Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Vlogovací fotoaparát Sony ZV1F, set1

Mimořádně širokoúhlý 20 mm pevný objektiv, Ideální pro skupinová selfie i focení krajiny v pozadí, Otočný displej LCD pro pořizování selfie, Automatické ostření s detekcí kontrastu se 425 body pro vysokou přesnost, Ochrana proti větru pro nahrávání zřetelného hlasu venku, Vestavěný směrový mikrofon se 3 vložkami pro kvalitní zvuk, Mikrofon ECM-B10
Prodej ukončen

Prohlédněte si model ZV-1FDíky snadnému ovládání a zářivé kvalitě obrazu je model ZV-1F ideálním dalším krokem pro tvůrce obsahu a vlogery.


Dostaňte do záběru všeS fotoaparátem ZV-1F zachytíte opravdu všechno – můžete pořídit skupinové selfie spolu s rozsáhlým pohledem na krajinu v pozadí. Mimořádně širokoúhlý 20mm objektiv zachytí širší zorné pole, než je zorné pole člověka. Proto můžete pořizovat fotografie s úžasnou hloubkou a perspektivou, a to i v úzkých prostorách vevnitř i venku.


Nádherné tóny pletiVždy se ukažte v tom nejlepším světle. Bez jakýchkoli speciálních nastavení umožňuje ZV-1F zachytit zdravě a přirozeně působící odstíny pleti. Použít lze i efekt pro měkké tóny pleti, který lze vypnout, nebo nastavit na nízkou, střední, či vysokou intenzitu.


Ostré automatické ostření, jasná tvářDíky automatickému zaostření na oči fotoaparát automaticky rozpozná obličej a oči osob, takže budou obličeje vždy ostré. Zaostření na jiný předmět je snadné – stačí se dotknout obrazovky. Ani o osvětlení se nemusíte starat, automatická expozice (AE) s prioritou obličeje automaticky osvětlí obličej.


Efekt Bokeh snadno pouhým stiskem tlačítkaPořizujte krásné snímky s rozostřeným pozadím jako profesionál – stačí stisknout spínač efektu Bokeh. Velký obrazový snímač typu 1.0 umožňuje opravdový efekt Bokeh. Zvolte možnost [Defocus] (Rozostření), aby hlavní předmět vynikl v kontrastu s rozostřeným pozadím, nebo zvolte [Clear] (Čistý) a bude celý obraz ostrý.


Úchvatné barvy odrážející váš stylSnímejte krásně barevné fotografie za chodu bez starostí o následné úpravy. S fotoaparátem ZV-1F nepotřebujete naparáděné osazenstvo ani výrazné barvy – stačí si vybrat z 10 dostupných předvoleb pro záznamy profesionální úrovně, které doladí scénu i váš styl.


Pomalu nebo rychle pouhým stisknutím tlačítkaZaznamenejte si významné momenty ve zpomaleném záběru nebo pořádně rozpumpujte energii dramatických scén – to všechno bez jakýchkoli úprav. S fotoaparátem ZV-1F si upravíte rychlost záznamu pouhým stiskem tlačítka S&Q. Pořizujte plynulá videa při rychlosti až 5x pomalejší nebo použijte časosběrné snímání, které zrychlí video až 60x, a vdechněte svým představám život.


Plynulý záběr i při chůziSdílení světa kolem vás s diváky je jistě poutavé, ale roztřesené záznamy můžou působit rušivě. S modelem ZV-1F pořídíte čisté video i při chůzi. Stabilizace obrazu v aktivním režimu pomáhá minimalizovat rozmazání obrazu při fotografování z ruky a zajišťuje stabilnější záběry.


Ideální pro videorecenze výrobkůUmístěte své produkty do středu záběru jediným dotykem. Stačí zapnout nastavení pro předvádění produktů a jednoduše držet produkt uprostřed rámečku. Fotoaparát na produkt automaticky zaostří – bez nutnosti dalších úkonů. Ať se vaši diváci mohou soustředit na to, o co jde nejvíc.


Zkonstruován k čistému záznamu hlasuAť už natáčíte uvnitř, nebo venku, fotoaparát ZV-1F je navržen pro čistě zachycený hlas v jakémkoli prostředí. Vestavěný směrový mikrofon se třemi vložkami zachytí zvuk před kamerou, takže o vysokou kvalitu zvuku je postaráno, a vy tak můžete dát všechnu energii do kreativity, místo abyste se při natáčení strachovali o zvuk.


Čistý zvuk i za větrných dníI když natáčíte venku a bojujete s větrem, model ZV-1F dokáže zaznamenat hlas čistě, a to díky dodávané ochraně proti větru, která výrazně tlumí šum.


Vertikální video snadno a rychlePořizujte vertikální videa na sociální sítě stejně jako na svém smartphonu. S modelem ZV-1F je také možné otáčení horizontálního videa přímo ve fotoaparátu bez nutnosti dalších úprav. A navíc, vertikální videa jsou automaticky označena štítky, takže je rovnou přenesete do svého smartphonu a pak rychle do světa.


S připojeným smartphonem toho zvládnete ještě vícePřeneste všechny pořízené snímky a videa do svého smartphonu přes Wi-Fi pomocí aplikace Imaging Edge Mobile Plus. Aplikace promění váš telefon v dálkový ovladač pro dálkové snímání.


Vyberte nejlepší scényStačí přenést scény, které potřebujete. Ušetří to čas a místo ve smartphonu. Přidáním snímkových značek během snímání nebo přehrávání videa můžete vystřihnout klip o délce 15, 30 nebo 60 s a poslat ho rovnou do telefonu. Snímkové značky vám také umožní později najít scény, které chcete použít, a ušetří vám tak čas při procházení záznamu.


Jednoduchý a intuitivní dálkový ovladačS modelem ZV-1F se můžou rovnou pustit do fotografování i úplní začátečníci. Nastavení nemusíte dlouho studovat. Ikony ovladače jsou zobrazeny na obrazovce a upraví se snadno pouhým dotykem.


Nikdy nezapomenete stisknout tlačítko nahráváníUž se vám nestane, že omylem propásnete akci. Když stisknete tlačítko pro nahrávání, kontrolka nahrávání začne svítit červeně a na obrazovce se objeví červený rámeček, abyste vždy věděli, že nahráváte vše důležité.


Snadno přenosnýFotoaparát je malý a lehký, takže ho můžete vzít kamkoli s sebou – stejně jako smartphone. Zachycujte každodenní život s lehkostí a pořizujte obsah na cestě.


S gripem pro snímání bude vlogování snadnéVlogování je jednodušší a pohodlnější s gripem pro snímání GP-VPT2BT, který umožňuje pořizovat stabilnější snímky a slouží také jako stativ. Ovládání zoomu a tlačítko pro záznam jsou na straně gripu, takže se nemusíte natahovat k fotoaparátu.


Kvalita zvuku nové úrovněZvyšte ještě více kvalitu zvuku svého vlogu připojením externích mikrofonů. Připojte mikrofon ECM-G1, který snímá zvuk přímo před fotoaparátem a minimalizuje šum z okolí, nebo nahrajte svůj hlas z dálky pomocí bezdrátového mikrofonu ECM-W2BT.


Snadné streamování jediným kabelemProměňte fotoaparát ZV-1F na vysoce kvalitní webovou kameru jednoduše připojením kompatibilního zařízení přes USB. Obrazový snímač typu 1.0 a tvůrčí vzhled zajistí živoucí obraz, zatímco směrový mikrofon se 3 vložkami pořídí výborný zvuk.


Nová ochrana proti větru z recyklovaného polyesteru12Ve společnosti Sony jsme rozšířili použití recyklovaných materiálů vedle těl i na příslušenství. Díky pečlivému testování kvality zvuku a efektivitě ochrany proti větru jsme navrhli ochranu proti větru z vláken vyrobených exkluzivně z recyklovaného polyesteru. Zmírňujeme tak náš dopad na životní prostředí, a přitom neubíráme na výkonu.


Použití recyklovaného plastuZa posledních 10 let jsme na naše digitální fotoaparáty a kamery použili 379 tun recyklovaného plastu. Za to vděčíme recyklovanému plastu SORPLAS, který nabízí jak udržitelnost, tak vysokou kvalitu. U modelu ZV-1F je použit SORPLAS na těle, aby byl dopad na životní prostředí co nejmenší.


Méně plastových obalůAbychom snížili množství plastu použitého na obaly, používáme nově netkanou látku rostlinného původu nebo papírové tašky, do kterých naše produkty balíme. Plast ponecháváme tam, kde jsou potřeba jeho ochranné a tlumicí vlastnosti.


Snaha o nulový dopad na životní prostředíSpolečnost Sony se snaží svými činy chránit planetu a zároveň nadále tvůrcům umožňovat tvorbu ještě nádhernějších a kreativnějších snímků. Stanovili jsme si za cíl dosáhnout do roku 2040 nulového negativního dopadu činnosti veškerých společností skupiny Sony na životní prostředí, a proto zavádíme řadu dalších potřebných iniciativ.Parametry

Typ snímače Snímač CMOS Exmor RS® typu 1.0 (13,2 mm x 8,8 mm), poměr stran 3:2
Obrazový procesor BIONZ X
Efektivní pixely 20,1 Mpix
Rozlišení fotografií max 5472 x 3648
Formát záznamu fotografie JPEG (DCF ver. 2.0, Exif ver. 2.32, kompatibilní s MPF Baseline)
Režim záznamu videa XAVC S, kompatibilní s formátem AVCHD verze 2.0
Typ objektivu Objektiv ZEISS Tessar T*, 6 členů v 6 skupinách
Ohnisková vzdálenost f = 7,6 mm
Světelnost F2,0
Zoom optický/digitální Zoom s čistým obrazem: (fotografie) 20 MPx 2x / 10 MPx 2,8x / 5,0 MPx 4x; (videa) 4K: 1,5x, HD: 2x / Dig. zoom (fotografie) 20 MPx 4x / 10 MPx 5,6x / 5,0 MPx 8x; (videa) 4x
Stabilizace Elektronická
Režim snímání Auto (Inteligentní automatický režim), Program Auto, Priorita clony, Priorita rychlosti závěrky, Manuální expozice, Režim videozáznamu (Program Auto, Priorita clony, Priorita rychlosti závěrky, Ruční expozice, Automatický film (Inteligentní automatic
Typ ostření AF s detekcí kontrastu
Režim ostření Automatické ostření pro snímání jednoho snímku, Plynulé automatické ostření, Ruční ostřen
Typ LCD obrazovky 7,5 cm (typ 3,0) (4:3) / 921 600 bodů / Xtra Fine / displej LCD TFT
Rychlost závěrky Program Auto (1/4" až 1/32000) / Ručně (1/4" až 1/32000) / Priorita clony (1/4" až 1/32000) / Priorita závěrky (1/4" až 1/32000)
Režim vyvážení bílé Automatický, Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovka, Zářivka: Zářivka s teplým světlem: Zářivka se studeným světlem: Zářivka s bílým denním světlem: Denní světlo, Pod vodou automaticky, Filtr teploty barev, Vlastní
Kompatibilní záznamová média Memory Stick Duo, SDHC, SDXC
Samospoušť Ano
Is citlivost (fotografie/video) Foto: Auto (ISO 125–6400), 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800 (rozšiřitelné na ISO 80 / 100); Video: Auto: (citlivost ISO 125–6400), 125 / 160 / 20
Výdrž baterie Fotografie (CIPA) monitor: 360 / 180 min, monitor (při nastavení vypnutí monitoru na 2 s): 540 / 270 min.; Skutečná doba záznamu videa (CIPA) monitor 60 min.; Skutečná doba záznamu souvislého videa (CIPA) monitor 90 min
Rozhraní Konektor USB Type-C (USB 2.0), micro HDMI, konektor pro mikrofon (3,5mm stereofonní minikonektor); Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n (pásmo 2,4 GHz)); Bluetooth® Standard ver. 4,1 (pásmo 2,4 GHz)
Obsah balení Mikrofon ECM-B10, Dobíjecí baterie (NP-BX1), Kabel USB Type-C (USB 2.0), Ochrana proti větru, Adaptér ochrany proti větru, Návod k obsluze
Rozměry a hmotnost 105,5 mm x 60,0 mm x 46,4 mm; 229 g/ 256 g (baterie, karta)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace