Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Theatre U ZDARMA k Bravia 9

ELVIA-PRO
Theatre U ZDARMA k Bravia 9

Pořizujete nový televizor BRAVIA 9?
Tak si řekněte o bezdrátový reproduktor zdarma.

Po registraci svého nového televizoru Sony Bravia 9 můžete získat dárek ve formě bezdrátového reproduktoru na krk - Bravia Theatre U.

Podmínky akce

Nabídka platí pouze v období od 17. června do 31. srpna 2024 nebo do vyčerpání zásob dárků a to jen pro nově nakoupené televizory řady Bravia 9 v úhlopříčkách 75" a 85" (K-75XR90 a K85XR90).

POZOR! Nabídka platí pouze pro prvních 50 registrovaných!

Nákup TV musí být realizován a televizor následně zaregistrován online na stránce pořadatele a to v daném období. Po registraci obdržíte na vámi v registraci uvedený e-mail formulář Google Forms, kde uvedete kontaktní a další požadované údaje a nahrajete kopii faktury (účtenky) za nákup televizoru. Po vyplnění požadovaných informací, odeslání formuláře a potřebných dokladů vám Sony zašle potvrzovací e-mail a začne expedovat váš dárek.

Zaregistrovat produkt Bravia 9 online

Dárek je bezdrátový reproduktor na krk - Bravia Theatre U (HTAN7.CE7) v ceně 6.989,-. Dárek nelze vyměnit za hotovost.

Nabídka platí pro nákupy v rámci České Republiky a na produkty dodané a distribuované společností Sony v rámci České Republiky. 

Co je Bravia Theatre U?

Theatre U (HT-AN7) je bezdrátový reproduktor na krk pro poslech filmů i hudby. Díky technologii 360 Spatial Sound Personaliser vytváří virtuální prostorový zvuk. 

Nízká váha, flexibilnímu provedení, IPX4 nebo instalovaný mikrofon jen  rozšiřují možnosti použití. I hraní her je skvělé díky možnosti kabelového propojení.

A jakých televizorů se akce týká?

Reproduktor Bravia Theatre U můžete získat zdarma k televizorům Bravia řady 9, tedy modelům K-75XR90 a K-85XR90.

Prohlédnout nebo koupit Bravia 9

Pořadatel akce

Pořadatelem akce je společnost Sony Europe B.V., odštěpný závod, se sídlem V Parku 2308/8, 148 00 Praha 4, Česká Republika ("Sony"). Jedá se pouze o adresu sídla pořadatele, neposílejte na ni žádné dokumenty ani formuláře, nebudou předány.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje nebude společnost Sony používat k žádným  jiným účelům, než k zaslání dárku a po 3 letech budou zničena. Další podrobnosti naleznete v dokumentu Sony Europe B.V. - Zásady ochrany osobních údajů, včetně toho, jaké informace jsou shromážďovány, jak vaše údaje a informace společnost Sony používá, jaké jsou právní důvody pro jejich použití a jaká jsou vaše práva.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace