Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Sony HT-A3000 + zadní reproduktory SA-RS3S

Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping s volitelnými zadními reproduktory, Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk, Vestavěný duální subwoofer a tři přední reproduktory+samostatný centrální reproduktor, Optimalizace zvukového pole pro snadné nastavení volitelných reproduktorů, Streamujte svoji hudbu díky bezdrátovému připojení, Bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3S
Prodej ukončen
Zobrazit podobné zboží z kategorie
Katalogové číslo: Z01494
Kód výrobce: HTA3000.CEL + SA

3.1k – Pohlcující zvuk pro filmy a hudbuSoundbar HTA3000 vás pomocí centrálního reproduktoru a vestavěného duálního subwooferu pohltí autentickým prostorovým zvukem. Model s volitelnými zadními reproduktory také podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping, takže se můžete nechat vtáhnout do filmů, seriálů nebo hudby.


Technologie 360 Spatial Sound, která se přizpůsobí vašemu prostředí
S volitelnými zadními reproduktory od společnosti SonyNaše revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping se zadními reproduktory od společnosti Sony vytvoří několik virtuálních reproduktorů jen díky soundbaru a zadním reproduktorům3. S virtuálními reproduktory, které jsou v místnosti rozmístěny okolo vás, vznikne optimální zvukové pole, ve kterém zažijete nový rozměr zvuku. Vychutnejte si vzrušující technologii Dolby Atmos a DTS:X a uslyšíte každý nádech, krok a slovo, jako byste byli přímo ve filmu.


Inovativní technologie optimalizace zvukového pole
Optimalizováno pro rozmístění reproduktorůVolitelné reproduktory není třeba umístit na nějaké konkrétní místo. Soundbar s vestavěnými mikrofony to všechno udělá za vás, inteligentně změří polohu reproduktorů a optimalizuje zvuk. Soundbar vám umožní vychutnat si optimalizaci zvukového pole díky volitelným reproduktorům. Aktivujte kalibrační proces během počátečního nastavení nebo z hlavní nabídky.


Prostorový zvuk ze soundbaru, který vás pohltíSoundbar HT-A3000 má 3.1 kanály: tři přední reproduktory včetně středového reproduktoru pro zřetelné dialogy a k tomu vestavěný duální subwoofer pro hluboké basy. Díky technologiím Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround vytváří soundbar virtuální prostorový zvuk, který přichází z celého prostoru kolem vás, takže si můžete maximálně vychutnat vzrušující technologie Dolby Atmos a DTS:X.


Vychutnejte si zvuk shůryDíky technologii virtuálního prostorového zvuku společnosti Sony umožňuje soundbar polohovat zvuk ve vertikálním prostoru, a tak můžete zakusit 3D zvuk bez nutnosti instalace stropních reproduktorů nebo reproduktorů nasměrovaných nahoru. Špičkový zvuk zažijete nejen s formáty Dolby Atmos a DTS:X. Prostorová technologie Vertical Surround Engine propůjčí více rozměrný a realističtější zvuk i ostatním formátům.


Prostorový zvuk snadnoJedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž byste museli zabírat místo v obývacím pokoji.


Zvuk z kvalitních reproduktorů a subwooferuVýkonné reproduktory – tři přední reproduktory pro prostorový zvuk a vestavěný duální subwoofer pro hluboké basy – spolupracují tak, aby vytvářely čistý zvuk, který naplní celou místnost.

Speciální centrální reproduktor (1) zajišťuje, aby byly hlasy zřetelně slyšitelné, ať už posloucháte rychlé dialogy v oblíbeném seriálu, nebo šepot ve filmu. Skvěle se hodí i pro poslech hudby, jelikož se postará o bohatě prokreslený, detailní zvuk.

Soundbar má uprostřed zabudovány dva výkonné subwoofery (2), takže si můžete vychutnávat hluboký basový zvuk s minimálním narušením svého obývacího prostoru.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitVestavěný duální subwoofer a přední reproduktory jsou vybaveny jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit. Jedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje oblast membrány a zaručí ještě údernější basy. Snižuje také vychýlení budiče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů.


Čistější hlasČím hlubší je zvuk basů, tím více se membrána reproduktoru pohybuje. To může způsobit efekt zvaný zkreslení fázové modulace, když celý rozsah membrány zároveň reprodukuje vyšší frekvence. Jedinečná technologie zpracování signálu od Sony tento efekt potlačuje, aby se dosáhlo čistěji znějících dialogů a komornějšího zvuku. Vylepšení modulované křivky zlepšuje zřetelnost zvuku a pomáhá zabránit zkreslení hlasu.

1. Křivka hlasu 2. Křivka basů 3. Křivka modulace


Rozšířené basyReprodukce basových frekvencí vyžaduje vysoký výkon a často dochází ke zkreslení (A). Aby bylo možné tomu předejít, soundbar využívá technologii zpracování signálu, aby dosáhl účinku dynamicky rozšířených basů (B) na jakékoli úrovni.


Zvyšujte rozlišení digitální hudby v reálném časeDíky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.


Pohlcující zážitek s technologií BRAVIA Acoustic Center SyncPo připojení k televizoru BRAVIA s funkcí Acoustic Center Sync se ze soundbaru i televizoru stanou středové reproduktory. Po připojení soundbaru k volitelným zadním bezdrátovým reproduktorům navíc roli středového kanálu zastává reproduktor televizoru spolu se soundbarem v rámci nastavení technologie 360 Spatial Sound Mapping. Zvuk díky tomu bude ladit se vším, co se děje na obrazovce, a poskytne vám tak zřetelnější dialogy a pohlcující zážitek.


Zvuk je dokonale sladěn s akcíDíky technologii Acoustic Center Sync uslyšíte rozhovor přesně odtamtud, kde postava ve scéně stojí. Díky přesnému souladu dění na obrazovce se zvukem se váš divácký zážitek stane ještě mnohem více pohlcujícím.


Všesměrový blokový designSoundbar HT-A3000 a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.


Streamujte hudbu pomocí vašich oblíbených služebSvou oblíbenou hudbu si můžete snadno vychutnat s celou rodinou díky vestavěné podpoře aplikace Spotify Connect a dalším hudebním službám přes Bluetooth, Chromecast nebo Apple AirPlay.


Hlasové ovládáníSoundbar je kompatibilní se zařízeními s aplikacemi Google Assistant a Chromecast built-in a zařízeními s aplikací Amazon Alexa. Pomocí aplikace Google Home přidejte soundbar HT-A3000 do své skupiny reproduktorů a pomocí hlasu budete moci ovládat přehrávání, hlasitost a další funkce.


Výkonný a trojrozměrný zvukStiskněte tlačítko zvukového pole na svém dálkovém ovladači a užijte si pohlcující zvuk, který vás dostane přímo do středu filmové akce. Nebo zvukové pole vypněte a dosáhněte čistého zvuku reproduktorů při poslechu stereofonní hudby.


Hlasový režimAť už budete sledovat ranní zprávy, nebo poslední díl řady oblíbeného seriálu, tento režim upravuje nastavení zvuku tak, aby byly dialogy výraznější a vám neuniklo jediné slovo.


Režim NocRádi sledujete filmy v noci? Tato funkce optimalizuje vyvážení zvuku tak, abyste vše zřetelně slyšeli i při nižších úrovních hlasitosti.


Připojení BluetoothStreamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth.


Datový přenos Wi-FiPřipojte se k internetu prostřednictvím vestavěné technologie Wi-Fi a streamujte hudbu ze zařízení připojených k vaší domácí síti.


Nastavení během několika sekundSoundbar stačí zapojit, připojit k televizoru prostřednictvím HDMI eARC a zapnout. Díky USB, optickému vstupu spolu s výstupem HDMI (eARC) a funkci S-CENTER OUT pro kompatibilní modely BRAVIA máte k dispozici všechna připojení, která potřebujete, abyste si mohli vychutnat dechberoucí zážitek z prostorového zvuku.


Vychutnejte si společné chvíle na maximumSledování filmu. Dohánění seriálu. Poslech hudby. Fandění oblíbenému týmu. Ať již s rodinou děláte společně cokoli, díky soundbaru Sony to bude ještě zábavnější. Vychutnejte si společnou zábavu skutečně na maximum.Parametry

Funkce Wi-Fi® (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, Bluetooth®5.0 RX / TX (LDAC), S-Force PRO, Vertical Surround Engine, Dolby Speaker Virtual, 360 Spatial Sound Mapping, DTS Virtual: X, Chromecast, Spotify Connect, kompatibilní s Google Assistant, AirPlay2
Počet kanálů 3.2k
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96 / 24, DTS: X,LPCM5ch / 5.1ch / 7.1ch, LPCM 192 kHz / 24bit, Dolby Digital, Dolby Dual mono, DTS
Ekvalizér Noční režim, hlasový režim, Immersive Audio Enhancement (se zapnutým programem prostorového zvuku)
Subwoofer Vestavěný duální
Konektory Vstup: USB, optický, LAN, 1/1 HDMI (eARC/ARC) , HDMI® CEC, EARC
Výstupní výkon 250 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 950 mm x 64 mm x 128 mm, 4,6 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie do dálkového ovladače, kabel TV centra v režimu reproduktorů, kabel HDMI™, napájecí kabel AC

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace