Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony XR-98X90L+ soundbar Sony HT-A7000

Úhlopříčka 248 cm (98"), 4K HDR (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Full - Array LED podsvícení - hlubší černá, výjimečný kontrast, Technologie Acoustic Multi-Audio - kde zvuk sleduje akci, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, Chromecast built-in, Apple AirPlay / Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
Prodej ukončen

Mohlo by Vás zajímat

Vybaleno Vybaleno
Soundbar Sony HT-A7000

Soundbar Sony HT-A7000

Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping s volitelnými zadními reproduktory, Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk, Vylepšený zvuk přidává k soundtrackům a stereofonnímu audiu, zvuk přicházející shora, Reproduktory směřující vzhůru, Výškové reproduktory, vestavěný subwoofer a pět předních reproduktorů, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Bezdrátové připojení pro streamování hudby
22 989 Kč
Televizor Sony XR-98X90L, 98", LED

Televizor Sony XR-98X90L, 98", LED

Úhlopříčka 248 cm (98"), 4K HDR (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Full - Array LED podsvícení - hlubší černá, výjimečný kontrast, Technologie Acoustic Multi-Audio - kde zvuk sleduje akci, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, Chromecast built-in, Apple AirPlay / Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
117 989 Kč

Ostrý a jasný, vylepšená technologie Full Array LEDNechejte se pohltit obrazem plným ohromujícího kontrastu a realistické hloubky. Nový design struktury místního ztlumení poháněný procesorem Cognitive Processor XR přivádí scény k životu.


Intenzivnější kontrast.
Intenzivnější hloubka.Technologie XR Contrast Booster přesně vyvažuje světlo na obrazovce tím, že reguluje jas, aby dosáhla jasnějších odlesků a sytější černé ve stínech. Špičkový jas je vyšší než kdy předtím a přináší nádhernou hloubku a detail.


Rozšířený barevný obsah, nyní vidíte každý odstín a tónVíce než miliarda barev reprodukovaných s nepatrnými rozdíly viditelnými v reálném světě. Naše obrazovka Full Array LED s technologií XR Triluminos PRO poháněná procesorem Cognitive Processor XR zajišťuje přirozené stíny v každém detailu.


Zvýšení rozlišení čehokoli na kvalitu téměř 4KAť už je obsah či zdroj jakýkoli, je rozlišení zvýšeno téměř na úroveň 4K. Technologie XR 4K Upscaling má přístup k rozsáhlé databázi, díky níž znovu vytvoří ztracenou texturu a detaily.


Méně šumu. Méně rozmazání. Více ostrosti v každém obrazu.XR Clear Image snižuje šum prostřednictvím zónového dělení a dynamické analýzy snímků a minimalizuje rozmazání.


Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazáníAnalýzou pohybu v několika snímcích zajišťuje procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity, že obraz u rychlých sportů a filmů plných akce zůstane plynulý, jasný a čistý.


Zábava ve studiové kvalitě, přesně jak ji autoři zamýšleliTento televizor je vybaven řadou režimů Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision®, a dokáže tak přenést záměr režiséra. A protože podporuje software Calman, mohou ho tvůrci navíc profesionálně kalibrovat k použití při produkčních úpravách.


Sledujte Netflix ve studiové kvalitě s automatickou optimalizacíAdaptivní režim Netflix Adaptive Calibrated Mode spolupracuje s optimalizací BRAVIA XR podle světelných podmínek prostředí a upravuje jas obrazu vašich oblíbených pořadů služby Netflix podle osvětlení v místnosti.


Optimalizace obrazu všech vašich oblíbených zdrojů obrazuV kalibrovaném režimu BRAVIA CORE jsou pro všechny filmy, včetně titulů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced, automaticky upravena nastavení obrazu pro mimořádný zážitek z domácího sledování filmů.


Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnostiBRAVIA CAM detekuje vzdálenost mezi vámi a televizorem a upravuje jas pro kvalitu obrazu, která je optimální pro vaši polohu v místnosti.


Synchronizace. Harmonie zvuku a obrazu.Poslouchejte přímo z obrazovky zvuk, který dokonale ladí s dějem. Procesor Cognitive Processor XR ještě zintenzivní zážitek ze zvuku, protože zvuk má díky němu přesnější polohu.


Slyšené odpovídá viděnémuS technologií Acoustic Multi Audio máte pocit, jako by zvuk přicházel ze správného místa scény a přesně odpovídá obrazu. Budete vtaženi do děje daleko více, než je tomu u konvenčních televizorů, kde zvuk přichází zpod obrazovky.


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukemTechnologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk, a to pouze za pomoci reproduktorů televizoru pro 3D zvuk, bez stropních či nahoru nasměrovaných reproduktorů. Naše televizory BRAVIA XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.


Funkce Clear Voice.Technologie Voice Zoom 2 detekuje hlasy, analyzuje je a zlepšuje jejich čistotu. Díky lepšímu filtrování dochází k potlačení elementů z okolního prostředí, takže i tichý televizní dialog uslyšíte jasně.


Acoustic Center SyncS technologií Acoustic Center Sync můžete proměnit jak svůj kompatibilní televizor BRAVIA, tak soundbar na centrální reproduktor. Přesné sladění toho, co slyšíte, s tím, co vidíte na obrazovce, vás ještě více vtáhne do vaší domácí zábavy.


Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound PersonalizerPřizpůsobte si zážitek z technologie Dolby Atmos a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem SRS-NS7 připojeným k televizoru BRAVIA XR. S některými sluchátky Sony si můžete vychutnat simulovaný prostorový zvuk 360 Spatial Sound.


Ideální poslech zvuku odkudkoliTechnologie BRAVIA CAM sleduje vaši polohu a upravuje levé a pravé vyvážení zvuku pro optimální akustiku. Můžete si tak kdekoli dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.


Poslouchejte čisté hlasy, ať už jste kdekoliTechnologie BRAVIA CAM detekuje vzdálenost, z níž obrazovku sledujete, a automaticky upraví hlasitost hlasů pro čistší dialogy. Pokud se od televizoru vzdálíte, hlasitost se zvýší, jestliže se přiblížíte, hlasitost se sníží.


Úchvatná grafika. Působivé zvukové scény. Svět her.Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA XR. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím.


Automatické mapování tónů HDRAutomatické mapování tónů HDR neustále optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování vaší konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.


Automatický režim obrazu žánrůTelevizor BRAVIA XR automaticky přepne do herního režimu s technologií PS5, aby se minimalizovala prodleva a maximalizovala odezva. Televizor se přepne do standardní režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.


Jedno místo pro veškerá vaše herní nastaveníJeště nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah.


Různé funkce rozhraní HDMI 2.1Díky rozlišení 4K / 120 sn./s, proměnlivé obnovovací frekvenci a automatickému režimu s nízkou prodlevou vám naše televizory nabídnou plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní.


Vše, co chcete sledovat, najdete na jednom místěProjděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.


Přes 10 000 aplikací a her, přímo do vašeho televizoru


Přineste si zážitek jako v kině k sobě domů a užijte si filmy dodávané s technologií BRAVIAProzkoumejte ty nejlepší filmy současnosti lusknutím prstů. S platformou BRAVIA CORE můžete získat až 10 filmů a streamovat až 24 hodin. Naše služba s exkluzivním filmovým obsahem s technologií Pure Stream a IMAX Enhanced přináší dechberoucí obraz a působivý zvuk.


Řekněte si, co chcete vidětNajděte rychleji oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka pro hlas na dálkovém ovladači.


Ovládejte svoji chytrou domácnost s pomocí asistenta GooglePoužívejte svůj hlas k vytvoření dokonalého prostředí pro sledování. Ovládejte chytrá domácí zařízení v celé své domácnosti. Upravujte teplotu v místnosti, osvětlení, podívejte se, kdo je u dveří, apod.


Chromecast built-inStreamujte ze svého zařízení. Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.


Kompatibilní s funkcí Apple AirPlayJednoduše streamujte do televizoru ze svého zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte film z aplikací nebo prohlížeče Safari. Sdílejte fotografie s přáteli v místnosti.


Požádejte asistenta Siri a ovládejte televizor pouze hlasemS aplikací Apple Home můžete snadno a bezpečně ovládat televizor od společnosti Sony pomocí aplikace Home a pomocí Siri na zařízení Apple, a to díky technologii HomeKit. Nastavte televizor v několika jednoduchých krocích klepnutím nebo o to požádejte Siri.


Snadné otírání, vždy čistýDejte sbohem prachu a nečistotám. Náš dálkový ovladač s plně zarovnaným povrchem je opatřen tlačítky s nízkým zdvihem a speciálním polyuretanovým povrchem, který lze snadno otřít a udržovat čistý. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládánímJednoduchost jediného doteku. Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.


Praktický způsob, jak ovládat svůj televizorSnadné jako lusknutí prsty. Funkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.


Varování při přiblíženíDržte své děti kousek dál. Funkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou pozorovací vzdálenost pro děti a upozornit je, pokud se přesunou příliš blízko k televizoru.


Videochat na větší obrazovceSpárujete svůj televizor s kamerou BRAVIA CAM a povídejte si s přáteli a rodinou na větší obrazovce.


Zakrytá kamera ochrání soukromíJediný pohybem ochráníte svoje soukromí. Stačí použít přepínač v horní části kamery BRAVIA CAM, kterým zavřete kryt kamery. Připojení a odpojení kamery BRAVIA CAM je tak snadné.


Zábava pro životní prostředíBRAVIA spojuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku s iniciativami, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, například používáním menšího množství energie, neobnovitelných zdrojů a lepší efektivitou přepravy.


Optimalizace jasu a spotřeby energieSnímání okolního světla optimalizuje jas obrazovky podle podmínek v místnosti pro efektivní využití energie. Každá část obrazu je optimalizována na základě jasu každého snímku.


Automatická úspora energieS kamerou BRAVIA CAM automatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.


Vše eko na jediném místěPanel Eco Dashboard obsahuje všechna eko nastavení na jednom místě, a díky tomu je můžete snadno změnit, ať už jednotlivě, nebo hromadně.


Nádherný design. Odolnost. Menší množství prvotních plastů.Recyklovaný plast SORPLAS vyvinutý společností Sony používáme v našich televizorech, abychom snížili použití prvotních plastů zhruba o 60 %, zachovali odolnost a docílili krásného černého povrchu s vysokým leskem typického pro značku BRAVIA. A co více, naše nové balení obsahuje zhruba o 48 % méně plastu.


Méně balicího materiálu. Méně CO2.Naše nové obaly jsou o 15 % menší a o 12 % lehčí, což optimalizuje efektivitu přepravy a snižuje emise CO2 až o 15 %.


One Slate. Minimalistický. Tak pohlcující.Náš minimalistický design One Slate spojuje obrazovku s rámečkem do jediné plochy, a tím minimalizuje rušení a maximalizuje váš zážitek ze sledování. Design s hladkými okraji, poprvé dostupný pro tuto třídu BRAVIA, dodává televizoru extrémně tenký, sofistikovaný vzhled.


Design s hladkými okraji.
Téměř žádný rámeček.Prémiová konstrukce z mimořádně tenkého hliníku nechá vaše oči soustředit se na to, co je důležité – na obraz.


Prestižní stojan nastavitelný ve 3 směrech, stylový a všestrannýStojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní uspořádání, kdy se soustředíte pouze na obraz, úzké umístění pro menší police a sestavu se soundbarem pro ideální umístění zvukového systému.


Úzký hliníkový stojan WedgeDesign stojanu je nový, jeho příčný řez má tvar diamantu, díky čemuž je na pohled ještě tenčí a lehčí. Nádherně souladný vzhled.Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace