Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Zesilovač Yamaha A-S301B, černý

Zesilovač 2 x 95 W, Konstrukce obvodu pro vysokou kvalitu zvuku založená na konceptu ToP-ART, Možnost volby reproduktoru A, B nebo A+B, CD Direct Amplification a režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku, Coax/optický vstup, výstup na subwoofer, vstupPhono MM, Napájecí USB konektor
Skladem
ks
10 990 Kč
Katalogové číslo: Z00147
Kód výrobce: A-S301 BL
Okamžitý Cashback 1 100 Kč i Cena po Cashbacku 9 890 Kč

Stereo zesilovač Yamaha A-S301Zesilovač je osazený kvalitnímy komponenty a má symetrické uspořádání kanálů pro maximální kvalitu zvuku. Kromě standadních vstupů pro tuner a CD má vstup pro gramofon s přenoskou MM a tři vstupy s linkovou úrovní. Umožňuje připojení Bluetooth adaptéru pro bezdrátové spojení. Novinkou proti předchozímu modelu je optický a koaxiální vstup pro digitální audio. Má výstup pro Subwoofer a 2 linkové výstupy. Nechybí klasické korekce hloubek a výšek a plynule nastavitelná korekce Loudnes, vše přemostitelné tlačítkem Pure Direct. Tlačítkem CD Direct Amp se přemostí i přepínač vstupů. V signálových špičkách dodávají energii koncovým stupňům kondenzátory s celkovou kapacitou 24 000 uF a Impedance Selector zajistí maximální výkon pro 4 i 6ti Ohmové reprosoustavy. Zesilovač má antirezonanční šasi, je vybaven funkcí Auto Power Standby. Cinch konektory pro Phono, CD a digitální vstupy jsou zlacené, stejně jako 2 páry reproduktorových terminálů.


Vysoce kvalitní design zvukových obvodů založený na technologii ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology)Technologie ToP-ART spolu se základnou ART zajišťují optimální kvalitu zvukového signálu pomocí přímého a jednoduchého přenosu, který snižuje pravděpodobnost ovlivnění zvuku šumem nebo zkreslením. Součástí technologie ToP-ART pro zesilovače Yamaha jsou přímé symetrické obvody I/O (od vstupu k výstupu), jejichž levé a pravé kanály jsou uspořádány symetricky, čímž je zajištěna nejvyšší čistota signálu. Základna ART (Anti-Resonance and Tough) na spodní straně šasi zabraňující otřesům společně s pevnou střední příčkou poskytuje vysoce odolnou podporu a pohlcuje vibrace. Uvedené konstrukční inovace přispívají k výjimečnému zvukovému projevu a přesné reprodukci těchto zesilovačů.


Vysoce kvalitní součásti pro nepřekonatelný zvukový výkonZakázkový napájecí transformátor a kvalitní filtrační kondenzátory s celkovou kapacitou 12 000 uF, dvě relé s přímou signálovou cestou, jednobodové uzemnění, chladiče z taženého hliníkového profilu a další součásti špičkové kvality snadno zvládají požadavky na přenos zvukového signálu. Kvalitu zvuku jakéhokoliv zařízení určuje kvalita jednotlivých součástí, ale také způsob, jakým spolu pracují. Společnost Yamaha ve svých zařízeních používá pouze vysoce kvalitní, pečlivě zvolené a testované součásti.


Výsledek bohatých zkušeností, tradice a technologické odbornosti společnosti YamahaSpolečnost Yamaha, se svou přes 125 let dlouhou historií jakožto výrobce hudebních nástrojů, má také výbornou reputaci v oblasti HiFi zařízení. Zesilovače A-S701/S501/S301 byly vytvořeny na základě těchto bohatých zkušeností a vysoké technologické expertízy. Reprodukují vysoce kvalitní a bohatý zvuk, a to včetně vstupního modelu této řady, založený na konceptu „přirozeného zvuku“, jehož cílem je reprodukce zvuku takovým způsobem, jakým skutečně zní. Veškeré modely navíc byly vyrobeny s nekompromisní péčí, a to počínaje návrhy obvodů a konče základní zvukovou ochranou.


Funkce Pure Direct pro čistější zvukPo zapnutí funkce režimu Pure Direct zvukový signál putuje nejkratší možnou cestou obvody, obchází oddělovací zesilovač, korekční obvody, fyziologickou regulaci hlasitosti a regulátor vyvážení kanálů, čímž dojde k naprosté eliminaci rizika degradace signálu a nejčistší možné kvalitě zvuku.


Regulace hlasitosti s plynulou fyziologickou korekcí (Loudness)Zesilovače A-S801/A-S701/S501/S301 rovněž obsahují na předním panelu samostatný regulátor hlasitosti s plynulou fyzilologickou korekcí, kterým je možné prostřednictvím elektronických obvodů nastavit hlasitost s frekvenční korekcí kompenzující přirozené snížení citlivosti lidského ucha na vysoké a nízké frekvence při nízké hlasitosti. Tato regulace je oddělena od základního řízení hlasitosti a poskytuje plný zvukový rozsah při každé úrovni hlasitosti.


Digitální audio vstupy pro televizor anebo Blu-ray přehrávačZesilovače jsou vybaveny optickými i koaxiálními terminály pro připojení digitálního audio vstupu. Optický terminál slouží k přijímání audio signálu z televizoru, zatímco koaxiální k připojení audio vstupu z Blu-ray přehrávače. Audio signál je zachován ve své digitální podobě, díky čemuž získáte neporušený, dynamický zvuk ze všech zdrojů, ať již se jedná o sportovní přenosy nebo filmy a záznamy koncertů.


Volba mezi reproduktory A, B nebo A+B a svorky reproduktorů pro dva systémyK zesilovači je možné připojit dva separátní systémy reproduktorů z odlišných místnosti a přepínat mezi nimi, případně zvuk reprodukovat z obou systémů současně. K dispozici jsou čtyři terminály, tudíž je možné mezi reproduktory přepínat pouhým stisknutím tlačítka.


Svorky subwooferuZesilovač nabízí svorky pro připojení subwooferu, kterým je možné zvýšit basový výkon systému a získat tak mocnější zvuk bez ztráty celkové kvality.


Terminál PHONO MMK zesilovači je možné připojit gramofon s přenoskou MM. Díky tomu si můžete vychutnat poslech nejen z CD, ale také z gramofonových nahrávek, a to pomocí zesilovače s nejmodernějšími digitálními a analogovými technologiemi.


Otočný selektor vstupního dekodéru s diodami LEDOtočný knoflík umožňuje snadnou a rychlou volbu vstupního zdroje. Exkluzivní vlásečnicová povrchová úprava je poté velmi příjemná na dotek a ovládání. Diody LED názorně ukazují vybraný vstupní zdroj, takže je mezi nimi možné přepínat i v tmavé místnosti.


Funkce automatického pohotovostního režimuZesilovač obsahuje funkci řízení spotřeby, která rozpozná, že zařízení nebylo dlouhou dobu používáno (cca po 8 hodinách) i pokud je napájení zapnuto, a automaticky jej přepne do pohotovostního režimu. Takže i v případě, že zesilovač zapomenete vypnout, bude spotřeba energie snížena na minimum.


Dálkový ovladač s čistým a jednoduchým designemČistý a jednoduchý design dálkového ovladače poskytuje snadno pochopitelné ovládání jednou rukou. Díky němu je snadné nastavit hlasitost přehrávaných skladeb a jejich pořadí. Ovladač obsahuje stejnou sofistikovanou povrchovou úpravu jako samotné zesilovače. Dálkový ovladač lze použít také k ovládání CD přehrávače Yamaha.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Hliníkový čelní panel a ovládací prvky, funkce Pure Direct, napájecí výstup pro volitelné příslušenství (USB), dva chladiče z extrudovaného hliníku, pevná základna ART, loudness
Počet kanálů 2
Výkon 2 x 95W
Hi-Res Audio Frekvenční rozsah 10 Hz-100 kHz +/-1.0 dB
Konektory Audio vstupy 8 x / výstupy 5 x ( phono vstup, výstup na subwoofer,optický vstup, digitální koaxiální vstup)
Automatická kalibrace reproduktorů Ne, volba mezi reproduktory A, B nebo A+B
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 × 151 × 387 mm, hmotnost 9,0 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace