Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Vodotěsný plášť Sony MPK-HSR1 pro DSC-RX0

Díky použité hliníkové slitině je tento plášť vodotěsný až do hloubky 100 m pod vodou, Možnost upevnění videoreflektoru pro snímání pod vodou, Možnost upevnění filtru ø 55 mm, Když je plášť upevněn na fotoaparátu, všechny funkce včetně zapnutí/vypnutí a výběru z nabídek jsou plně k dispozici, Rozměry (Š x V x H): Přibl. 99,2 x 71,5 x 62,8 mm, Hmotnost: Přibl. 437 g
Obvykle do týdne
ks
28 199 Kč
Katalogové číslo: Z01830
Kód výrobce: MPKHSR1.SYH
Společnost Sony je světově proslulým výrobcem kvalitní elektroniky. V tomto případě vám přináší voděodolný plášť pro kameru svou akční kameru Sony RX0.

Materiál z hliníkové slitinu umožňuje tomuto pouzdro vydržet ve vodě v hloubce až 100 metrů. Navíc je odolný proti nárazům a pádům. Zvyšuje tak odolnost kamery. Veškeré ovládání kamery je plně přístupné a použitelné. Na plášť lze nainstalovat vybrané příslušenství Sony, jako např. podvodní osvětlení či 55 mm filtr.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace