Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Videokamera Sony ILME-FX3 (Cinema Line FX3)

Výkon Full-Frame s vysokou citlivostí a širokým dynamickým rozsahem, Vysoce výkonný obrazový procesor BIONZ XR, Záznam v rozlišení 4K (QFHD) s vysokou snímkovou frekvencí 120 sn./s, Reprodukce barev ve filmové kvalitě pomocí stylu S-Cinetone™, Vylepšená mobilita pro sólové použití, ,
Skladem
+ dárek pro vás
ks
102 690 Kč
Katalogové číslo: Z01573

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Videokamera Sony ILME-FX30 (Cinema Line FX30), XLR set

Videokamera Sony ILME-FX30 (Cinema Line FX30), XLR set

V balení rukojetˇ XLR (handle), která zahrnuje dva zvukové vstupy XLR, mikrofon není součástí balení! Vynikající obraz díky formátu Super 35, Snímač Exmor R CMOS o velikosti APS-C se zadním podsvícením, Procesní síla BIONZ XR™ pro snímky vysoké kvality a snadné ovládání, Spolehlivé a přesné automatické ostření, Reprodukce barev ve filmové kvalitě pomocí stylu S-Cinetone, Nové režimy snímání s profilem Log pro filmovou produkci
57 990 Kč
Akční cena Akční cena
Sony ILME-FX6 Cinema Line Camera

Sony ILME-FX6 Cinema Line Camera

4K 10.2 Mpx Full-Frame čip CMOS Exmor R™, dynamický rozsah 15+ stop, ISO max. 409.600, S-Cinetone filmový obrazový profil použitý v Sony FX9 a VENICE, Rychlý hybridní autofokus, 627 fázových ostřících bodů, Záznam 4K (QFHD) HFR 120fps, XAVC-I 4:2:2 10-bit class 300, 12G-SDI výstup DCI 4K/QFHD 16bit RAW, BIONZ XR™ obrazový procesor, S-Log3/S-Gamut3, S-Gamut3.Cine pro postprodukci, Elektronický variabilní ND filtr 1/4ND až 1/128ND nebo automaticky, Kompaktní magnéziové tělo pro vysokou odolnost a nízkou hmotnost 0.89 kg
154 990 Kč
Akční cena Akční cena
Videokamera Sony ILME-FX30B (Cinema Line FX30)

Videokamera Sony ILME-FX30B (Cinema Line FX30)

Vynikající obraz díky formátu Super 35, Snímač Exmor R CMOS o velikosti APS-C se zadním podsvícením, Procesní síla BIONZ XR™ pro snímky vysoké kvality a snadné ovládání, Spolehlivé a přesné automatické ostření, Reprodukce barev ve filmové kvalitě pomocí stylu S-Cinetone, Nové režimy snímání s profilem Log pro filmovou produkci
52 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákonné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarranty
Nová svoboda pro filmařeKamera FX3 řady Cinema Line od Sony oživuje vize vášnivých tvůrců obsahu. Vyjádření charakteristické pro filmy je spojeno se spolehlivým výkonem a efektivními funkcemi, které uspokojí potřeby dnešní kreativní komunity. Je kompaktní a lehká, snadno se přenáší a ovládá.


Odhalte svět profesionálních filmů
Řada Cinema LineObraz Full-Frame i při slabém osvětleníSnímač obrazu Full-Frame kamery ILMEFX3 využívá inovativní techniky soustředění světla, které umožňují zachytit zřetelný a použitelný obraz i ve slabém světle. Standardní rozsah citlivosti ISO 80–102400 pro videa lze rozšířit až na ISO 409600.


Široký dynamický rozsah pro lepší vyjádřeníKamera FX3 nabízí dynamický rozsah více než 15 kroků1, který jí umožňuje zvládnout scény od dobře osvětlených interiérů a poledních venkovních prostředí až po ranní a večerní záběry. Zachyťte každou nuanci a získejte svobodu v gradaci barev.


Efekt bokeh nabízený snímačem typu Full-FrameZachyťte scénu v rozlišení 4K typickém pro filmy, s malou hloubkou ostrosti, ohromujícím efektem bokeh a svobodou, kterou filmařům nabízí snímač Full-Frame.


Reprodukce barev ve filmové kvalitě pomocí stylu S-CinetoneVýchozím stylem kamery FX3 pro vyjádření charakteristické pro filmy je barevný styl S-Cinetone, který byl vyvinut pro uznávanou kameru FX9 od společnosti Sony. Je přesně vyladěn tak, aby splňoval požadavky dnešních tvůrců obsahu, a poskytuje bohaté barvy a přirozené tóny pleti, které jsou i bez gradace shodné s ostatními kamerami řady Cinema Line.


Rozlišení 4K 120 sn./s se zaostřením každého snímkuDokonce i při vysokých snímkových frekvencích jsou pořizovány detailní záběry v rozlišení 4K díky vysoce přesnému automatickému ostření a vysoce rychlému čtení kamery FX3. Režimy zpomaleného a zrychleného záznamu (S&Q) vám poskytnou plnou kontrolu nad snímkovou frekvencí pořizovaného záznamu, takže získáte nádherné pohybové sekvence až s 5x zpomalením (s výstupem 24p).


10bitový záznam S-Log3 a HDR pro plynulé gradaceKřivka gamma S-Log3 a barevný prostor S-Gamut3.Cine umožňují snímat s vysoce kvalitní reprodukcí barev v širokém dynamickém rozsahu a usnadňují sladění se záznamy z jiných kamer řady Cinema Line během postprodukce. Obrazový profil HLR (Hybrid Log-Gamma) HDR navíc umožňuje přímé přehrávání HDR (HLG) na kompatibilních televizorech bez postprodukce.


16bitový výstup RAW přes rozhraní HDMIPro náročnou postprodukci je k dispozici 16bitový výstup RAW prostřednictvím HDMI k externím rekordérům, zatímco probíhá záznam v režimu XAVC HS 4K, XAVC S 4K nebo XAVC S-I 4K a záznam souborů proxy do paměti kamery. Výstup videa RAW má rozlišení 4264 x 2408 [16:9], které přesahuje rozlišení DCI-4K.


Užijte si bohaté detaily a realistické barvyKamera FX3 dokáže pořizovat 10bitové interní záznamy v rozlišení 4K se vzorkováním barev 4:2:2 a kompresí Long-GOP a také s kódováním All Intra. Tím umožňuje lépe upravit gradaci barev při zachování přirozené gradace, a poskytuje tak naprostou volnost při úpravách.

[1] All-Intra (All-I) [2] Long-GOP [3] Skupina snímků


Vysoce přesné automatické ostřeníAutomatické ostření se sledováním používá fázovou detekci v ohniskové rovině ke sledování objektu v téměř celém záběru. Systém hybridního automatického ostření poskytuje přesné ostření i při snímání ve 4K s malou hloubkou ostrosti a vysokými snímkovými frekvencemi 120p.


Důmyslné automatické ostření se sledovánímFunkce sledování udržují zaostření objektu, takže se můžete věnovat kompozici. Automatické ostření na oči v reálném čase zajišťuje ostření na obličej a oči, zatímco sledování v reálném čase využívá k rozpoznávání objektů algoritmy s umělou inteligencí od Sony.


Plynulé přechody a ovládání ostření dotykemKamera FX3 nabízí sedm nastavení automatického ostření pro změnu zaostření při snímání a pět nastavení citlivosti ostření na posunutí objektu, která umožňují upravit, jak snadno se ostření přepne nebo zůstane zaměřeno na aktuální objekt. Dotkněte se monitoru LCD a vyberte objekt, na který chcete zaostřit.


Vysoce výkonné objektivy s bajonetem E pro videaUžijte si plynulé automatické ostření s objektivy Sony s bajonetem E, špičkovým optickým výkonem a rozsahem funkcí pro náročné natáčení. Unikátní technologie akčních členů s lineárním pohonem v objektivech Sony s bajonetem E poskytuje plynulejší, přesnější a vytrvalejší automatické ostření, které podpoří vaše tvůrčí úsilí.


Vysoce mobilní výkon, ať se nacházíte kdekoliKompaktní velikost a nízká hmotnost poskytují kameře FX3 vysokou mobilitu. Připojená rukojeť a otvory pro montáž příslušenství bez použití rámu umožňují rychlé sestavení, plynulé snímání a rychlé sbalení. Hlavní tělo a kryty jsou vyrobeny z lehké a odolné hořčíkové slitiny, která pomáhá dosáhnout lepšího výkonu i v náročných prostředích.


Připojitelná rukojeť XLRK patici Multi Interface (MI) na kameře lze připevnit rukojeť vybavenou adaptérem XLR s dvěma konektory XLR plné velikosti pro pohodlnější a stabilnější práci s kamerou v obtížných situacích, jako je pořizování záběrů z nízkých pozic.


Stabilizace obrazu integrovaná v kameřeAktivní režim je integrovaný optický pětiosý systém stabilizace obrazu, který poskytuje lepší stabilizaci při natáčení. Gyroskopický snímač měří chvění kamery a opticky je kompenzuje, aby zachoval kvalitu. Díky tomu je možné i při snímání z ruky pořídit stabilní video ve 4K bez použití tříosého stabilizátoru.

[1, 2] úhlové chvění (otáčení kolem os X a Y) [3, 4] posuvné chvění (posun ve směru os X a Y [5] rotační chvění (otáčení kolem osy Z)


Stabilizace obrazu a snazší úpravy pomocí aplikace CatalystVestavěný gyroskop zaznamenává metadata o chvění kamery, a umožňuje tak při postprodukci stabilizovat záznamy pořízené z ruky. V aplikaci Catalyst Browse / Catalyst Prepare od Sony můžete snadno vyvážit úrovně automatizované kompenzace chvění a oříznutí obrazu. Aplikace Catalyst může také používat zaznamenaná data o natočení kamery.


Přední a zadní kontrolky nahráváníKontrolky nahrávání na přední a zadní straně kamery FX3 signalizují, zda kamera v daném okamžiku pořizuje záznam. Jsou jasně viditelné jak pro obsluhu kamery, tak pro osobu vystupující před kamerou.


Otočný dotykový monitor LCD3,0" dotyková obrazovka LCD (s 1,44 milionu bodů) je opatřena bočním otevíráním pro nastavení polohy a lepší viditelnost, když je kamera upevněna na tříosém stabilizátoru. Dotykový panel také nabízí intuitivní ovládání pro různá nastavení kamery.


Ovládací prvky pro efektivní sólové snímáníŠest přizpůsobitelných tlačítek a často užívané ovládací prvky jsou snadno dostupné jednou rukou, takže druhá ruka zůstane volná pro ovládání a vyvažování objektivu. Použitelnost je navíc vylepšena několika otvory pro šrouby na těle a rukojeti pro přímé připojení příslušenství.


Nepřerušovaný záznam 4K/60pK zajištění nepřerušovaného záznamu 4K/60p je konstrukce kamery FX3 opatřena inovativním systémem rozptylu tepla. Umístění chladiče, struktura proudění vzduchu a tichý chladicí ventilátor optimalizují chlazení i při pořizování dlouhých záběrů.


Adaptér XLR a digitální vstup pro kvalitní zvukKromě praktického vestavěného mikrofonu kamery lze přes konektory XLR plné velikosti na rukojeti externě připojit různé profesionální mikrofony k digitálnímu zvukovému rozhraní dostupnému prostřednictvím patice Multi Interface (MI). Lze vybrat tři formáty záznamu, včetně 24bitového se 4 kanály. Digitální záznam zvuku je také možné pořídit připojením digitálního mikrofonu, jako je ECM-B1M, i když není použita rukojeť.


Dva sloty pro vysokorychlostní médiaKarty CFexpress typu A splňují požadavky filmové tvorby a podporují záznam s vysokou přenosovou rychlostí. Sloty kamery podporují karty CFexpress typu A i karty SDXC UHS-I a UHS-II. Díky dvěma mediálním slotům je možné pořizovat záznamy s přepínáním nebo záložní záznamy.


Ovládání kamery na dálku a síťový přenosPři připojení k síti pomocí Wi-Fi nebo kabelu a konektoru USB typu C lze kameru ovládat na dálku ze smartphonů a tabletů s využitím technologie NFC jedním dotykem nebo ručním párováním. Dálkové snímání je možné ovládat aplikací Imaging Edge Desktop v počítači nebo Imaging Edge Mobile v mobilním zařízení. A pořízené soubory snímků a videí lze přenášet pomocí vysokorychlostního protokolu FTP.


Vzdálený náhled, snímání a streamováníK zefektivnění pracovních postupů a snímání v náročných prostředích je dostupné dálkové snímání z počítače nebo mobilního zařízení s nainstalovanou aplikací Imaging Edge Mobile. Aplikace Imaging Edge Webcam umožňuje online video komunikaci s kvalitním obrazem.Parametry

Typ snímače 35mm snímač CMOS Exmor R typu Full-Frame (35,6 x 23,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ XR
Efektivní pixely 12,1 MPx, 10,2 MPx (efektivní) pro videa
Rozlišení fotografií Až 4240 x 2832 (12,1 MP) ; RAW (komprimovaný / nekomprimovaný), JPEG (Extra fine / Fine / Standard), HEIF (4:2:0 / 4:2:2) (Extra fine / Fine / Standard), RAW a JPEG, RAW a HEIF
Formát záznamu fotografie Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, kompatibilní s MPF Baseline), HEIF (kompatibilní s formátem MPEG-A MIAF), RAW (kompatibilní s formátem Sony ARW 4.0)
Režim záznamu videa Rozlišení až 4K 3840 x 2160 (100p, 200 Mb/s), Formát XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, formát XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265
Typ objektivu Kompatibilní s bajonetem Sony E-mount
Stabilizace Mechanismus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací (kompenzace závisí na specifikacích objektivu)
Režim snímání AUTO (inteligentní automatický režim), programovatelná AE, priorita clony/rychlosti závěrky, manuální, režim flexibilní expozice,, zpomalený a zrychlený záznam
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu), až 759 bodů
Režim ostření AF-A (automatické ostření), AF-S (automatické ostření pro jeden snímek), AF-C (souvislé automatické ostření), DMF (přímé ruční ostření), Ruční ostření
Typ LCD obrazovky Dotykový 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, 1 440 000 bodů, úhel otevření: přibl. 176 stupňů, úhel otáčení: přibl. 270 stupňů, ovládání jasu ručně (5 kroků), režim Slunečno, zvětšení zaostření
Hledáček Elektronický hledáček (barevný) 1,6 cm (typ 0,64“), 9 437 184 bodů, Přibl. 0,90x (s 50mm objektivem na nekonečno)
Rychlost závěrky Fotografie:1/8000 až 30 s, režim Bulb; video: 1/8000 až 1/4 (v krocích po 1/3), až 1/60 v automatickém režimu (až 1/30 v automatickém režimu s dlouhou expozicí)
Režim vyvážení bílé Automaticky / Denní světlo / Stín / Zataženo / Žárovka / Zářivka / Blesk / Pod vodou / Teplota barev (2500 až 9900K) a barevný filtr / Vlastní
Kompatibilní záznamová média Paměťové karty SD, SDHC (splňující standard UHS-I/II), SDXC (splňující standard UHS-I/II), paměťové karty CFexpress typu A
Samospoušť 10s zpoždění / 5s zpoždění / 2s zpoždění / souvislé, samospoušť / stupňování, samospoušť
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie: ISO 80–102400 (rozsah citlivosti ISO lze rozšířit nastavením hodnot od ISO 40 do ISO 409600), Videa: ekvivalent ISO 80–102400 (rozsah citlivosti ISO lze rozšířit nastavením hodnot až do ISO 409600)
Výdrž baterie Přibl. 510 snímků (s hledáčkem) / přibl. 600 snímků (s monitorem LCD) (podle standardu CIPA)
Rozhraní Wi-Fi 5 GHz, USB-C 5 Gb/s (USB 3.2) / Bluetooth verze 5.0 / 3,5mm jack pro mikrofon / 3,5mm jack pro sluchátka / univerzální patice s digitálním zvukovým rozhraním / NFC, HDMI
Rozměry a hmotnost 129,7 x 77,8 x 84,5 mm, 715 g (s baterií a paměťovou kartou)
Obsah balení Dobíjecí baterie NP-FZ100, Nabíječka baterií BC-QZ1, Napájecí kabel, Jednotka rukojeti XLR, Sada patice pro příslušenství, Víčko těla, Krytka patice pro příslušenství, Krytka patice pro rukojeť, Kabel USB-A na USB-C (USB 3.2)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace