Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
Obvykle do týdne
ks
4 889 Kč
Katalogové číslo: Z00975

Držitel oceněníCena CES 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM


Optimální zážitek ze sledování kdekoliPokud ke svému televizoru BRAVIA XR připojíte kameru Sony BRAVIA CAM, můžete si jej začít užívat způsobem, jaký jste ještě nezažili. Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu. Ve výsledku je zvuk – včetně dialogů – čistší a více vás vtáhne do děje. Jas obrazu se pak automaticky přizpůsobí prostředí, ve kterém televizor sledujete.


Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnostiKamera BRAVIA CAM zjistí vaši pozici a upraví jas obrazu tak, abyste nepřišli o dokonalou kvalitu obrazu, ať už se nacházíte kdekoli. Světelný snímač a snímač barev na televizoru pomáhá optimalizovat obraz podle světelných podmínek pro co nejdokonalejší zážitek ze sledování.


Ideální poslech zvuku odkudkoliKamera BRAVIA CAM umí sledovat vaši pozici a nastavit vyvážení zvuku mezi levou a pravou stranou tak, aby byl zvukový projev optimální. Můžete si tak kdekoli v místnosti dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.


Poslouchejte hlasy zřetelně, ať jste kdekoliKamera BRAVIA CAM umí zjistit vzdálenost, ze které televizor sledujete, a přizpůsobit zvuk tak, abyste zřetelně slyšeli dialogy. Pokud se vzdálíte, hlasitost se zvýší a naopak.


Varování při přiblíženíFunkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou pozorovací vzdálenost pro děti a upozornit vás, pokud se dostanou příliš blízko k televizoru.


Ovládání gestyFunkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.


Automatický režim úspory energieAutomatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.


Užijte si videochat s přáteli a rodinou na velké obrazovceUdržujte kontakt přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou BRAVIA CAM a užijte si ještě více zábavy.


Snadné připojení, snadné zavřeníKameru BRAVIA CAM lze k televizoru BRAVIA rychle a snadno připojit pomocí rozhraní USB. Kdykoli budete chtít více soukromí, můžete pomocí přepínače krytu na horní části kamery BRAVIA CAM zavřít kryt kamery.Parametry

Určeno Pro TV Sony Bravia
Rozlišení Max. 1 920 x 1 080 pro vizuální komunikaci
Mikrofon 2x
Rozhraní USB 2.0
Napájení 5 V DC, max. 500 mA
Rozměry 82 x 86 x 43 mm
Hmotnost 217 g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace