Porovnání výrobků Oblíbené produkty

VF FOTO UV filtr GS 72mm

Prvotřídní optické sklo, transparentnost přesahující 99,6 %, nejnovější nanovrstvy, 14 antireflexních vrstev, designový mosazný rámeček.
Obvykle do týdne
ks
1 460 Kč
Katalogové číslo: Z02850

Mohlo by Vás zajímat

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 72mm

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 72mm

kvalitní optické sklo Světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 16 kvalitních antireflexních vrstev, tenký (slim) rámeček s matným černěním pro minimalizaci odlesků, kvalitní japonská polarizační fólie, vhodný i do nejtěžších podmínek díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
2 580 Kč
UV filtr absorbuje ultrafialové záření, které má často za následek zamlžené a nejasné fotografie v exteriéru. UV filtr je mnohoúčelový a vhodný pro barevnou i černobílou fotografii. Slouží zároveň i jako stálá ochrana objektivu před vodou, mastnotou a poškrábáním. UV filtry VFFOTO řady GOLDEN SERIES jsou vyvinuté a navržené v České republice, jsou zde i kompletovány, výroba komponentů probíhá v Číně. Jsou vybaveny nejen 14-ti antireflexními vrstvami (7 na každé straně), ale i novými 3+3 nanovrstvami s nejpokročilejšími funkcemi: zvýšená odolnost proti poškrábání, voděodolnost, zvýšená odolnost proti mastnotě a snazší čištění. Na výrobu všech filtrů této série je použité velmi kvalitní optické sklo Schott N-BK7 (více informací o něm najdete zde). UV filtry této série jsou speciálně určené pro digitální fotoaparáty, ale mohou se používat i na klasické kinofilmové zrcadlovky. Proč se rozhodnout pro UV filtr VFFOTO GS: 1. 14 (7+7) vysoce kvalitních antireflexních vrstev = minimalizace nežádoucích odlesků, 2. závěrečná povrchová úprava filtru nanovrstvami = odolnost vůči vodě, poškrábání a znečištění, jednoduché čištění, tyto vrstvy vylepšují mechanické a fyzikální vlastnosti skla Schott N-BK7, 3. originální, kvalitní optické sklo = bez vlivu na ostrost, zachovává kresbu i v nejjemnějších detailech, 4. vysoká transparentnost skla dosahující hodnoty až 99,9 % = minimální ztráta světla, 5. nízký designový rámeček = nevinětuje, drží na něm běžná krytka, je vhodný pro použití na ultraširokých objektivech a teleobjektivech, 6. speciální hydrofobní úprava způsobuje, že se vodní kapky nerozlévají, ale tvoří kuličky = kapka sklouzne sama nebo ji stačí sfouknout ofukovacím balónkem, 7. excelentní poměr ceny a kvality = spokojený a vracející se zákazník, 8. precizní zpracování = spolehlivost, 9. možnost výměny skla v případě jeho poškození, 10. montáž a výstupní kontrola se provádí v České republice.

Parametry

Použité sklo optické sklo Schott N-BK7
Průměrná transparentnost 99,63% (max. hodnota 99,9%)
Tloušťka skla 0,9 mm +/- 0,1 mm
Materiál rámečku mosaz
Výška rámečku po zašroubování 3,4 mm - slim
Počet antireflexních vrstev 14 (7+7)
Použití nanovrstev ano
#NÁZEV? ano
Váha filtru 26 g
Použití běžné krytky ano
Přední závit ano
Zadní závit M 72 x 0,75 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace