Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-Q930B

540 Wattů, počet kanálů: 9.1.4 / 17 reproduktorů, Bezdrátový Dolby ATMOS, Wide Range Tweeter, 8" aktivní Bezdrátový subwoofer,, Samostatné bezdrátové zadní reproduktory, SpaceFit Sound, Q Symphony, AVA, 4k Video Pass,, Tap Sound, HDR 10+, Wi-Fi, HDMI eARC, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení,
Prodej ukončen

Nová úroveň pohlcení zvukem


První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světěZvukové formáty Dolby Atmos vyladěné podle zařízení jsou nyní poprvé bezdrátově začleněné do zařízení Samsung Soundbar. Zažijte úchvatné audio vytvořené dokonalým 3D zvukem z obsahu Dolby Atmos a soundbarem Samsung – to vše bez jakýchkoli kabelů.


Ponořte se do úchvatného zvuku9 předních a prostorových kanálů soundbaru, 1 subwoofer a 4 kanály směřující vzhůru vás obklopí zvukem. S nově přidanými zadními reproduktory se zvuk šíří a odráží od stropu, aby zlepšil váš zážitek z prostorového zvuku. To vše se skvěle hodí k vašemu QLED TV.


Soundbar řady Q a televizor – dokonalá harmonieSoundbar se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát úplně novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhne do děje. Obsah si užijete jako nikdy dříve.


Optimalizovaný zvuk, který se dokonale přizpůsobí vašemu prostoruFunkce SpaceFit Sound nabízí čistý a pohlcující zvuk díky tomu, že optimalizuje zvuk, aby odpovídal vašemu prostoru. Soundbar dokonce dokáže sám, automaticky analyzovat místnost a kalibrovat zvukové pole tak, aby dokonale vyhovovalo vašemu prostředí.


Zvuk, který vás přenese na scénuDodávané bezdrátové zadní reproduktory Samsung s měniči směřujícími vzhůru odrážejí zvuk od stropu, čímž dodávají 3D audiu vertikální prvek a poskytují dechberoucí zvuk shora. To vám umožní vychutnat si zážitek jako z kina přímo u sebe doma.


Vyvinuto odborníky na zvukové inovaceTestovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, aby pro vás zajistili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.


Streamujte hudbu, kterou máte rádi, a ovládejte ji hlasemOvládejte svůj soundbar tak, jak chcete: Díky integrované asistentce Alexa můžete snadno najít, co hledáte, a to i bez použití rukou. Nebo streamujte hudbu přímo z mobilních zařízení. Stačí na zařízení Apple klepnout na ikonu AirPlay.


Přehrávejte pouhým klepnutímIdeální pro chvíle, kdy si chcete vychutnat hudbu na jiné úrovni. Při poslechu svých oblíbených skladeb v telefonu jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar rozpozná zařízení, bez problémů se připojí a přehraje skladbu, kterou jste poslouchali – ovšem s neuvěřitelným zvukem soundbaru.


Zvuk optimalizovaný pro každou scénuSoundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní slyšet hlasy jasně i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.


Buďte součástí hry díky dynamickému zvukuPřipravte se na výkonný, pohlcující herní zážitek díky subwooferům, které umocňují scénu, a reproduktorům směřujícím nahoru, které poskytují neuvěřitelný prostorový zvuk. Soundbar se automaticky přepne do herního režimu, když do herního režimu přepnete televizor, abyste se mohli soustředit na hraní,


Zachyťte každé slovo bez jakéhokoli vyrušeníKonverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně navzdory hluku. Aktivní zesílení hlasu (AVA) izoluje a zjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, zatímco soundbar zachycuje a zesiluje hlasy, takže se můžete pohodlně usadit a sledovat příběh.


Kvalita zvuku bez jakýchkoli ztrátHDMI eARC přenáší přes televizor do soundbaru kvalitní a bezeztrátové formáty 3D prostorového zvuku, jako je Dolby ATMOS, a to i z připojených herních konzolí a přehrávačů UBD.


Jeden dálkový ovladač zvládne všeNepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.


Připojte se, poslouchejte, užívejte siSynchronizujte svůj soundbar se svým televizorem bez jakýchkoli drátů nebo připojování. Vyberte si mezi Wi-Fi nebo Bluetooth a propojte zařízení v několika jednoduchých krocích, abyste si sledování TV ještě více užili díky špičkovému zvuku ze soundbaru.Parametry

Funkce 1/2 Dolby Atmos / Dolby MAT / Dolby Digital Plus / Dolby True HD, DTS-HD HRA, DTS-HD MA, DTS Express, DTS 5.1ch, DTS:X
Funkce 2/2 Bezdrátový Dolby ATMOS, SpaceFit Sound, Active Voice Amplifier (zvyšování hlasitosti dialogů v rušném prostředí), Q Symphony,
Počet kanálů 9.1.4Ch , 17 reproduktorů, 8"subwoofer, Wide Range Tweeter, Středový reproduktor, Reproduktory: vyzařující zvuk nahoru, vyzařující zvuk do stran, širokopásmové přední reproduktory, samostatné bezdrátové zadní reproduktory
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Ekvalizér SSE, Standard, Adaptive, Game Pro, Voice enhance mode, Night mode,
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex
Konektory Wi-Fi, Tap sound, Bluetooth 4.2, 1x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce Podpora hlasového asistenta (Alexa, Google),Spotify Connect, AirPlay2, Tap Sound, Aplikace Smart Things, 4K Video Pass, HDR, HDR10+
Výstupní výkon 540W
Spotřeba energie Provozní: 89 W ; pohotovostní 1,5 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor 1110,7 x 60,4 x 120,0 mm, 5,4 kg ; zadní reproduktor 129,5 x 201,3 x140,4 mm, 3,1 kg; subwoofer 210,0 x 403,0 x 403,0 mm, 9,8 kg; balení: 1187 x 585 x 277 mm 23,9 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod