Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-B450

300 Wattů,počet kanalů: 2.1/ 3 reproduktory, 6,5" Aktivní Bezdrátový subwoofer,, Adaptive Sound Lite, Dolby Digital 2.0ch, DTS 2.0,, Bluetooth 4.2, USB 2.0, optický vstup, Voice enhance mode, Night mode,, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení, ,
Prodej ukončen

Objevte hlubší a bohatší zvuk jako nikdy předtímNakopněte svůj zážitek z poslechu o stupeň výš se subwooferem, který je součástí vašeho Samsung Soundbar. Zdůrazňuje basy pro neuvěřitelný zvuk, který zasáhne hlubší a plynulejší tóny – přináší zvuk v kinosálové kvalitě pomocí vašeho Soundbaru.


Extra basy,větší pocityPokud chcete zesílit basy pro maximální ponoření, aktivujte na Soundbaru režim Bass Boost. Dodávaný subwoofer posouvá výkonné a hlubší basy na další úroveň a obklopuje vás širším rozsahem zvuku..


Optimalizovaný zvuk pro různý obsahSoundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku, aby optimalizoval zvukovou stopu pro váš konkrétní obsah. Ať už se jedná o hlasitý sportovní zápas nebo drama s tichými dialogy, můžete se spolehnout na to, že nejlepší soundbar poskytne čisté zvuky pro optimalizované sledování televize.


Slyšet lépe, hrát lépeZapojte konzoli a okamžitě získejte úžasné zvukové efekty, které očekáváte. Automatické nastavení optimalizuje váš zvuk podle hry, kterou hrajete, zatímco technologie pro zrušení přeslechů odstraňuje rušivé zvuky, takže uslyšíte čistý zvuk ze správného směru, abyste získali výhodu.


Jeden dálkový ovladač pro úplnou kontroluNepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako je napájení, hlasitost a dokonce i zvukové efekty, pomocí dálkového ovladače televizoru Samsung — přímo z televizoru.


Připojte se, poslouchejte, užívejte siDejte sbohem nevzhledným drátům. Jednoduše pomocí Bluetooth připojte soundbar k televizoru Samsung bezdrátově.

Parametry

Barva Černá
Ekvalizér Bass Boost, SSE, Standard, Adaptive lite, Game, Voice enhance mode, Night mode
Funkce Dolby Digital 2.0ch, DTS 2.0, Bass Boost, Adaptive Sound Lite, Voice enhance mode, Night modeUSB přehrávání hudby
Hi-Res Audio Ano
Konektory Bluetooth 4.2, USB2.0, optický audio vstup
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie
Počet kanálů 2.1 Ch , 3 reproduktorů, 6,5"subwoofer,
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor: 858,8 x 59,0 x 75,0 mm, 1,4 kg; subwoofer 184,0 x 343,0 x 295,0 mm, 4,5 kg; balení: 930,0 x 455,0 x 228,0 mm, 7,5 kg
Speciální funkce kompatibilní zadni reproduktory SWA-9200S/XY (nejsou součastí balení)
Spotřeba energie Provozní: 75 W ; pohotovostní 1 W
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 6,5 ", Bassreflex
Výstupní výkon 300 W

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace