Z02952
Kód výrobce: WH1000XM5S.CE7

Mohlo by Vás zajímat

Prodloužená záruka Sony HAVEWY502 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY502 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 5 let bez obav z poruchy.
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
7 490 Kč
Prodloužená záruka Sony HAVEWY302 pro AV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY302 pro AV na 3. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, modré

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, modré

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
7 490 Kč
Prodloužená záruka Sony HAVEWY402 pro AV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY402 pro AV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 4 roky bez obav z poruchy.

VÁŠ SVĚT. NIC JINÉHO.Díky dvěma procesorům ovládajícím osm mikrofonů, funkci Auto NC Optimizer pro automatickou optimalizaci potlačení okolního hluku podle podmínek nošení a prostředí a speciálně navrženému měniči přepisují sluchátka WH1000XM5, vybavená technologií pro potlačení okolního hluku1, pravidla nerušeného poslechu a zřetelných hovorů.


Sluchátka se špičkovou technologií pro potlačení okolního hlukuNaše bezdrátová sluchátka WH-1000XM5 s technologií pro potlačení okolního hluku využívající několik mikrofonů zadrží více zvuků s vysokými a středními frekvencemi než kdykoli předtím, od hluku letadla až po hlasy lidí. A díky funkci Auto NC Optimizer je potlačení okolního hluku automaticky optimalizováno na základě podmínek nošení a prostředí.


Technologie vícenásobného snímače hlukuČtyři mikrofony na každé mušli představují náš dosud největší krok vpřed v oblasti potlačení okolního hluku. Okolní zvuk je zachycen ještě přesněji, takže dochází k velmi výraznému snížení vysokofrekvenčního šumu. Funkce Auto NC Optimizer vždy a automaticky optimalizuje výkon potlačení okolního hluku na základě podmínek nošení a faktorů vnějšího prostředí, jako je atmosférický tlak.


Nedostižné potlačení okolního hlukuNový integrovaný procesor V1, speciálně vyvinutý společností Sony, uvolňuje plný potenciál HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. Tato jedinečná kombinace technologií ovládá osm mikrofonů a zajišťuje nebývalou kvalitu potlačení okolního hluku.


Speciálně navržený 30mm měničSpeciálně navržený 30mm měnič zlepšuje potlačení okolního hluku, zejména v nízkofrekvenčních rozsazích, a umožňuje tak vychutnat si hudbu přesně bez okolního hluku. Kompozitní materiál z uhlíkových vláken zajišťuje nízkou hmotnost a vysokou pevnost kopule a zlepšuje zřetelnost zvuku, zejména ve vysokofrekvenčních rozsazích.


Užijte si zvuk ve vysokém rozlišení s kabely i bez nichSluchátka WH-1000XM5 podporují díky technologii LDAC zvuk ve vysokém rozlišení a bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení. Technologie LDAC přenáší třikrát více dat, než je tomu u běžného zvuku Bluetooth, a zajišťuje tak kvalitní zvuk ve vysokém rozlišení.


Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném časeDíky technologii Edge-AI zvyšuje technologie DSEE Extreme rozlišení hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí při kompresi.


Nejlepší kvalita hovorů v historii řady 1000XNaše technologie Precise Voice Pickup využívá čtyři mikrofony se schopností tvarovat paprsek a algoritmus redukce šumu založený na umělé inteligenci, který přesně odděluje váš hlas. Nově vyvinutá struktura pro redukci šumu větru minimalizuje během hovorů šum způsobený větrem. Vždy zřetelně uslyšíte druhou stranu a druhá strana zřetelně uslyší vás, ať už se budete nacházet kdekoli.


Více mikrofonů zaměřených na váš hlasTato sluchátka jsou vybavena čtyřmi mikrofony se schopností tvarovat paprsek a jsou kalibrována tak, aby zachytila pouze váš hlas. Zvýšený poměr signálu k šumu jim umožňuje zachytit každé jednotlivé slovo, i když se nacházíte v hlučném prostředí.


Velmi zřetelné hovory bez šumuDíky technologii Precise Voice Pickup a pokročilému zpracování zvukových signálů uslyší druhý účastník hovoru váš hlas zřetelně, dokonce i v hlučných prostředích. Náš algoritmus redukce šumu byl vyvinut pomocí umělé inteligence (AI) a strojového učení s využitím více než 500 milionů hlasových vzorků. Dokáže potlačit okolní hluk a zvýraznit váš hlas tak, aby byl zřetelný v nejrůznějších prostředích.

1 = Se šumem
2 = Bez šumu


Celodenní pohodlí díky provedení nepropouštějícímu hlukTato lehká sluchátka mají nádhernou povrchovou úpravu z nově vyvinuté měkké přiléhavé kůže. Tento materiál příjemně přiléhá k hlavě, méně tlačí na uši a zároveň nepropouští vnější zvuky. Konstrukce nepropouštějící hluk s plynule pohyblivým posuvným mechanismem, jednolitým otočným prvkem a obloukem a tichými spoji promění nošení sluchátek WH-1000XM5 v příjemný zážitek.


Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláteAdaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Po aktivaci se naučí vašemu chování a bude rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.


Funkce Speak-to-Chat pro každodenní pohodlíJakmile zahájíte konverzaci, režim Speak-to-Chat pozastaví hudbu a umožní propouštět okolní zvuky. To je užitečné, pokud si chcete nechat sluchátka nasazená nebo vést hovory v režimu hands-free. Tato funkce využívá mikrofony sluchátek a pokročilé zpracování zvukových signálů k rozpoznání hlasu a náležité reakci na něj. Po ukončení hovoru hudba začne znovu hrát.


Rychlý přístup k oblíbené hudběFunkce rychlého přístupu umožňuje tato sluchátka nakonfigurovat tak, abyste přehrávání hudby ze služby Spotify obnovili dvěma nebo třemi klepnutími, takže nebude nutné dotýkat se smartphonu.


Ovládejte pomocí hlasuZískejte pomoc bez rukou – vyslovením „Hey Google“ nebo „Alexa“ stačí aktivovat hlasového asistenta. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte oznámení atd. Hlasem můžete ovládat funkce sluchátek, jako je potlačení hluku, poslouchat e-maily a pracovat s nimi a účastnit se schůzek prostřednictvím aplikace Microsoft Teams pomocí asistenta Google Assistant nebo Siri.


Bezpečný poslech pomocí aplikace Sony | Headphones ConnectZkontrolujte, jak bezpečně posloucháte hudbu, porovnáním údajů o akustickém tlaku zaznamenaným pro vaše sluchátka s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). Můžete přijímat oznámení od OS při příliš vysokých úrovních hlasitosti.


Vícebodové připojeníK dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth spárovat s dvěma zařízeními Bluetooth současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému. Sluchátka je také možné rychle přepínat mezi oběma zařízeními pouhým stisknutím tlačítka.


Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast PairSluchátka WH-1000XM5 podporují novou užitečnou funkci Fast Pair od společnosti Google. Ta vám umožní přehráním tónu snadno zjistit, kde jste svá sluchátka zanechali. Poslední známou polohu zjistíte také v aplikaci Find My Device od společnosti Google, pokud ji máte nainstalovanou ve smartphonu.


Snadné spárování s počítačemFunkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.


Energie na celý den a rychlé nabitíDíky výdrži baterie dosahující 30 hodin budou mít sluchátka dost energie i na dlouhých cestách. Pokud bude třeba baterii rychle nabít, napájecí adaptér AC kompatibilní s rozhraním USB-PD ji nabije za pouhé 3 minuty pro 3 hodiny použití.


Vše na dosahSluchátka WH-1000XM5 nabízejí intuitivní nastavení pomocí dotykového ovládání – například stisknutím tlačítka na levé straně přepnete z režimu Potlačení okolního hluku do režimu Okolní zvuk nebo pomocí dotykového panelu na pravé straně můžete přehrávat nebo pozastavovat hudbu, přeskakovat skladby, měnit hlasitost a provádět další úkony.


Skládací pouzdro pro úsporu místaPřenášejte pohodlně sluchátka v odpovídajícím měkkém pouzdře. Po vyjmutí sluchátek může být skládací pouzdro až o 40 % tenčí, abyste je mohli snáze uložit do tašky.


Obsah baleníPo otevření balení sluchátek WH-1000XM5 najdete pouzdro pro přenášení, kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m) a nabíjecí kabel USB.


Lepší pro životní prostředíObal sluchátek WH-1000XM5 neobsahuje plasty, neboť je navržen v souladu s filozofií „vyrobeno pro další zpracování“, která představuje odpovědnější přístup. Balení je vyrobeno z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro Sony. Sluchátka WH-1000XM5 jsou vyrobena z plastů recyklovaných z automobilových dílů.


Tak pohlcující. Tak opravdová.Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Parametry

Provedení Cirkumaurální (přes uši)
Uložení Uzavřená, dynamická
Frekvenční rozsah 4–40 000 Hz, Hi-Res audio a 360 Reality
Mikrofon 4 mikrofony snímají hlas
Citlivost 102 dB/mW (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka se zapnutou jednotkou), 100 dB/mW (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka s vypnutou jednotkou)
Velikost měniče 30 mm vnitřní reproduktor s karbonovou membránou, neodym magnet
Přenos signálu Kabel, Bluetooth 5.2 LDAC, AAC, SBC, profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkce NFC, Technologie odstranění šumu, DSEE Extreme, Smart Listening pomocí aplikace Sony Headphones Connect, Quick Attention, ekvalizer, Atmospheric Pressure Optimizing, Wind Noise Reduction, HD Voice, Echo Cancellation, Speak to chat
Siri/Alexa/Google Assistant
Hmotnost 250 g
Baterie Quick charge ,doba nabíjení baterie cca 3,5 h, výdrž baterie při zapnutém odstranění šumu až 30 h, výdrž baterie při vypnutém odstranění šumu až 40 h
Barva Stříbrná
Obsah balení Pouzdro na přenášení, audio kabel 1,2 m 3,5 jack, nabíjecí kabel USB-C
Určení Přes hlavu

Vhodné příslušenství

Náhradní pouzdro pro Sony WH-1000XM5, stříbrné

Náhradní pouzdro pro Sony WH-1000XM5, stříbrné

Skládací pouzdro pro přenášení sluchátek Sony WH1000XM5
Náhradní pouzdro pro Sony WH-1000XM5, modré

Náhradní pouzdro pro Sony WH-1000XM5, modré

Skládací pouzdro pro přenášení sluchátek Sony WH1000XM5
Náhradní pouzdro pro Sony WH-1000XM5, černé

Náhradní pouzdro pro Sony WH-1000XM5, černé

Skládací pouzdro pro přenášení sluchátek Sony WH1000XM5
Originální Jack 3,5mm kabel pro Sony WH-1000XM, černý

Originální Jack 3,5mm kabel pro Sony WH-1000XM, černý

Silikonový audio kabel pro sluchátka Sony WH-1000XM..
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace