Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Zesilovač Onkyo A-9110, černý

50 W + 50 W / 4Ω trvale, WRAT (Wide Range Amplification Technology), Direct Mode pro autentickou reprodukci zdrojového signálu, Na zakázku vyráběné kondenzátory a vysokoproudový transformátor, Vstupy: MM phono, 4x RCA Line, Výstupy: linkový, sluchátka, subwoofer, Displej s ukazatelem vstupu
Prodej ukončen

Stereo zesilovač Onkyo A-9110Renomovaná společnost staví na úspěchu svých výrobků, a to zejména těch, které se stávají vlajkovou lodí značky. Z dědictví zesilovače A-9010 čerpá i nový integrovaný stereofonní zesilovač A-9110, ve kterém je modifikován původní design zesilovače s vynikající kritikou a dobrou komerční pověstí, směřující k dynamickému hudebnímu zvuku. Živá dynamika, hluboké basy a vrstvené detaily korunují expresivní zvuk, který je odměnou pro uši posluchačů.


Přednosti vycházejí z důležitých konstrukčních a technologických změnŠirokopásmová amplifikace neboli WRAT je nová technologie, která poskytuje stálou stabilitu výkonu a to díky velkým kondenzátorům. Oproti tomu nízké NFB zesilovače se starají o hloubku a prostornost analogových a Hi-Res záznamů. A-9110 funguje na základě 50 W + 50 W zesílení s vysokým proudem a na přísném režimu pro originální reprodukci zvuku. Velkou roli hraje i fázové přizpůsobení basů a klíčovým je vysokorychlostní transformátor EI, velké kondenzátory pro zvuk a diskrétní výstupní stupeň. K tomuto modulu byl přidán také MM phono vstup s ekvalizérem, 4 RCA analogové vstupy a nový jemný displej pro snadný výběr zdroje. Nechybí ani analogový RCA linkový výstup, předběžný výstup subwooferu, 6,35 mm konektor pro sluchátka a vstup RI (Remote Active), jenž umožňuje připojení podporovaného komponentu pro integrované ovládání jedním dálkovým ovladačem.


PokračujemeBezchybné funkčnosti napomáhá vlastní vysokorychlostní transformátor EI, dva velké konvenční zvukové kondenzátory na míru a obvod optimálního obohacení hlasitosti pro jasné přehrávání. Fázové přizpůsobení basů, 4 ohmová schopnost řídit reproduktory a přísný režim dokáže zajistit originalitu zvukové reprodukce. Nemalou úlohu sehrává také konstrukce pevného anti-rezonantního kovového podvozku o tloušťce 1,6 mm a nemagnetické sloupky s čirými knoflíky. Jemný displej zobrazuje aktivní vstup. Basy a výšky jsou nezávisle ovládány s regulací vyvážení, pohotovostní režim funguje automaticky.


InovacePři přehrávání hudby s nízkou hlasitostí signál zpravidla klesá až na úroveň hluku. Signál zvyšuje šum, který je zesílen a ve výsledku je zvuk tlumený. Proto je model A-9110 vybaven objemovým obvodem Optimum Gain Volume Circuitry, který si žádá méně než polovinu běžného útlumu. Lze tak získat nejjemnější zvuk při nízké hlasitosti. Většina hlavních zesilovačů disponuje tlačítkem hlasitosti, které podporuje nízkofrekvenční zvuk. Konvenční konstrukce jsou však náchylné k fázovému posunu, což snižuje jasnost hlasového kmitočtového pásma. Funkce Onkyo Phase Matching Bass Boost eliminuje fázový posun mezi pásmy s nízkým a středním kmitočtem nad 300 Hz. Sekce basů je vylepšena bez kompromisů, stejně jako vokální jasnost, a to je nutné ocenit zvláště u přehrávání hudby při nízké hlasitosti, kde jsou slyšet hluboké basy a vysokofrekvenční zvuky. Tlustý a pevný podvozek bojuje proti vibracím a spolu s velkými izolátory rezonance prakticky eliminuje. Vychutnat si tak lze analogovou reprodukci hudebních přehrávek z gramofonu a reproduktorů díky modernímu zařízení s nadčasovým designem ve stříbrném nebo černém designu.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce AWRAT (Advanced Wide Range Amplifier Technology)
Počet kanálů 2
Výkon 2 x 50 W, 4 ohmů
Hi-Res Audio 20 Hz - 20 000 Hz
Konektory 4 x Analogová linka,1 x Phono MM, 1 x Výstup linka, 1 x Subwoofer, 1 x výstup pro sluchátka
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 129 x 330 mm, 7 kg
Obsah balení manual, AC přívodní kabel, dálokvý ovladač, AAA (R03) baterie x 2

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace