Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-Q800C

360 Wattů, počet kanálů: 5.1.2 / 11 reproduktorů, Bezdrátový Dolby ATMOS, Wide Range Tweeter, 8" aktivní Bezdrátový subwoofer, SpaceFit Sound, Q Symphony, AVA, 4k Video Pass, SpaceFit Sound, Q Symphony, AVA, 4k Video Pass, Tap Sound, HDR 10+, Wi-Fi, HDMI eARC, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z04431
Kód výrobce: HW-Q800C/EN

Ze světa dechberoucího zvuku. Samsung HW-Q800CProfesionální soundbar Samsung HW-Q800C/EN série Q zvýrazňuje skrze technologie Dolby Atmos Wireless & DTS:X i sebemenší zvukové nuance, aby vás vždy obklopil majestátními basami, odvážnými středy a muzikálními výškami. A nyní vůbec poprvé kompletně bezdrátově! Ať už jej plánujete využívat s televizí, nebo třeba jako parádní audiosystém během nespoutaných herních radovánek, budete spolehlivě okouzleni opulentním prostorovým rozsahem s bohatými detaily. Těšit se můžete na platformu HDR10+ i ultra stabilní rozhraní Bluetooth, jež zajišťuje neuvěřitelně komfortní ovládání.


Ryzí čistota. V každém tónuSoundbar Samsung HW-Q800C/EN série Q přináší s celkem 11 reproduktory bombastickou zábavu, která navíc vyvolává dojem pohybu – fascinující zvuk na vás bude prýštit ze všech směrů a jeho kulisy ještě více umocní pozoruhodný efekt, jako by vám kmital přímo nad hlavou. Inovativní řešení SpaceFit Sound Pro garantuje ohromující audio, které se inteligentně přizpůsobí jakémukoliv prostoru – Samsung HW-Q800C/EN je soundbarem první volby ke všem QLED televizorům, brilantně ovšem zazáří i po propojení s jinými zařízeními. Staňte se součástí úžasných příběhů a dopřejte si jen to nejlepší zvukové prostředí. Zasloužíte si to.


Nadčasová senzace.Grandiózní akustika se již nemůže dočkat, až vyplní celou vaši domácnost. Technologie Q-Symphony 3.0, kterou má soundbar Samsung HW-Q800C/EN v rukávu, vytváří po propojení s televizorem spektakulární plejádu živého zvuku, a to s brilantně synchronizovaným a harmonickým pozadím. Sledování streamů, filmů a seriálů, ale i několikahodinové gamingové maratóny tak zakusíte ze zcela nové perspektivy. V samém centru akce je to vždy ten největší odvaz. Samsung HW-Q800C/EN série Q mimochodem jasně reprodukuje každičký zvuk i při nízkých frekvencích, takže vám neutečou podrobnosti ani těch nejtišších rozhovorů či nejtajuplnějších not hudebního světa.


Ukrývá ohromnou sílu.Výjimečně realistický 5.1.2kanálový zvuk s technologií umělé inteligence je u soundbaru Samsung HW-Q800C/EN adaptivní, což znamená, že se v reálném čase a zcela automaticky uzpůsobuje autentickým potřebám každé scény. Specifické ozvučení vyžaduje divoký akčňák, napínavý sportovní přenos, jiné zase dokumentární pořad. Kalifornští inženýři společnosti Samsung proměnili audiosystém HW-Q800C/EN v opravdu prémiový kousek. S pokročilými akustickými technologiemi a nejnovějším počítačovým modelováním poskytuje soundbar série Q extenzivní zvuk, který dokonale rozvlní jakýkoliv interiér


Estét. Multitalent. Vizionář. Samsung HW-Q800C.S funkcí Tap Sound, která pracuje na bázi technologie Bluetooth, si skvěle vychutnáte všechny okamžiky, při nichž zatoužíte po poslechu milované muziky. Bleskurychle spárujete svůj smartphone se soundbarem, dáte krátký pokyn skrze nepatrné poklepání a šťavnatá show může odstartovat. Samsung HW-Q800C/EN disponuje také jedinečným herním režimem Game Mode Pro a systémem konektivity HDMI eARC, takže můžete pohodlně streamovat zvuk i z připojených přehrávačů či herních konzolí. Jistě oceníte i praktickou technologii aktivního zesílení hlasu, díky níž uslyšíte křišťálově čisté dialogy i navzdory okolním hlukům. Třešničkami na dortu jsou pak streamovací služby (Chromecast, AirPlay2, Spotify) a zabudovaná hlasová asistentka Alexa, která před vámi otevře dimenze nesmírně komfortního, futuristického ovládání.


Show možností.Pohodlně se usaďte a vychutnejte si netušený relax s dálkovým ovladačem One Remote Control, jenž obstará vše potřebné. Ovládat můžete hlasitost, napájení a dokonce i množství zvukových efektů, a to přímo z ovladače k televizoru Samsung. Soundbar HW-Q800C/EN série Q rovněž disponuje integrovanou Wi-Fi, podporou standardu 4K Video Pass & HDR10+ a skýtá také možnost komplexního ovládání skrze platformu SmartThings. Nespokojte se s kompromisy a obklopte se pouze těmi nejvýjimečnějšími kousky ze světa akustiky. Samsung HW-Q800C/EN série Q. Nekonečně mnoho možností. Signaturní zvuk Dolby Atmos Wireless.


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace