Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-Q990C

656 Wattů, počet kanálů: 11.1.4/ 22 reproduktorů, Bezdrátový Dolby ATMOS, Wide Range Tweeter, aktivní bezdrátový subwoofer,, Samostatné bezdrátové zadní reproduktory, SpaceFit Sound Pro, Q Symphony, Auto EQ, AVA, 4k Video Pass, Tap Sound, HDR 10+, Wi-Fi, HDMI eARC, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Prodej ukončen

Výjimečný prostorový zvuk, který vás obklopí

11 předních a prostorových kanálů, 1 subwooferový a 4 hrající směrem nahoru pro zvuk ze všech směrů, který vás dokonale obklopí a přenese přímo doprostřed úžasného zážitku.

Spojení bezdrátového připojení Dolby Atmos a Samsung TV

Formáty založené na sledování objektů byly do zařízení Samsung Soundbar nově zakomponovány bezdrátově. Zažijte úchvatné audio vytvořené dokonalým 3D zvukem Dolby Atmos obsahu – vše bez jakýchkoliv kabelů.

Q-Symphony

Funkce Q-Symphony synchronizuje reproduktory soundbaru a Samsung TV, čímž společně vytvoří optimalizovaný zvuk všech kanálů – ať už zepředu, ze strany, či seshora pro maximálně pohlcující audio.

Optimalizovaný zvuk, který se dokonale přizpůsobí vašemu prostoru

Funkce SpaceFit Sound Pro spojuje nevšední čistotu jednotlivých tónů SpaceFit Sound s dramatičtějšími basy, které se naplno rozezní každou místností.

Zvuk, který vás přenese na scénu

Se zadními bezdrátovými reproduktory hrajícími směrem nahoru se jednotlivé tóny rozlinou po celé místnosti a vytvoří prostorový zvuk, kvalitou podobný s ozvučením moderního kinosálu.

Vyvinuto odborníky na zvukové inovace

Spolehněte se na úžasný projev, pečlivě testovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši špičkoví zvukoví inženýři používají pokročilé technologie, aby vám poskytli dokonale vyvážený zvuk, který spolehlivě zaplní celou místnost.

Hlasový asistent a streamovací služby

Mějte svůj soundbar pod dokonalou kontrolou. S integrovanou asistentkou Alexa vždy najdete, co hledáte, a to i bez použití rukou, nebo budete moci streamovat hudbu přímo z mobilních zařízení. Stačí na vašem Apple zařízení klepnout na ikonu AirPlay.

Streamujte oblíbenou hudbu a ovládejte ji hlasem

Ovládejte svůj soundbar bez použití rukou se zařízeními Google Assistant, nebo streamujte hudbu prostřednictvím mobilního telefonu. Stačí jedno klepnutí na ikonu rozhraní AirPlay z vašeho Apple zařízení, nebo na tlačítko Přenos v aplikacích kompatibilních s platformou Chromecast.

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizované audio na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.

Herní režim Game Mode Pro

Staňte se součástí 3D prostorového zvuku. Mocné reproduktory hrající směrem nahoru a silné woofery se aktivují společně s vaší TV a poskytnou dynamický zvuk, optimalizovaný na míru v závislosti na nastavení v rozhraní Gaming Hub.

Automatické zesílení zvuku (AVA)

Konverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně i přes možný okolní hluk. Funkce aktivního zesílení hlasu (Active Voice Amplifier) izoluje a zvýrazňuje dialogy ve vašich oblíbených filmech, takže budete mít v ději vždy dokonalý přehled.

Kvalita zvuku bez jakýchkoliv ztrát

HDMI eARC přenáší přes televizor do soundbaru kvalitní a bezztrátové formáty 3D prostorového zvuku, jako je Dolby Atmos, a to i z připojených herních konzolí a UHD Blu-ray přehrávačů.

Jeden ovladač. Dokonalá kontrola

Použijte dálkový ovladač vaší TV Samsung a upravujte klíčové funkce soundbaru, jako jsou zapnutí/vypnutí, změna hlasitosti a dokonce zvukové efekty přímo z televizoru.

Připojte se, poslouchejte, užívejte si

Synchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoliv kabelů. Vyberte si rozhraní Wi-Fi či Bluetooth a připojte se v několika málo krocích, abyste si veškerý obsah mohli vychutnat s pohlcujícím zvukem.

Ovládejte svou domácnost chytře se SmartThings

Ovládejte pomocí soundbaru další chytrá zařízení ve vaší domácnosti s aplikací SmartThings. Ta je navíc plně kompatibilní i s protokolem Zigbee, takže si budete moci rychle vytvořit dokonale fungující ekosystém.

Parametry

Funkce Dolby Atmos / Dolby MAT / Dolby Digital Plus / Dolby True HD, DTS-HD HRA, DTS-HD MA, DTS Express, DTS 5.1ch, DTS:X, SpaceFit Sound Pro, Auto EQ, Active Voice Amplifier
Počet kanálů 11.1.4Ch
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Ekvalizér SSE, Standard, Adaptive, Game Pro, Voice enhance mode, Night mode, Aktivní potlačení okolního hluku
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex
Konektory Wi-Fi, Tap sound, Bluetooth(SBC), 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce Podpora hlasového asistenta (Alexa, Google), Bezdrátový Dolby ATMOS, Chromecast, Spotify Connect, AirPlay2, Tap Sound, Q Symphony, Multi Position Rear Speaker, Aplikace Smart Things, 4K Video Pass, HDR, HDR10+
Výstupní výkon 656 W
Spotřeba energie Provozní: 105W ; pohotovostní 2W
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor 1232,0 x 69,5 x 138,0 mm, 7,7 kg ; zadní reproduktor 129,5 x 201,3 x 140,4 mm, 3,4 kg; subwoofer 220,0 x 413,0 x 410,0 mm, 11,7 kg; balení: 1309,0 x 595,0 x 277,0 mm 28,2 kg
Obsah balení Dálkový ovladač+baterie, nástěnný držák

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod