Porovnání výrobků Oblíbené produkty

VF FOTO UV filtr GS 67mm

Prvotřídní optické sklo, transparentnost přesahující 99,6 %, nejnovější nanovrstvy, 14 antireflexních vrstev, designový mosazný rámeček.
Na cestě
ks
1 350 Kč
Katalogové číslo: Z02849

Mohlo by Vás zajímat

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 67mm

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 67mm

kvalitní optické sklo Světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 16 kvalitních antireflexních vrstev, tenký (slim) rámeček s matným černěním pro minimalizaci odlesků, kvalitní japonská polarizační fólie, vhodný i do nejtěžších podmínek díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
2 300 Kč
VF FOTO UV filtr PS 67mm

VF FOTO UV filtr PS 67mm

Kvalitní optické sklo, transparentnost přesahující 99,4 %, nejnovější nanovrstvy, 12 antireflexních vrstev, designový rámeček z hliníkové slitiny.
UV filtr absorbuje ultrafialové záření, které má často za následek zamlžené a nejasné fotografie v exteriéru. UV filtr je mnohoúčelový a vhodný pro barevnou i černobílou fotografii. Slouží zároveň i jako stálá ochrana objektivu před vodou, mastnotou a poškrábáním. UV filtry VFFOTO řady GOLDEN SERIES jsou vyvinuté a navržené v České republice, jsou zde i kompletovány, výroba komponentů probíhá v Číně. Jsou vybaveny nejen 14-ti antireflexními vrstvami (7 na každé straně), ale i novými 3+3 nanovrstvami s nejpokročilejšími funkcemi: zvýšená odolnost proti poškrábání, voděodolnost, zvýšená odolnost proti mastnotě a snazší čištění. Na výrobu všech filtrů této série je použité velmi kvalitní optické sklo Schott N-BK7 (více informací o něm najdete zde). UV filtry této série jsou speciálně určené pro digitální fotoaparáty, ale mohou se používat i na klasické kinofilmové zrcadlovky. Proč se rozhodnout pro UV filtr VFFOTO GS: 1. 14 (7+7) vysoce kvalitních antireflexních vrstev = minimalizace nežádoucích odlesků, 2. závěrečná povrchová úprava filtru nanovrstvami = odolnost vůči vodě, poškrábání a znečištění, jednoduché čištění, tyto vrstvy vylepšují mechanické a fyzikální vlastnosti skla Schott N-BK7, 3. originální, kvalitní optické sklo = bez vlivu na ostrost, zachovává kresbu i v nejjemnějších detailech, 4. vysoká transparentnost skla dosahující hodnoty až 99,9 % = minimální ztráta světla, 5. nízký designový rámeček = nevinětuje, drží na něm běžná krytka, je vhodný pro použití na ultraširokých objektivech a teleobjektivech, 6. speciální hydrofobní úprava způsobuje, že se vodní kapky nerozlévají, ale tvoří kuličky = kapka sklouzne sama nebo ji stačí sfouknout ofukovacím balónkem, 7. excelentní poměr ceny a kvality = spokojený a vracející se zákazník, 8. precizní zpracování = spolehlivost, 9. možnost výměny skla v případě jeho poškození, 10. montáž a výstupní kontrola se provádí v České republice.

Parametry

Použité sklo optické sklo Schott N-BK7
Průměrná transparentnost 99,63% (max. hodnota 99,9%)
Tloušťka skla 0,9 mm +/- 0,1 mm
Materiál rámečku mosaz
Výška rámečku po zašroubování 3,4 mm - slim
Počet antireflexních vrstev 14 (7+7)
Použití nanovrstev ano
#NÁZEV? ano
Váha filtru 23 g
Použití běžné krytky ano
Přední závit ano

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod