Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Samsung HW-S50A, stříbrný

3.0 Ch / 140 W - 5 reproduktorů, centrální reproduktor, Technologie adaptivního zvuku (Adaptive Sound Lite), Funkce Tap Sound (Hudba poklepáním), Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení, Prémiové textilní provedení, All-in-one design
Prodej ukončen
Soundbar Samsung HW-S50A navržený tak, aby nabídnul přirozený zvuk kdekoli v místnosti

Zvuk, který vás obklopí
Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X


Soundbar má dost výkonu na to, aby přivedl prostorový zvuk k životu. Podporuje DTS Virtual:X, jež přetváří zvuk tak, aby ho povýšilo na novou úroveň a dodalo vašemu audiu 3D efekt.

Střední kanál zajistí čisté dialogy

Zažijte křišťálově čistý dialog díky vyhrazenému středovému reproduktoru. Nabízí celkově vyvážený zvuk a krásně doplňuje váš požitek z domácí zábavy.

Zvuk optimalizovaný pro různý obsah

Soundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku a optimalizuje audiostopu na míru vašemu konkrétnímu obsahu. Ať už jde o hlasitý sportovní zápas, nebo drama s tichými dialogy, můžete se spolehnout, že váš špičkový soundbar vám při sledování TV poskytne dokonale vyladěný zvuk.

Hudba taková, jaká má být

Poslouchejte hudbu tak, jak si ji vysnili její autoři. Hudební režim vyvažuje inovace v oblasti audia a kreativní vstup od producentů a umělců. Umožňuje vám jednoduše připojit váš mobil k soundbaru a následně rozpozná a optimalizuje, co přehráváte, aby byla kvalita zachována a zábava nerušeně pokračovala.

Jednoduše klepněte a přehrávejte

Pro chvíle, kdy si chcete užít svou hudbu na nové úrovni… Během poslechu svých oblíbených písní na svém telefonu jím jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar zavibruje, když rozpozná zařízení, bezproblémově ho připojí a přehraje skladbu, kterou posloucháte – s úžasným zvukem soundbaru.

Silné basy, kdykoli je potřebujete
Kompatibilní s bezdrátovým subwooferem
Nedovolte drátům, aby překážely silným basům. Umístěte soundbar s bezdrátovým subwooferem kamkoli do prostoru a obklopte se bohatými, hlubšími basy.

Více zvuku i bez drátů
Kompatibilní s bezdrátovým prostorovým zvukem
Sada Wireless Surround Kit* vám umožňuje snadno rozšířit váš soundbar na prostorový zvukový systém, a to bez nevzhledných drátů. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, abyste si vychutnali opravdu prostorový zvuk.

Úchvatné řemeslné zpracování

Tento zvukový systém je navržený tak, aby se stal součástí vašeho domova. Nadčasové provedení soundbaru kombinuje přirozený vzhled se skladností a odolností. Kvalitní zvuk, jenž dokonale ozvučí celou místnost, doplňují nejmodernější technologie, zakřivený design a stylová textura.

Provedení vše v jednom, jež ozvučí celou místnost

Vše, co potřebujete pro komplexní zvuk, je v jediném soundbaru. All-in-one systém má ve štíhlém rámu zabudované dva basové a pět výškových reproduktorů. Můžete ho v místnosti umístit kamkoli a užít si dokonalý zvukový zážitek.

Parametry

Funkce Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, DTS Virtual:X, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Bluetooth
Počet kanálů 3.0 , 5 reproduktorů, centrální reproduktor
Podporované audio formáty AAC, SBC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF
Ekvalizér Adaptive Lite, DTS Virtual:X, Standard, Music
Konektory 1x HDMI OUT (HDCP, HDMI-CEC,ARC), 1 x optický vstup, 1x USB 2.0
Specální funkce Tap Sound
Výstupní výkon 140 W
Barva Stříbrný
Rozměry a hmotnost 764 × 68 × 125 mm , 2,7 kg, balení 1 018 × 135 × 217 mm, 4,8 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace