Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Hisense 65U7KQ, Mini-LED, Full Array, 144Hz

Akční cena Akční cena
65" (164 cm) úhlopříčka s 4K UHD rozlišením, Mini-LED Full Array displej s větší hustotou diod pro větší přesnost, vynikající kontrast a jasný, živý obraz, 144Hz variabilní obnovovací frekvence (VRR), Game Mode Pro, Dolby Atmos pro prostorový zvukový zážitek, Široké možnosti připojení: 4× HDMI 2.1, Bluetooth, Wi-Fi, LAN
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Držák TV Stell SHO 7210 790 Kč 649 Kč
Držák TV Stell SHO 7620 1 990 Kč 1 690 Kč
Skladem
+ dárek pro vás
ks
F
18 990 Kč
Katalogové číslo: Z03819
Kód výrobce: 65U7KQ

Mohlo by Vás zajímat

Televizor Hisense 65UXKQ, Mini-LED X, 144Hz/240Hz

Televizor Hisense 65UXKQ, Mini-LED X, 144Hz/240Hz

65" (164 cm) úhlopříčka s 4K UHD rozlišením, Mini-LED X displej s větší hustotou diod pro větší přesnost, vynikající kontrast a jasný, živý obraz, Špičkový jas až 1500 nitů, 144Hz variabilní obnovovací frekvence (VRR) / HSR 240Hz, Game Mode Pro, Dolby Atmos pro prostorový zvukový zážitek, Široké možnosti připojení: 4× HDMI 2.1, Bluetooth, Wi-Fi, LAN
44 990 Kč
Výprodej Výprodej
Televizor Hisense 65E7KQ PRO, QLED 144Hz

Televizor Hisense 65E7KQ PRO, QLED 144Hz

65" (164 cm) úhlopříčka s 4K UHD rozlišením, QLED displej a HDR pro živější a plnější barevný obraz, 144Hz variabilní obnovovací frekvence (VRR), Game Mode Pro, Dolby Atmos pro prostorový zvukový zážitek, Široké možnosti připojení: 4× HDMI 2.1, Bluetooth, Wi-Fi, LAN
15 990 Kč
Akční cena Akční cena
Televizor Hisense 65U8KQ, Mini-LED PRO, 144Hz

Televizor Hisense 65U8KQ, Mini-LED PRO, 144Hz

65" (164 cm) úhlopříčka s 4K UHD rozlišením, Mini-LED PRO displej s větší hustotou diod pro větší přesnost, vynikající kontrast a jasný, živý obraz, Špičkový jas až 1500 nitů, 144Hz variabilní obnovovací frekvence (VRR), Game Mode Pro, Dolby Atmos pro prostorový zvukový zážitek, Široké možnosti připojení: 4× HDMI 2.1, Bluetooth, Wi-Fi, LAN
25 990 Kč

Televize Hisense 65U7KQ4K UHD Smart TV Hisense 65U7KQ s úhlopříčkou 164 cm je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které Vám poskytnou úchvatný vizuální zážitek a přístup k širokému spektru obsahu. S rozlišením 4K (3840 × 2160 px) a mini-LED displejem v kombinaci s DLED podsvícením, tato televize vytváří ohromující obrazovou kvalitu s vynikajícím kontrastem a detaily. Díky kombinaci Mini-LED panelu, HDR a Dolby Atmos technologie, televize nabízí živé a realistické barvy, věrné podání černé a dynamický prostorový zvuk. S vestavěným operačním systémem VIDAA U7 a využitím pokročilých funkcí Smart TV, máte snadný přístup k oblíbeným aplikacím jako je Netflix a YouTube, což Vám umožňuje prozkoumávat nekonečný svět zábavy přímo z pohodlí Vašeho obývacího pokoje. Televize je vybavena také technologií Bluetooth a Wi-Fi pro bezproblémové připojení k dalším zařízením a rychlému streamování obsahu. S 4× HDMI 2.1 a 2× USB porty, budete mít dostatek možností pro připojení herních konzolí, Blu-ray přehrávačů a dalších zařízení.


Na detailech záležíTechnologie mini-LED od společnosti Hisense nabízí na obrazovce fascinující detaily díky vylepšeným diodám. LED diody jsou těsně seskupené, což zajišťuje neuvěřitelně přesné podsvícení a výrazně zlepšuje kontrast. Tím, že mini-LED diody vyzařují světlo v linii místo rozptýleného kužele, se dosahuje ještě vyšší přesnosti. S použitím až 1000 stmívacích zón poskytuje tato technologie vynikající kontrast a jasný, živý obraz.


144 Hz Game Mode ProVstupte do akce a hrajte jako profesionálové díky hernímu režimu Game Mode Pro. S výjimečně přesnou obnovovací frekvencí (VRR), automatickým režimem s nízkou latencí (ALLM) a frekvencí 144 Hz budete mít přístup k plynulejšímu a rychlejšímu hernímu zážitku. S těmito funkcemi budete schopni sledovat každý pohyb na obrazovce a dosáhnout tak většího počtu vítězství.


Více než miliarda barevTelevize s technologií Quantum Dot Colour přináší jednu z nejefektivnějších technologií pro výrazné a přesné barvy. Využívají kvantové tečky, které vyzařují extrémně přesné vlnové délky světla. Quantum Dot Colour tak umožňuje zobrazení miliard nových odstínů s ohromujícím jasem. Díky tomu dosahují tyto televize výrazného barevného spektra, které se téměř blíží nemožnému.


Inteligentní a výkonný procesorSystém Hi-View Engine od společnosti Hisense představuje klíčový prvek, který zajišťuje plynulý provoz televizoru. Tento výkonný systém využívá pokročilou neuronovou síť, která analyzuje snímky v reálném čase a optimalizuje obraz pro dosažení nejlepšího audiovizuálního zážitku. Hi-View Engine také zvládá náročné funkce, jako je 4K upscaling a vylepšení barev, což znamená, že i videa nižší kvality budou vypadat lépe než kdy dříve. Tímto způsobem se systém Hi-View Engine stává jakýmsi mozkem a hnací silou televizoru, který zajišťuje vynikající vizuální a zvukový výkon.


Total HDR SolutionTelevizory od Hisense s podporou HDR a všech hlavních formátů, včetně Dolby Vision, HDR10, HDR10+ a HLG, přinášejí nejmodernější technologie pro dosažení vysoké kvality obrazu. Nemusíte se obávat nedostatečné kvality nebo kompatibility. Stačí si vybrat a přehrávat jakýkoli obsah s jistotou, že díky širokému spektru formátů HDR si užijete perfektní detaily, vylepšené barvy a hlubokou černou. Můžete si tak naplno vychutnat každý zážitek ze sledování bez ohledu na formát obsahu.


Ponořte se do dějePři sledování vašich oblíbených pořadů a filmů se můžete ještě více ponořit díky technologii Dolby Vision Atmos. Tato inovativní technologie vytváří hlubší spojení s příběhy a postavami, což vás zcela vtáhne do děje a akce. Díky ní budete mít pocit, že jste přímo součástí toho, co se děje na obrazovce, a neunikne vám žádný důležitý moment.


Poznejte sílu IMAXuTelevizory Hisense s certifikací IMAX Enhanced přinášejí obrazovou kvalitu, kterou znáte z IMAX kin, a zvukový zážitek posílený technologií DTS®, přímo do vašeho domova. Díky spolupráci s předními odborníky z Hollywoodu splňují tyto televizory přísné standardy IMAX. Užijte si dokonalý filmový zážitek, který nabízí IMAX, a užijte si naprosté ponoření do audiovizuálního světa plného emocí a vzrušení, přímo v pohodlí vašeho domova.


Filmmaker modeS funkcí Hisense Filmmaker Mode si užijete obsah přesně tak, jak si ho tvůrci zamýšleli. Tento režim přizpůsobí obraz na televizi do původního nastavení a zajistí, že si ho budete moci vychutnat s autentickými detaily, včetně zvuku, poměru stran, barev, počtu snímků za sekundu a dalších faktorů. Tímto způsobem budete mít jedinečnou možnost sledovat mistrovská díla vašich oblíbených filmařů tak, jak byla původně vytvořena, bez úprav pro běžné televizní přenosy.


Úžasný obraz vždy a všudeTechnologie Total Ambient Adaptive přináší opravdu ohromující zážitek díky kombinaci adaptivních světelných a barevných senzorů. Tato technologie umožňuje televizoru rozpoznat jas a teplotu světla ve vašem okolí a automaticky přizpůsobit nastavení obrazu, aby vám poskytla optimální sledovací zážitek. Vaše televize se tak skutečně sladí s prostředím, ve kterém se nacházíte, a zajišťuje vám dokonalou vizuální kvalitu, která se přizpůsobí vašemu okolí.


Svižný a inteligentní operační systémJednoduše získejte přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelovým programům, satelitnímu vysílání, digitálnímu televiznímu vysílání (DTV) a streamovanému obsahu, vše na jednom místě. Můžete rychle a snadno přepínat mezi všemi svými oblíbenými programy a obsahem, což vám ušetří čas a usnadní výběr toho, co chcete sledovat.


Parametry

Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba elektrické energie 100 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 164 cm
Typ podsvícení obrazovky Mini-LED PRO, DLED, Local dimming zóny: 384, Maximální jas: 1000 nitů, pozorovací úhel: 178 °, široký barevný rozsah (WCG)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K HDR (3840 x 2160)
Technologie zpracování obrazu HDR, HDR10, HDR 10+, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, HGL, Dolby vision IQ, Upscaling Ultra HD
Frekvence zpracování obrazu 120 Hz (VRR 144 Hz-Game mode PRO)
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Multimediální funkce Airplay 2, Antik TV, App Store, Game Center, Netflix, FITE, YouTube, UEFA TV, Kidoodle TV, Prime Video, Deezer, Rakuten TV, Redbull TV, Plex, Disney+, NBA, YouTube Kids, DAZN, FIFA+, Apple TV+, RLAXX, SWEET.TV, Tet+, EON, AccuWeather, VIDAA Art, VIDAA Free
Smart TV VIDAA U7, HbbTV, Wi-Fi, Bluetooth, WEB prohlížeč, Přehrávač médií, PVR & Timeshift
Grafické vstupy HDMI 1: HDMI 2.1/ALLM, HDMI 2: HDMI 2.1/ALLM, HDMI 3: HDMI 2.1/eARC, ALLM, VRR (144HZ), HDMI 4: HDMI 2.1/ALLM, VRR (144HZ), USB (2.0): 1, USB (3.0): 1,
Ostatní vstupy/výstupy Standardní rozhraní V2.0 (CI+), audio vstup: 1, AV vstup: 1, sluchátkový výstup: 1, Ethernet RJ45: 1, optický digitální výstup: 1
Výkon reproduktorů Subwoofer 2.1ch, 2x10 W + 20 W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding, uživatelský ekvalizer
Barva Černá/Tmavě šedá (kov)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 144,9 × 89,4 x 30,6 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 144,9 × 83,8 x 7,7 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 164,9 × 105,7 x 16 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 40 x 30 cm
Celková hmotnost (kg) 20,6/28

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace