Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-Q990B

656 Wattů, počet kanálů: 11.1.4 / 22 reproduktorů, Bezdrátový Dolby ATMOS, Wide Range Tweeter, 8" aktivní bezdrátový subwoofer,, Samostatné bezdrátové zadní reproduktory, SpaceFit Sound+, Q Symphony, Auto EQ, AVA, 4k Video Pass, Tap Sound, HDR 10+, Wi-Fi, HDMI eARC, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení, ,
Prodej ukončen

Nekonečné audio díky opravdovému 11.1.4kanálovému zvuku


První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světěZvukové formáty Dolby Atmos vyladěné podle zařízení jsou nyní poprvé bezdrátově začleněné do zařízení Samsung Soundbar. Zažijte úchvatné audio vytvořené dokonalým 3D zvukem z obsahu Dolby Atmos a soundbarem Samsung – to vše bez jakýchkoli kabelů.


Nepřekonatelný prostorový zvuk, který vás obklopíDíky 11 předním a prostorovým kanálům, 1 kanálu subwooferu a 4 kanálům s výstupem směrovaným nahoru získáte skutečný 11.1.4kanálový zvuk. Tento prostorový zvuk byl navržený a vyladěný laboratoří Samsung Audio Lab a je tvořený vyhrazenými kanály po stranách a v rozích. Vyvolá ve vás pocit, že jste součástí příběhu.


Soundbar řady Q a televizor – dokonalá harmonieTento soundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Kombinuje a vylepšuje audio prostřednictvím předních, bočních a nahoru směřujících reproduktorů soundbaru i reproduktorů televizoru, díky čemuž získáte novou úroveň akustického pohlcení. Budete si moci vychutnat obsah jako nikdy předtím.


Dokonale zkalibrovaný zvuk pro váš prostorFunkce SpaceFit Sound+ spojuje zvýšenou čistotu a pohlcující zvuk funkce SpaceFit Sound s optimalizovanými basy subwooferu Auto EQ. Ohromující zvuk vyladěný pro váš prostor.


SpaceFit SoundFunkce SpaceFit Sound nabízí čistý a pohlcující zvuk díky tomu, že optimalizuje zvuk, aby odpovídal vašemu prostoru. Soundbar dokonce dokáže sám, automaticky analyzovat místnost a kalibrovat zvukové pole tak, aby dokonale vyhovovalo vašemu prostředí.


Auto EQDodávaný subwoofer se automaticky kalibruje tak, aby poskytl jakémukoli prostoru silné basy.


Zvuk, který vás přenese na scénuDodávané 4.0.2kanálové bezdrátové zadní reproduktory Samsung směrované nahoru a do stran odrážejí zvuk od stropu a zajišťují tak úchvatné audio nad hlavou. Mějte zážitek jako z kina přímo u sebe doma.


Vyvinuto odborníky na zvukové inovaceTestováno a vyladěno v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši špičkoví zvukoví inženýři používají pokročilé akustické technologie, aby vám poskytli dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.


Streamujte hudbu, kterou máte rádi, a ovládejte ji hlasemOvládejte svůj soundbar tak, jak chcete: Díky integrované asistentce Alexa můžete snadno najít, co hledáte, a to i bez použití rukou. Nebo streamujte hudbu přímo z mobilních zařízení. Stačí na zařízení Apple klepnout na ikonu AirPlay.


Přehrávejte pouhým klepnutímIdeální pro chvíle, kdy si chcete vychutnat hudbu na jiné úrovni. Při poslechu svých oblíbených skladeb v telefonu jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar rozpozná zařízení, bez problémů se připojí a přehraje skladbu, kterou jste poslouchali – ovšem s neuvěřitelným zvukem soundbaru.


Zvuk optimalizovaný pro každou scénuSoundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.


Zachyťte každé slovo bez jakéhokoli vyrušeníKonverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně i přes hluk. Funkce aktivní zesílení hlasu (Active Voice Amplifier) izoluje a zvýrazňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech. Soundbar zachycuje a zvyšuje hlasy, takže se můžete jednoduše posadit a sledovat děj.


Kvalita zvuku bez jakýchkoli ztrátHDMI eARC přenáší přes televizor do soundbaru kvalitní a bezeztrátové formáty 3D prostorového zvuku, jako je Dolby ATMOS, a to i z připojených herních konzolí a přehrávačů UBD.


Jeden dálkový ovladač zvládne všeUž nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou zapnutí/vypnutí, změna hlasitosti, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k televizoru Samsung – přímo z televizoru.


Připojte se, poslouchejte, užívejte siSynchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoli kabelů nebo zapojování. Vyberte si Wi-Fi nebo Bluetooth a připojte se v několika málo krocích, abyste si čas strávený u televize mohli ještě více zpříjemnit filmovým zvukem ze soundbaru.Parametry

Funkce 1/2 Dolby Atmos / Dolby MAT / Dolby Digital Plus / Dolby True HD, DTS-HD HRA, DTS-HD MA, DTS Express, DTS 5.1ch, DTS:X
Funkce 2/2 Bezdrátový Dolby ATMOS, SpaceFit Sound+, Auto EQ, Active Voice Amplifier (zvyšování hlasitosti dialogů v rušném prostředí), Q Symphony,
Počet kanálů 11.1.4Ch , 22 reproduktorů, 8"subwoofer, Wide Range Tweeter, Středový reproduktor, Reproduktory: vyzařující zvuk nahoru, vyzařující zvuk do stran, širokopásmové přední reproduktory, Samostatné bezdrátové zadní reproduktory
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Ekvalizér SSE, Standard, Adaptive, Game Pro, Voice enhance mode, Night mode, Aktivní potlačení okolního hluku
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex
Konektory Wi-Fi, Tap sound, Bluetooth 4.2, 1x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce Podpora hlasového asistenta (Alexa, Google), Spotify Connect, AirPlay2, Tap Sound, Aplikace Smart Things, 4K Video Pass, HDR, HDR10+
Výstupní výkon 656 W
Spotřeba energie Provozní: 92W ; pohotovostní 1,5W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor 1232,0 x 69,5 x 138,0 mm, 7,7 kg ; zadní reproduktor 129,5 x 201,3 x 140,4 mm, 3,4 kg; subwoofer 220,0 x 413,0 x 410,0 mm, 11,7 kg; balení: 1309,0 x 595,0 x 277,0 mm 28,2 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace