Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Vocas 0500-0035 MFC-3F boční ostření

Akční cena Akční cena
Kolečko ostření s variabilní citlivostí, Převodový poměr 1:1, Maximální průměr objektivu 110 mm, Montáž na 15 mm nosné tyče
Skladem
ks
11 989 Kč
Katalogové číslo: Z02893
Vocas MFC-3F je boční ostření s převodovým poměrem 1:1 a nastavením citlivosti (tření) kolečka pro malé DSLR objektivy. Výhodou systému Vocas follow focus MFC-3 je to, že ostřící kolečko a ozubený převodník jsou z jednoho dílu a mají přímý náhon na prstenec objektivu. Díky eliminaci vnitřních převodníků je tak výrazně prodloužena životnost a spolehlivost. Ostřícím kolečkem lze otáčet doprava a doleva o 40 stupňů a nastavit správnou polohu podle průměru objektivu. Speciální tvar zubů převodníku umožnuje přesný pohyb ostřícím kroužkem nahoru a dolů. MFC-3F má oproti standardní verzi funkci pro jemné nastavení tření (citlivosti) ostřícího kolečka podle požadavků obsluhy. Součásti balení je pružný ozubený kroužek se dvěma brzdami pro použití s DSLR objektivy s průměrem 40 – 110 mm.

Parametry

Typ nosné tyče 15 mm
Poměr převodníku 1:01
Průměr ostřícíko kolečka 57 mm
Materiál Aluminum, Industrial plastic
Hmotnost 328 g

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace