Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-Q990D

Novinka Novinka
11.1.4/ 22 reproduktorů, Bezdrátový Dolby ATMOS, Wide Range Tweeter, aktivní bezdrátový subwoofer,Samostatné bezdrátové zadní reproduktory, SpaceFit Sound Pro, Q Symphony 3.0, Auto EQ, AVA, 4k Video Pass, Tap Sound, HDR 10+, Wi-Fi, HDMI eARC, Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Skladem
ks
27 990 Kč
Katalogové číslo: Z04688
Kód výrobce: HW-Q990D/EN

Wireless Dolby Atmos na TV Samsung

Na sledování objektů založený formát Dolby Atmos je bezdrátově integrován do soundbaru Samsung. Vychutnej si dokonalý 3D zvuk, kdy tě každý tón a zvukový puls jednoduše obklopí a usadí přímo doprostřed akce.
*Wireless Dolby Atmos vyžaduje připojení přes rozhraní Wi-Fi a je podporováno na (vybraných) televizorech Samsung vyrobených v letech 2022–2024.

Realistický 11.1.4kanálový zvuk

Zaposlouchej se do tónů, které do tvých uší doléhají z každého úhlu – s 11 prostorovými předními kanály, které zahrnují zadní reproduktory, 1 basovým kanálem a 4 reproduktory hrajícími vzhůru se ocitneš doslova uprostřed akce.

Q-Symphony - Soundbar a televizor v dokonalé harmonii

Technologie Q-Symphony umožňuje reproduktorům televizoru i soundbaru pracovat společně a dosáhnout tak dokonalé zvukové synergie, přičemž audio optimalizované pomocí umělé inteligence může volně proudit všemi kanály.

SpaceFit Sound Pro - Optimalizovaný zvuk, který se přizpůsobí tvému prostoru

Funkce SpaceFit Sound Pro pozvedne tvůj zážitek z poslechu na novou úroveň. Nyní je to samotný soundbar, který automaticky analyzuje místnost a přizpůsobuje zvuk jí na míru – a dokonce spojuje zvýšenou čistotu a pohlcení s dávkou optimalizovaných basových tónů.

Zjisti, čím je tento soundbar výjimečný

Stvořen pro maximálně podmanivý zvuk, tento soundbar nabízí tři typy reproduktorů: (1) přední reproduktory, (2) postranními reproduktory a (3) horní reproduktory, které jsou strategicky zabudované přímo v rámu.

Užij si nejlepší zvukové efekty u sebe doma

Bezdrátové zadní reproduktory přenáší zvuk směrem vzhůru, takže se odráží od stropu a promítá se nad tvou hlavou, díky tomu své oblíbené filmy prožiješ se stejnou intenzitou jako v kině.

Zažívej epické okamžiky bez vyrušení

Sledování se skvělým zvukem si můžeš dopřávat bez vyrušování spolubydlících či sousedů. Stačí zapnout pouze oddělené zadní reproduktory a užiješ si prémiové audio ohleduplně a bez ústupků.

Naplň svou místnost tóny, které hrají v dokonalé harmonii

Při přehrávání se sladí zvuk hlavního soundbaru a zadních reproduktorů, čímž vytvoří pohlcující audio, které prostoupí celou místností. Při poslechu svých oblíbených skladeb se tak hravě ponoříš do rytmů, které tě nenechají sedět v koutě.

Zvuk vyladěný na míru každé scéně

Funkce Adaptivní zvuk automaticky optimalizuje audio v závislosti na konkrétním obsahu. Jediné, co tak uslyšíš, je čisté a detailní ozvučení – bez ohledu na to, co právě sleduješ.

Aktivní zesílení hlasu (AVA)

Užij si zřetelné vyznění všech dialogů i v hlučnějším okolním prostředí. Funkce aktivního zesílení hlasu jejich reprodukci přizpůsobí měnící se úrovni hluku, takže vám už neunikne ani jediné slovo.

Vyvinuto odborníky na zvukové inovace

Neúnavné dlouhotrvající testování v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, přináší dokonale vyvážený zvuk, který rovnoměrně zaplní celou místnost.

HDMI 2.1 / HDMI eARC - Dokonalá kvalita zvuku z různých zdrojů

Soundbar je kompatibilní s rozhraním HDMI eARC a HDMI 2.1, takže si po připojení herní konzole nebo Blu-ray přehrávače vychutnáš prostorový 3D zvuk Dolby Atmos a další formáty – v kvalitě, jakou tvůrci zamýšleli.

Hlasový asistent a streamovací služby

Ovládej soundbar za pomocí svého hlasu s podporou asistentky Alexa nebo zařízením kompatibilním s Google Assistant díky vestavěné funkci Chromecast. Tu můžeš použít i pro streamování zvukového obsahu, včetně milovaných hudebních skladeb. Stejně tak je možné přehrávat audio přes AirPlay – stačí klepnout na ikonu na tvém Apple zařízení. S Apple AirPlay si jednoduše můžeš užívat oblíbené podcasty a hudbu z iPhonu i iPadu.

Přehraj vše jedním dotykem

Zrcadli zvuk z mobilního telefonu přímo do soundbaru. Pomocí jediného klepnutí se tvá hudba rychle přepne a naplno rozezní ve výjimečné kvalitě, kterou soundbar plně podpoří.

Ovládej svou chytrou domácnost se SmartThings

Pomocí vestavěného hubu (rozbočovače) můžeš s aplikací SmartThings připojit a ovládat kompatibilní zařízení, včetně těch pracujících s protokolem Zigbee.

Využij pokročilých funkcí naplno

Připoj svá zvuková zařízení k aplikaci SmartThings přes rozhraní Wi-Fi a snadno upravuj nastavení a funkci Group Play ze svého mobilního zařízení. SmartThings ti rovněž poskytne přístup k hlasovému asistentovi a dalším funkcím streamování hudby, čímž přemění tvá zařízení ve zvukové přehrávače, které lze navíc ovládat hlasem.

Režim Game Mode Pro - Staň se součástí hry s dynamickým zvukem

Ponoř se ještě hlouběji do akce se silným prostorovým zvukem. Soundbar při detekci připojení konzole k Samsung TV automaticky optimalizuje audio pro gaming, a dokonce jej přizpůsobí žánru detekovanému platformou Gaming Hub.

Jediné ovládání – dokonalá kontrola

Dálkové ovládání Samsung TV nemusí sloužit pouze televizoru. Použij jej k ovládání klíčových funkcí, jako je zapnutí/vypnutí, úprava hlasitosti, či nastavení zvukových efektů na svém soundbaru.

Připoj soundbar k TV bez nevzhledných kabelů

Připoj svůj soundbar k Samsung TV s použitím rozhraní Wi-Fi či Bluetooth v pouhých několika krocích. Audio a video se přesně synchronizují a přinesou dokonalý zážitek ze sledování.

Parametry

Funkce ATMOS Music,ATMOS,Dolby Digital Plus,Dolby True HD, Active Voice Amplifier, SpaceFit Sound, Voice Enhance Mode, 4K Video Pass 120 Hz, HDR 10+
Počet kanálů 11.1.4Ch
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty MP3,AAC,OGG,FLAC,WAV,ALAC,AIFF
Ekvalizér Surround Sound Expansion,Game Pro,Adaptive,Standard, Noční režim
Subwoofer Bezdrátový
Konektory Wi-Fi, Tap sound, Bluetooth 5.2, 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce SmartThings App, Q-Symphony, Multi Position Rear Speaker, Chromecast, Spotify Connect, AirPlay, Wireless Dolby ATMOS, Works with Google, Alexa
Spotřeba energie Provozní: 105 W ; pohotovostní 2 W
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor 1 232 x 69,5 x 138 mm, 7,7 kg, zadní reproduktor 129,5 x 201,3 x 140,4 mm, 3,4 kg, subwoofer 220 x 413 x 410 mm, 11,7 kg; balení: 1 309 x 595 x 277 mm 28,2 kg
Obsah balení Dálkový ovladač+baterie, nástěnný držák

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace