Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-Q950A

616 W, 11.1.4 ch zvuk, 22 reproduktorů, 8" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi, 4K Video Pass, HDR, HDR10+, Dolby Atmos, vestavěný hlasový asistent (Alexa), Q-Symphony, dokonalá synchronizace s televizory Samsung pro pohlcující audio, Samostatné bezdrátové zadní reproduktory, Up -firing reproduktory, Side-firing reproduktory, Front-Wide reproduktory, Wide Range Tweeter, středový reproduktor, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Prodej ukončen
Nekonečný 11.1.4kanálový zvuk

Vylepšený zvuk ze všech směrů


Objevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.

Skutečný 11.1.4kanálový zvuk

Díky 11 kanálům, 1 kanálu subwooferu a 4 kanálům s výstupem nahoru získáte zvuk, který se hýbe a zajišťuje strhující zábavu. Skvěle se hodí k vašemu televizoru QLED – budete se cítit jako součást příběhu, protože vás obklopí kompletní zvukové prostředí se skutečným 11.1.4kanálovým zvukem.<

Q Soundbar a televizor – dokonalá harmonie

Q-Symphony


Tento soundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující audio. Kombinuje a vylepšuje zvuk prostřednictvím předních, bočních a nahoru směřujících reproduktorů soundbaru a zároveň reproduktorů televizoru, díky čemuž získáte novou úroveň akustického pohlcení.

Dokonale zkalibrovaný zvuk pro váš prostor

SpaceFit Sound+


Vychutnejte si ohromující zvuk vyladěný podle podmínek ve vašem interiéru. Funkce SpaceFit Sound+ kombinuje optimalizovanou čistotu a pohlcující zvuk SpaceFit Sound s optimalizovanými basy Auto EQ.

Zvuk, který vás přenese na scénu

Zadní reproduktory s výstupem nahoru jsou součástí sady


Dodávané bezdrátové zadní reproduktory Samsung s měniči směřujícími vzhůru odrážejí zvuk od stropu, čímž dodávají 3D audiu vertikální prvek a poskytují dechberoucí zvuk shora. To vám umožní vychutnat si zážitek jako z kina přímo u sebe doma.

Přehrávejte prostým poklepáním

Funkce Tap Sound


Pro chvíle, kdy si chcete vychutnat hudbu na jiné úrovni. Při poslechu svých oblíbených skladeb v telefonu jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar zavibruje, když rozpozná zařízení, plynule se připojí a přehraje skladbu, kterou jste poslouchali – ovšem s neuvěřitelným zvukem soundbaru.

Lepší poslech. Lepší hraní.

Herní režim Game Mode Pro


Připravte se na výkonný, pohlcující herní zážitek díky subwooferům, které umocňují scénu, a reproduktorům směřujícím vzhůru, jež poskytují neuvěřitelný prostorový zvuk. Soundbar se po připojení k televizoru Samsung automaticky přepíná do herního režimu, takže se můžete soustředit na hraní, nikoli na nastavování.

Celý svět zvuku s jediným dálkovým ovladačem

One Remote Control


Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.

Parametry

Funkce Dolby Atmos / DTS-X / Dolby True HD / Dolby DD+, DTS:X, DTS digital Surround, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Wi-Fi, Bluetooth (SBC), 4K Video Pass, HDR, SSE, Standard, Adaptive, Game Pro
Počet kanálů 11.1.4 , 22 reproduktorů, samostatné bezdrátové zadní reproduktory
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex
Konektory 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce Alexa, Spotify Connect, AirPlay2, Tap Sound, Q-Symphony, Aplikace Smart Things, SpaceFit Sound+, Auto EQ, AVA - Active Voice Amplifier (zvyšování hlasitosti dialogů v rušném prostředí)
Výstupní výkon 616 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor 123,2 × 6,95 × 13,8 cm, 7,1 kg; zadní reproduktor 12,5 × 20,3 × 14,1 cm, 1,8 kg; subwoofer 21 × 40,3 × 40,3 cm, 9,8 kg; balení 130,3 × 62,1 × 27,7 cm,
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace