Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony WH-CH720N, bílé

Díky duálnímu snímači hluku se potlačení okolního hluku přizpůsobí vašemu okolí, S 30 mm měniči uslyšíte více detailů, Dlouhotrvající poslech díky výdrži baterie až 50 hodin bez ANC a funkci rychlého nabíjení, Kompatibilita se smartphony pro handsfree hovory a hlasové ovládání, Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení, Možnost využití hlasového asistenta
Skladem
ks
1 980 Kč
Katalogové číslo: Z02960
Kód výrobce: WHCH720NW.CE7
Okamžitý Cashback 100 Kč i Cena po Cashbacku 1 880 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Sluchátka Sony WH-CH720N, modré

Sluchátka Sony WH-CH720N, modré

Okamžitý Cashback 100 Kč i
Díky duálnímu snímači hluku se potlačení okolního hluku přizpůsobí vašemu okolí, S 30 mm měniči uslyšíte více detailů, Dlouhotrvající poslech díky výdrži baterie až 50 hodin bez ANC a funkci rychlého nabíjení, Kompatibilita se smartphony pro handsfree hovory a hlasové ovládání, Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení, Možnost využití hlasového asistenta
1 980 Kč
Sluchátka Sony WH-CH720N, černé

Sluchátka Sony WH-CH720N, černé

Okamžitý Cashback 100 Kč i
Díky duálnímu snímači hluku se potlačení okolního hluku přizpůsobí vašemu okolí, S 30 mm měniči uslyšíte více detailů, Dlouhotrvající poslech díky výdrži baterie až 50 hodin bez ANC a funkci rychlého nabíjení, Kompatibilita se smartphony pro handsfree hovory a hlasové ovládání, Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení, Možnost využití hlasového asistenta
1 980 Kč

Vypněte světTechnologie duálního snímače hluku a integrovaný procesor V1 posunují potlačení okolního hluku na novou úroveň. Nyní máte možnost vypnout svět kolem sebe a ponořit se do hudby. S aplikací Sony | Headphones Connect můžete také upravovat okolní zvuk ve 20 různých úrovních.


Více hudby, méně pozadíDíky dvěma mikrofonům v každé mušli a technologii duálního snímače šumu k zachycení okolního zvuku můžete blokovat vnější hluk, ať už jdete kamkoli, takže to jediné, co slyšíte, je vaše hudba.


Poslouchejte chytřejiIntegrovaný procesor V1 pomáhá eliminovat externí zvuk a přináší malou prodlevu zpracování, díky čemuž je potlačení okolního hluku efektivnější, než kdykoli předtím.


Utište vítrNově vyvinutá struktura redukce šumu větru kolem mikrofonu zmenšuje šum pozadí a vy se tak můžete soustředit na vaší oblíbenou hudbu.


Přirozenější okolní zvukV režimu okolního zvuku zachytí sluchátka WH-CH720N více okolního zvuku, a to díky mikrofonům s dopřednou a zpětnou vazbou, takže si můžete vychutnat přirozený poslech a přitom zůstat ve spojení se svým prostředím. Mimo to vám aplikace Sony | Headphones Connect umožňuje upravovat okolní zvuk na 20 úrovních či využít nastavení Focus on Voice (zaměření na hlas) k chatování bez nutnosti sundat si sluchátka.


Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláteAdaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Dokonce rozpozná polohy, které často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična či vaše oblíbená kavárna, a přepíná zvukové režimy, aby odpovídaly situaci.


Vždy pohodlná, ať už posloucháte jakkoli dlouhoLehká, ergonomická konstrukce, vyrobená pečlivě se zřetelem k vám, maximálně využívá 35 hodin výdrže baterie a zůstává pohodlná i při dlouhých dobách poslechu.


Lehké bezdrátové potlačení okolního hlukuSluchátka WH-CH720N vážící pouhých 192 g, tedy naše vůbec nejlehčí bezdrátová sluchátka přes hlavu s potlačením okolního hluku, přinášejí neuvěřitelné pohodlí bez kompromisů v oblasti technologií.


Větší pohodlí, více hudbyNaše sluchátka WHCH720N jsou opatřena měkkými náušníky oválného tvaru, takže nebudete muset nikdy přerušit svou oblíbenou hudbu. Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu zajišťují v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků výjimečně příjemné nošení.


Aby vám nedošla energieAž s 35 hodinami výdrže baterie budete mít dostatek energie k celodenním poslechu a až dlouho do noci. A potřebujete-li v rychlosti dobít baterii, 3minutové rychlé nabíjení vám zajistí dalších až 60 minut přehrávání navíc.
Při vypnutém potlačení okolního hluku vydrží baterie až 50 hodin.


Vynikající zvuk každé skladbyUžijte si přirozené vokály, křišťálově čistý zvuk a vyvážené ladění díky integrovanému procesoru V1 a technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), které přinášejí kvalitu zvuku tak vysokou, jakou ji interpreti zamýšleli.


Okuste lepší vyvážení zvukuNáš integrovaný procesor V1 poskytuje autentický zážitek z poslechu, protože reprodukuje každý detail vaší hudby s minimálním zkreslením. Ladění zvuku je navrženo tak, aby bylo skvěle vyvážené od nízkých frekvencí po ty vysoké a vokály zněly přirozeně a jasně.


Zachování autentického zvukuPři kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.


Přesně takový zvuk, jaký si přejetePřizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí ekvalizéru v aplikaci Sony-Headphones Connect.


Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitekSluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.


360 Spatial Sound PersonalizerDíky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.


Požitek z technologie Dolby AtmosDíky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR™ sluchátka kolem vás vytvoří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.


Křišťálově čisté konverzaceS technologií Precise Voice Pickup, strukturou redukce šumu větru a mikrofony se schopností tvarovat paprsek k zachycení vašeho hlasu si budete užívat čistší hovory a lepší konverzace.


Mikrofony se schopností tvarovat paprsek pro čistší hovoryMikrofony se schopností tvarovat paprsek s technologií Precise Voice Pickup jsou chytře umístěny tak, aby zachytily váš hlas čistěji a přesněji, a to v různých prostředích.

[1] Mikrofon s dopřednou vazbou [2] Mikrofon pro hovory


Snadná obsluha pro každodenní použitíSluchátka WH-CH720N mají vícebodové připojení, snadno obslužná tlačítka a lze je ovládat hlasem. A protože je připojení snadné díky funkci Swift Pair a Fast Pair, jde o ideální sluchátka ke každodennímu použití.


Vícebodové připojeníK dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth spárovat s dvěma zařízeními Bluetooth současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému.


Ovládání na dosah rukyPrakticky umístěná tlačítka vám pomáhají spustit nebo zastavit přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost. Dokonce můžete dotykem přijímat hovory a spustit hlasového asistenta.


Ovládejte pomocí hlasuZískejte nápovědu hands-free – Chcete-li aktivovat preferovaného hlasového asistenta, stačí říct „OK Google“ nebo „Alexa“. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte upozornění, nastavte si připomenutí a další.


Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast PairSluchátka WH-CH720N umožňují rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. Můžete se dokonce podívat, kam jste je naposledy položili.


Snadné spárování s počítačemFunkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 nebo 11 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.Parametry

Uložení Uzavřená, dynamická
Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 7–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Impedance 72 ohmů přes kabel se zapnutými sluchátky a 33 ohmů s vypnutými sluchátky
Velikost měniče 30 mm, kulatý typ
Přenos signálu Kabel, Bluetooth verze 5.2, podpora formatu AAC a SBC, profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkce Aktivní odstranění okolního hluku (funkce AINC - automatic intelligent noise cancellation), DSEE funkce pro vylepšení nekvalitních zvukových stop, podpora aplikace Headphones connect, 360 Reality Audio
Hmotnost 192 g
Baterie Výdrž na baterii až 50 hodin na jedno nabití, stand by režim až 200 hodin. Nabíjení přes USB-C, funkce Quick charge (10 min. nabíjení zajistí až 4,5 minut přehrání)
Barva Bílé
Obsah balení Nabíjecí a audio jack-jack kabel je součástí balení. Audio kabel o délce 1,2 m, zakončený L konektorem

Vhodné příslušenství

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace