Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sluchátka Sony WI-C100, černé

Životnost baterie až 25 hodin, Technologie DSEE™ obnovuje frekvence ztracené kompresí a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect, Odolné proti potu a postříkání vodou díky ochraně třídy IPX4, Snadné volání v režimu handsfree a hlasové ovládání
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z02963
Kód výrobce: WIC100B.CE7

Nabité funkcemiBezdrátová sluchátka do uší WI-C100 se skutečně vyplatí díky široké škále funkcí, včetně dlouhé výdrže baterie, vysoce kvalitního zvuku, odolnosti proti postříkání vodou a kompatibilitě s aplikací Sony | Headphones Connect.


Dlouhá výdrž baterie až 25 hodinVychutnejte si až 25 hodin nepřerušované hudby. A pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 60 minut přehrávání.


Užijte si přirozenější hudbuPři kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají bohatost a detail. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.


Skvěle vyvážené laděníLadění je skvěle vyvážené od nízkých frekvencí po ty vysoké a vokály zní přirozeně a jasně. Sluchátka WI-C100 si tak poradí s každým hudebním žánrem.


Přesně takový zvuk, jaký si přejetePřizpůsobte si zvuk podle svých osobních preferencí. Zvolte si z celé řady přednastavení a slaďte sluchátka s žánrem hudby, který posloucháte, nebo vytvořte a uložte vlastní přednastavení pomocí funkce ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect.


Stříkající voda a pot – žádný problémDíky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat.


Stabilní bezdrátové připojeníRozlučte se se zamotanými dráty – s bezdrátovou technologií Bluetooth® můžete své zařízení bezdrátově připojit a vychutnat si stabilní poslech bez přerušení.


Telefonování v režimu handsfree s čistým zvukemVestavěný mikrofon a funkce telefonování v režimu handsfree pro vysoce kvalitní a pohodovou konverzaci. Telefon ani nebudete muset vytáhnout z kapsy.


Kompatibilní s hlasovým ovládánímJediným stisknutím tlačítka se spojíte s hlasovým asistentem svého smartphonu, takže můžete mimo jiné najít správnou cestu, přehrávat hudbu či komunikovat s kontakty.


Snadné ovládání pomocí tlačítekSluchátka WI-C100 se snadno ovládají a jsou vybavena tlačítkem pro přehrávání a pozastavení hudby, změnu skladby a přizpůsobení hlasitosti a také pro příjem hovorů. Pro vaše pohodlí byl nově navržen design tlačítek, který má výraznější tvar, což usnadňuje jejich stisknutí.


Najděte sluchátka pomocí funkce Fast PairDíky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními se systémem Android™ snadné. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka WI-C100 rychle a bez námahy se zařízeními se systémem Android™ prostřednictvím funkce Bluetooth®. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu.


Připojte se k počítači pomocí Swift PairFunkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné párování sluchátek WI-C100 s počítačem se systémem Windows 11 a Windows 10 prostřednictvím připojení Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.


Parametry

Uložení Do uší uzavřená dynamická
Určení Uchycení za hlavou
Frekvenční rozsah 20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Velikost měniče 9 mm, neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth (SBC,AAC)
Funkce Bluetooth,ovládání pomocí tlačítek, odolnost IPX4, DSEE
Hmotnost 19 g
Baterie Doba nabíjení baterie cca 3 h, výdrž baterie až 25 h
Barva Černá

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace