Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Vlogovací fotoaparát Sony ZV1, set1

Kompaktní digitální foto/videokamera stvořená pro vlogování, Real-time Eye AF - rychlý autofocus s automatickou detekcí očí a tváře, Čistý záznam zvuku - 3 vestavěné mikrofony se směrovou charakteristikou, Funkce Showcase pro prezentaci produktů – rychlé zaostření na objekt před objektivem, Tlačítko bokeh efekt přímo na těle fotoaprátu, Imaging Edge Webcam pro živé streamování, Nová aktualizace firmwaru ZV-1 umožňuje vysoce kvalitní živý přenos videa a zvuku, Mikrofon ECM-B10
Prodej ukončen

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyTvůrci obsahu ho budou milovatK natáčení skvělých videí už nepotřebujete žádné velké zkušenosti. Fotoaparát ZV-1 je předurčen k tvorbě úžasných videozáběrů světa kolem vás bez nutnosti složitého nastavování.


Nádherné a přirozené tóny pleti všechS fotoaparátem ZV-1 budou všechny barvy pleti působit živě, přirozeně a zdravě. K dispozici je i volitelný efekt pro měkké tóny pleti, aby byl dosažený vzhled hladší.


Profesionálně působící efekt bokeh na pozadíVelký snímač CMOS typu 1.0 dokáže společně se světelným objektivem zajistit obrazový materiál s profesionálně působícím rozmazaným pozadím (efektem bokeh) a současně zajistí zřetelné detaily i v náročných podmínkách s nedostatečným osvětlením.


Nechte fotoaparát sledovat očiS technologií umělé inteligence (AI) máte jistotu, že automatické ostření udrží obličej a oči ostré a nebude přeostřovat na jiné objekty. A pokud budete chtít zaostřit na jiný objekt, stačí se ho dotknout na obrazovce.


Rychlé a přesné přechody zaostřeníS rychlým hybridním automatickým ostřením fotoaparátu ZV-1 můžete jednoduše a rychle přeostřovat z obličeje na pozadí, a vytvářet tak stylovější a poutavější videa.


Profesionální nastavování efektu bokeh jedním úkonemPouhým stisknutím spínače Bokeh lze zapínat a vypínat efekt bokeh na pozadí – není třeba nic složitě ručně nastavovat. Teď se můžete jednoduše rozhodnout pro profesionálně vyhlížející rozmazané pozadí nebo nechat celou scénu proostřenou – stačí jen stisknout jedno tlačítko.


Nastavení pro předvádění produktů pro tvorbu videorecenzíU režimu pro předvádění produktů máte možnost stisknutím jediného tlačítka přepnout na nastavení, které se ideálně hodí k recenzování různých výrobků. Dojde k rozšíření zorného úhlu a okamžitému zaostření na požadovaný objekt, takže nemusíte čekat, až dojde k přeostření ani dosahovat přeostření na produkt umístěním ruky za něj.


Natáčejte skvělá videa všude, kam se podíváteFotoaparát ZV-1 je předurčen pro skvělé záběry na cestách. Díky stabilizaci obrazu můžete pořizovat neroztřesená videa při chůzi, a když vyjdete ze stínu na plné slunce nebo naopak, automatická expozice (AE) pomocí sledování obličeje zajistí, že budete vždy správně nasvícení.


Dokáže zachytit ještě lepší zvukNyní můžete zaznamenat hlas zřetelně i při natáčení v davu. Unikátní směrový mikrofon se třemi vložkami, kterým je fotoaparát osazen, umí zachytit zřetelně zvuk před fotoaparátem – a to je při záznamu videa ideální.


Ochrana proti větru při natáčení v exteriérechDodávaná ochrana proti větru omezuje šum větru, takže můžete natáčet ve venkovním prostředí bez starostí. Nejen že získáte zvuk prvotřídní kvality, ale ušetříte i čas dříve potřebný na dotáčení komentáře a střih záběrů znehodnocených šumem větru.


Použijte svůj mikrofon a dosáhněte skvělého zvukuDíky konektoru pro mikrofon a patici MI si můžete vybrat z naší nabídky mikrofon, se kterým získáte přesně takový zvuk, jaký požadujete.


Dynamické video pomocí zpomalených záběrůS funkcí mimořádně zpomaleného záznamu můžete z každého pohybu vytvořit záběr na úrovni filmu v kině. Ty nejprchavější okamžiky zachytíte tak, aby je bylo možné přehrávat až 40x zpomaleně.


Kinematografický časosběrV režimu intervalového snímání je možné automaticky zachycovat sekvence snímků v rozmezí 1–60 sekund, a z nich pak v počítači vytvářet filmová časosběrná videa, na kterých mraky plují jako voda a celé dny uběhnou za několik sekund.


Pořizujte kromě videozáznamů i úžasné snímkyFotoaparát ZV-1 má vše, co potřebujete k pořizování fotografií, které budou na vaší timeline a náhledech videí zářit. Rychle ostřící objektiv ZEISS 24-70mm promítá dokonale ostrý obraz na obrazový snímač CMOS Exmor RS 1.0, který zpracovává obrazový procesor BIONZ X.


Vyjádřete se pomocí kreativních efektůObrazové efekty a kreativní styly poskytují prakticky nekonečné vizuální možnosti – od jednoduchého monochromatického zobrazení a efektu částečné dekolorizace až po komplexní efekty miniatury.


Okamžitý přenos videí do smartphonuPomocí bezplatné mobilní aplikace Imaging Edge pro operační systém iOS a Android můžete odkudkoli přenášet, upravovat a nahrávat obrazový materiál pořízený fotoaparátem ZV-1 na platformy sociálních médií.


Dokonalá spolupráce s libovolnou platformouDoplněk Movie Edit dokáže zajistit vylepšení stabilizace pro silně roztřesené záběry nebo oříznout video či změnit jeho kompozici tak, aby bylo vhodné pro nejčastěji používané poměry stran v různých sociálních médiích.


Snadné nahrávání na výšku pro mobilní telefonyDíky automatickému označování vertikálně orientovaných videí můžete nahrávat obsah speciálně upravený pro obrazovky mobilních telefonů.


Podívejte se na sebe v tom nejlepším světleOtočnou dotykovou obrazovku LCD lze vodorovně vyklápět, a proto se hodí na pořizování selfie i vlogování. Neblokuje žádné porty, mikrofony ani patice pro příslušenství, čímž umožňuje kompozici a jednoduchou obsluhu, i když stojíte před fotoaparátem.


V mžiku zjistíte, jestli nahráváteDíky zřetelné kontrolce záznamu na přední části fotoaparátu si můžete snadno ověřit, zda právě nahráváte – pokud ale chcete, můžete ji také jednoduše vypnout. Už nikdy tak omylem nezapomenete stisknout tlačítko nahrávání.


Optimalizovaný grip pro selfieHlubší vytvarovaný grip je pohodlnější pro konvenční snímání a nabízí stabilní úchop ke snížení únavy při vlogování nebo pořizování selfie.


Funguje s gripy vybavenými bezdrátovým ovládánímFotoaparát ZV-1 je kompatibilní s bezdrátovým snímacím gripem Bluetooth Sony GV-VPT2BT, který nabízí bezdrátové ovládání zoomu, záznamu a dalších funkcí, a je možné jej rozložit na miniaturní stativ pro stabilní záběry s volnýma rukama.


Profesionální funkce pro videa 4K HDRFotoaparát ZV-1 dokáže zaznamenávat neuvěřitelně detailní video 4K HDR díky 1,7x převzorkování pixelů, takže můžete realitu zachycovat bez jakýchkoli kompromisů.


Nastavení S-Log gamma pro profesionální postupyJe k dispozici nastavení gamma S-Log a S-Log pro sladění záznamů různých fotoaparátů a flexibilitu gradace barev společně s celou řadou obrazových profilů, abyste dosáhli estetického vjemu přesně podle svých představ.


Vestavěný filtr NDŠedý neutrální filtr (ND) otevírá nové kreativní možnosti díky volbě řízení expozice videa. Umožňuje dosažení větší hloubky ostrosti či dosažení magického ztvárnění vody, světla i pohybu, jaké poskytují dlouhé expozice.Parametry

Typ snímače Snímač CMOS Exmor RS® typu 1.0 (13,2 mm x 8,8 mm), poměr stran 3:2
Obrazový procesor BIONZ X
Efektivní pixely 20,1 Mpix
Rozlišení fotografií max 5472 x 3648
Formát záznamu fotografie JPEG, RAW
Režim záznamu videa XAVC S, kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0
Typ objektivu Carl ZEISS® Vario-Sonnar T* lens
Ohnisková vzdálenost f = 9.4-25.7mm
Světelnost F1,8 (Wide) až 2,8 (Tele)
Zoom optický/digitální 2,7x / až 44x
Stabilizace Optický typ s elektronickou kompenzací, typ s kompenzací kymácení
Režim snímání AUTO (Inteligentní automatický režim), Program Auto, Priorita clony, Priorita rychlosti závěrky, Manuální expozice, Režim vyvolání paměti [tělo 3 sady / paměťová karta 4 sady], Režim videozáznamu (Program Auto, Priorita clony, Priorita rychlosti závě
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Režim ostření Automatické ostření pro snímání jednoho snímku, automatické ostření, plynulé automatické ostření, DMF (přímé manuální zaostření), manuální ostření
Typ LCD obrazovky 7,5 cm (typ 3,0) (4:3) / 921 600 bodů / Xtra Fine / displej LCD TFT
Rychlost závěrky iAuto (4" – 1/2000) / Program Auto (30" – 1/2000) / Ručně (režim Bulb, 30" – 1/2000) / Priorita clony (30" – 1/2000) / Priorita závěrky (30" – 1/2000)
Režim vyvážení bílé Automatický, Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovka, Zářivka: Zářivka s teplým světlem: Zářivka se studeným světlem: Zářivka s bílým denním světlem: Denní světlo, Blesk, Pod vodou automaticky, Filtr teploty barev, Vlastní
Kompatibilní záznamová média Memory Stick Duo, SDHC, SDXC
Samospoušť Ano
Iso citlivost (fotografie/video) ISO 100–12800 ( režim Auto )
Výdrž baterie Přibl. 205 / přibl. 75 min
Rozhraní Víceúčelový konektor / konektor micro USB*15, vysokorychlostní rozhraní USB (USB2.0), micro HDMI, konektor mikrofonu (stereofonní minikonektor 3,5 mm), WI-FI, BLUETOOTH®
Obsah balení Dobíjecí baterie (NP-BX1), kabel micro USB, ochrana proti větru, adaptér ochrany proti větru, návod k obsluze, mikrofon Sony ECM-B10
Rozměry a hmotnost 105,5 x 60,0 x 43,5 mm, 294 g (včetně baterie paměťové karty)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace