Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony WH-CH520, béžové

Katalogové číslo: Z02955
Akční cena Akční cena
Bezdrátové připojení přes Bluetooth pro neomezenou volnost pohybu, Baterie se rychle nabíjí a výdrž až 50 hodin zajistí výkon na celý den, Se 30 mm reproduktorem uslyšíte více detailů, Funkce DSEE pro vylepšení ztráty vysokých kmitočtů, Aplikace Headphones connect, 360 Reality Audio, HandsFree / vestavěný mikrofon, Kompaktní a lehká otočná sluchátka umožňují snadné přenášení
Není skladem
ks
1 089 Kč

Zážitek z poslechu jen pro vásTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje harmonické tóny a živost ztracené během běžné komprese hudby a zajišťuje autentičtější výkon. Můžete si dokonce hudbu upravit podle vlastního vkusu s nastavením EQ v aplikaci Sony | Headphones Connect pro personalizovaný zážitek z poslechu.


Přesně takový zvuk, jaký si přejeteZvuk na míru vašim osobním preferencím díky výběru z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, který posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony-Headphones Connect.


Užijte si přirozenější hudbuPři kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.


Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitekSluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.


360 Spatial Sound PersonalizerDíky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.


Požitek z technologie Dolby AtmosDíky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.


Aby vám celé dny nedošla energieDíky až 50hodinové výdrži baterie můžete poslouchat oblíbenou hudbu bez obavy, že se baterie vybije. A pokud je již baterie sluchátek téměř vybitá, pak vám 3minutové rychlé nabíjení zajistí další 1,5 hodiny poslechu.


Dopřejte si celodenní pohodlíDíky nastavitelnému mostu přes hlavu, měkkým náušníkům a lehké konstrukci vám sluchátka dokonale padnou a vy budete mít pohodlí po delší dobu.


Vícebodové připojeníK dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth spárovat s dvěma zařízeními Bluetooth® současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému.


Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast PairSluchátka WH-CH520 umožňují rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. Můžete se dokonce podívat, kam jste je naposledy položili.


Snadné spárování s počítačemFunkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.


Mějte kontrolu díky snadno použitelným tlačítkůmSnadno použitelná tlačítka vám pomohou sluchátka ovládat, což znamená, že můžete spouštět, zastavovat či přeskakovat skladby a regulovat hlasitost pouhým klepnutím prstu.


Hlasové ovládáníStiskněte tlačítko pro hlas, abyste získali pomoc od asistenta Google nebo Siri a vše zařídili bez přerušení právě vykonávané činnosti – jako je přehrávání oblíbených skladeb, posílání textové zprávy a volání, získání rychlých odpovědí a spravování svého kalendáře a připomínek.


Čisté hovoryVestavěný mikrofon vám přináší hands-free volání a stejně dobře funguje jak při výuce, tak při pracovní schůzce online.


Nejen na poslech hudbyAť už posloucháte hudbu, účastníte se výuky online či pracujete z domova, tato sluchátka vám zajistí výkon s vysoce kvalitním zvukem.


Vezměte si hudbu s sebou, ať už jdete kamkoliKompaktní, lehká konstrukce a otočné mušle dělají z těchto sluchátek dokonalého společníka na všech vašich cestách.Parametry

Uložení Uzavřená
Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 20 Hz – 20 000 Hz
Velikost měniče 30 mm
Přenos signálu Kabel, Bluetooth verze 5.2, podpora formatu AAC a SBC, profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkce DSEE, podpora aplikace Headphones connect, 360 Reality Audio, podpora hlasové asistence Siri a Google
Hmotnost 147 g
Baterie Použití 50 hodin/ dobíjení 3 hodiny (nepřetržité přehrávání hudby)
Barva Béžové

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod