Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony ILCE-7CRS (Alpha 7CRS), tělo, stříbrný

61MP full-frame snímač CMOS Exmor R se zpětným osvětlením, Zdokonalený procesor BIONZ XR zvyšuje celkovou rychlost zpracování až 8x, Nejnovější jednotka s umělou inteligencí, Automatické ostření nové generace s pokročilým rozpoznáváním objektu, Výjimečný záznam videa v rozlišení 4K 60p/50p
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
89 989 Kč
Katalogové číslo: Z03742
Kód výrobce: ILCE7CRS.CEC

Mohlo by Vás zajímat

Fotoaparát Sony ILCE-7CRB (Alpha 7CRB), tělo, černý

Fotoaparát Sony ILCE-7CRB (Alpha 7CRB), tělo, černý

Okamžitý Cashback 5 000 Kč i
61MP full-frame snímač CMOS Exmor R se zpětným osvětlením, Zdokonalený procesor BIONZ XR zvyšuje celkovou rychlost zpracování až 8x, Nejnovější jednotka s umělou inteligencí, Automatické ostření nové generace s pokročilým rozpoznáváním objektu, Výjimečný záznam videa v rozlišení 4K 60p/50p
89 989 Kč

Bezkonkurenční rozlišení v kompaktním a lehkém těle

Nechte svá očekávání vyvrátit. Nejlepší Full-Frame snímač ve své třídě Exmor R s rozlišením 61 Mpx nyní kromě oceňované řady Alpha7R V i v kompaktním těle řady Alpha7C. Nenechte si ujít jediný detail díky fotoaparátu který si můžete vzít kamkoli.

61Mpx snímač obrazu Full-Frame Exmor RTM

Redukce šumu snímače se zpětným osvětlením, provedení bez mezer mezi čočkami na čipu, antireflexní optická vrstva, eliminační optická pásmová propust obvykle umístěná před snímačem a další originální technologie přinášejí vysoké rozlišení, vysokou citlivost, nízké úrovně šumu a široký dynamický rozsah.

Obrazový procesor BIONZ XR

Nejmodernější obrazový procesor minimalizuje latenci zpracování, zatímco vylepšuje výkon zpracování fotografií i videí. Dosáhne tak přirozené gradace, realistických barev, nízkého šumu, skvělé kvality obrazu a rychlé odezvy nabídky.

Vysoká citlivost a vysoký dynamický rozsah s nízkou úrovní šumu

Pokročilá obrazová technologie umožňuje citlivost ISO 100 až ISO 32000 pro fotografie i videa. Dynamický rozsah při nižších citlivostech v 15 krocích zajišťuje vyhlazené, realistické gradace od temného stínu do jasných oblastí.

Konzistentně přesná expozice a reprodukce barev

Pokročilá procesní jednotka s AI zajišťuje přesné vyvážení bílé i v když je objekt ve stínu. Odstíny pleti, zeleň a jiné materiály jsou reprodukovány s přirozenými barvami téměř za jakéhokoli osvětlení a portréty nabízejí realistické gradace, jako je zeslabení tónů.

Pokročilá pětiosá optická stabilizace obrazu

Přesná jednotka stabilizace obrazu, pokročilé gyroskopické snímače a optimalizované algoritmy stabilizace účinně opraví chvění fotoaparátu a poskytují tak výhodu 7krokové stabilizace při snímání z ruky.

[1] Otáčení kolem osy Y [2] osy Z [3] osy X

Pixel Shift Multi Shooting reaguje na měnící se podmínky

Funkce Pixel Shift Multi Shooting využívá integrovaný systém optické stabilizace obrazu k zachycení více snímků, které lze poté složit v počítači do jednoho. Výsledkem je jeden obrázek s mimořádným rozlišením. Takové snímky složené ze 16 snímků a obsahující 240,8 milionu pixelů (19008 × 12672 pixelů) lze vytvořit z dat odpovídajících přibližně 963,2 milionu pixelů.

Snímání s funkcí pro potlačení blikání

Automaticky se rozpozná blikání od umělého osvětlení a jeho účinky se minimalizují prostřednictvím jemného řízení časování a rychlosti mechanické nebo elektronické závěrky.

Volitelná velikost snímků RAW a formát HEIF

Tři velikosti (L/M/S) bezztrátové komprese RAW zahrnují výstup M a S na stejné rozlišení (26/15 Mpx) k zajištění hladkého zpracování se snímači Full-Frame i APS-C. Režim Light pro snímky ve formátu JPEG a HEIF vytváří snímky, které je snadné sdílet.

Tvůrčí vzhled podporuje rozmanitá vyjádření

Funkce kreativního vzhledu poskytuje 10 předvoleb, které lze použít v neupravené nebo upravené podobě k vytváření různých „vzhledů“, které mohou tvůrcům pomoci jemně doladit náladu fotografií či videí přímo ve fotoaparátu.

Procesor s umělou inteligencí pro lepší rozpoznávání objektů

Procesní jednotka s AI podporuje rozpoznávání osob pomocí naučených dat o formách a postojích a také rozpoznávání jiných objektů než lidí – například zvířat, hmyzu a vozidel. Tím v reálném čase zvyšuje výkon rozpoznávání pomocí automatického ostření a sledování a také přesnost a spolehlivost získání objektu u rychlého hybridního automatického ostření na širší ploše.

Odhad lidského postoje s použitím modelu kostry

Díky inovativní procesní jednotce s UI dokáže ILCE7CR, Alph 7CR používat data o formě objektu k přesnému rozpoznání pohybu a výrazně tak zlepšuje rozpoznání lidského oka. Technologie odhadu lidského postoje rozpozná s vysokou přesností nejen oči, ale i pozici celého těla a hlavy. To umožňuje zaměření sledování na odvrácený objekt nebo objekt s obličejem částečně zakrytým slunečními brýlemi nebo helmou.

Rozpoznávání širší škály objektů

Procesní jednotka s umělou inteligencí podporuje rozpoznávání více typů objektů včetně očí ještě většího množství pasoucích se a malých zvířat a ptáků. Nové, kombinované nastavení Zvíře/Pták odstraňuje nutnost přepínání. Možné je také rozpoznávání celých vozidel/vlaků a letadel a hlav hmyzu.

Vytrvalé sledování v reálném čase

Sledování v reálném čase založené na umělé inteligenci lze aktivovat určením objektu a stisknutím tlačítka závěrky do poloviny. Fotoaparát automaticky sleduje objekt a umožňuje uživateli soustředit se na kompozici snímku. Výkon rozpoznávání objektů a spolehlivost sledování byly výrazně zvýšeny napříč širším spektrem situací snímání.

Snímání objektů spolehlivým automatickým ostřením s pokrytím široké oblasti a vysokou hustotou

Procesor BIONZ XR a vylepšené algoritmy dosahují lepšího výkonu rychlého hybridního automatického ostření. Asi 79 % plochy snímku pokrývá až 693 bodů fázové detekce, které přesně zaostří i malé objekty. Automatické ostření s fázovou detekcí i s detekcí kontrastu modelu alpha 7CR rychle a stabilně zaostří i v režimu jednoduchého automatického ostření (AF-S).

Přesné automatické ostření funguje i ve tmě při -4 EV

Nejnovější algoritmus automatického ostření umožní snímání při slabém osvětlení s -4 EV (režim AF-S, ekvivalent ISO 100, s objektivem se světelností F2,0) dokonce i u tmavých a vnitřních scén a jeho součástí je praktický režim Focus Priority.

Nepřetržité ostření DMF

Při fotografování snímků s automatickým ostřením AF-C nebo AF-S lze okamžitě přepnout na manuální ostření pouhým otočením ostřícího kroužku. To zjednodušuje přepínání ostření na jiný objekt za pochodu.

Stupňujte zaostření pro nejlepší snímky

Fotoaparát automaticky pořídí až 299 snímků s postupně posunutým bodem ostření v intervalech a sekvencích stanovených uživatelem. Vyberte si dokonalý snímek, nebo jich několik upravte v postprodukci a získejte složený snímek s neuvěřitelnou hloubkou ostrosti.

Souvislé fotografování s AF/AE o rychlosti až 8 sn./s

Souvisle snímat se sledováním automatického ostření/expozice můžete při rychlosti až 8 sn./s s mechanickou závěrkou nebo 7 sn./s při tichém snímání, takže v detailech zachytíte i rychlé pohyby a změny výrazu. Výkon procesoru BIONZ XR umožní souvislé snímání asi 320 snímků JPEG, takže zachytíte vše důležité. I při focení nebo přibližování ořezem na režim APS-C je zachováno rozlišení 26M a vysoká kvalita obrazu. To dovoluje souvislé snímání letícího ptactva například sledováním automatického ostření/expozice.

Záznam ve 4K 60/50p ve formátu Full-Frame

Nejnovější procesor BIONZ XR a vylepšené algoritmy dosahují značně vylepšené kvality videa. Kromě podpory ostření se pokročilá procesní jednotka fotoaparátu s umělou inteligencí používá také k dosažení přesného vyvážení bílé i v ošidných situacích, kdy je objekt ve stínu. Odstíny pleti, zeleň a jiné materiály jsou reprodukovány s konzistentně přirozenými barvami téměř za jakéhokoli osvětlení a portréty nabízejí pozoruhodně realistické gradace, jako je zeslabení tónů.

Převzorkované video 6,2k umožňuje úžasné záběry 4K

Záznam videa ve 4K je možný ve formátu Full-Frame a Super 35mm. Díky čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning lze do videa 4K zkondenzovat asi 2,6x více dat, výsledné video je tak velmi detailní a s minimem moaré a zubatých okrajů.

S profilem S-Cinetone vytvoříte filmový vzhled

Profil obrazu S-Cinetone od Sony poskytuje věrnější reprodukci barev a odstínů pleti. Zajistí přirozené střední tóny, nezbytné pro zdravě vypadající pleť, a navíc jemné barvy a nádherně vysoký jas, čímž tvůrci získají filmový vzhled i bez gradace barev.

Záznam protokolu a konfigurace LUT

ILCE7C, Alpha 7CR s křivkou gama S-Log3 maximalizuje svých více než 14 kroků šířky. K dispozici jsou i nastavení škály barev S-Gamut3 a S-Gamut3.Cine pro větší kontrolu při postprodukci a je možné použít uživatelské tabulky LUT k získání náhledu zpracovaného záznamu.

Stabilizace obrazu v Aktivním režimu podporuje natáčení z ruky

Aktivní režim poskytuje díky pokročilým gyroskopickým snímačům a optimalizovanému algoritmu přesnou stabilizaci pro záznam videa. Chvění fotoaparátu je rozpoznáno a kompenzováno a dodatečnou stabilizaci zajistí kompatibilní objektivy spolu s tělem fotoaparátu.

Sledování v reálném čase podporuje také ostření při záznamu videa

Sledování v reálném čase založené na umělé inteligenci automaticky rozpozná, sleduje a ostří na oči, čímž dramaticky zlepšuje výsledky této funkce.

Bezproblémový a stabilní přenos do smartphonu

Stabilita připojení při přenosu snímků z fotoaparátu do mobilní aplikace Creators’ App ve smartphonu byla výrazně zlepšena. Přenos pokračuje na pozadí, i když obrazovka smartphonu usne nebo pokud je spuštěna jiná aplikace.

Snadné a kvalitní streamování videa

Model Alpha 7CR připojený k počítači či smartphonu přes USB funguje jako webkamera s rozlišením 4K. Při online schůzkách a živém streamování oceníte objektivy s vysokou světelností, malou hloubku ostrosti a efektem bokeh s funkcemi jako automatické ostření v reálném čase.

Parametry

Typ snímače 35mm snímač CMOS Exmor R typu Full-Frame (35,7 x 23,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ X
Efektivní pixely 62,5 MPx
Rozlišení fotografií Full-Frame, 35 mm, L: 9 504 x 6 336 (60 MP), M: 6 240 x 4 160 (26 MP), S: 4 752 x 3 168 (15 MP)
Formát záznamu fotografie Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, kompatibilní s MPF Baseline), HEIF (kompatibilní s formátem MPEG-A MIAF), RAW (kompatibilní s formátem Sony ARW 4.0)
Režim záznamu videa 3 840 x 2 160 (4:2:0, 10 bitů) (přibl.): 59,94p (150 Mb/s / 75 Mb/s / 45 Mb/s), 50p (150 Mb/s / 75 Mb/s / 45 Mb/s), 23,98p (100 Mb/s / 50 Mb/s / 30 Mb/s), 3 840 x 2 160 (4:2:2, 10 bitů) (přibl.): 59,94p (200 Mb/s / 100 Mb/s), 50p (200 Mb/s / 100 Mb/s), 23,98p (100 Mb/s / 50 Mb/s)
Typ objektivu Kompatibilní s bajonetem Sony E-mount
Stabilizace Mechanizmus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací (kompenzace závisí na specifikacích objektivu), Fotografie: On (Zapnuto) / Off (Vypnuto), Video: Active (Aktivní) / Standard (Standardní) / Off (Vypnuto), 7,0 kroků(na základě standardu CIPA. Pouze otřesy na osách X a Y. S připevněným objektivem FE 50mm F1.2 GM. Dlouhá expozice NR vypnuta.)
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Typ LCD obrazovky Dotykový 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, 1 036 800 bodů, úhel otevření: přibl. 176 stupňů, úhel otáčení: přibl. 270 stupňů
Hledáček Elektronický hledáček (XGA OLED), 1,0 cm (typ 0,39), 2 359 296 bodů
Rychlost závěrky Fotografie (Mechanická závěrka): 1/4 000 až 30 s, režim Bulb, Fotografie (Elektronická závěrka): 1/8 000 až 30 s; videa: 1/8 000 až 1 s
Vestavěný microfon / reproduktor Vestavěný, stereofonní/Vestavěný, monofonní
Kompatibilní záznamová média Paměťové karty SD, SDHC (vyhovující standardu UHS-I/II), SDXC (vyhovující standardu UHS-I/II)
Blesk Blesk systému Sony α kompatibilní s univerzální paticí, pro blesk kompatibilní s paticí pro příslušenství s automatickým zámkem upevněte adaptér patice
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie: ISO 100–32000 (s možností rozšíření na ISO 50–102400), AUTO (ISO 100–12800, volitelný dolní a horní limit), Videa: ekvivalent ISO 100–32000, AUTO (ISO 100–12800, volitelný dolní a horní limit)
Výdrž baterie Fotografie: 490 snímků (s hledáčkem) / přibl. 530 snímků (s monitorem LCD) (podle standardu CIPA), Video: 95 min (s hledáčkem) / přibl. 100 min (s monitorem LCD) (podle standardu CIPA)
Rozhraní Wi-Fi 5 GHz, USB-C 5 Gb/s (USB 3.2) / Bluetooth verze 4.2 / 3,5mm jack pro mikrofon / 3,5mm jack pro sluchátka / univerzální patice s digitálním zvukovým rozhraním /, HDMI
Obsah balení Dobíjecí baterie NP-FZ100, popruh přes rameno, krytka těla, krytka patice pro příslušenství, rozšiřující grip
Rozměry a hmotnost 124,0 x 71,1 x 63,4 mm, přibl. 124,0 x 71,1 x 58,6 mm (od gripu k monitoru) , 430 g

Vhodné příslušenství

Nabíječka baterií Sony BC-QZ1 pro baterie NP-FZ100

Nabíječka baterií Sony BC-QZ1 pro baterie NP-FZ100

Nabíjí baterii NP-FZ100, Doba nabíjení 150 minut, LED kontrolka stavu nabíjení
2 990 Kč
Rozšiřující grip Sony GP-X2 pro Alpha 7C2 a 7CR

Rozšiřující grip Sony GP-X2 pro Alpha 7C2 a 7CR

Rozšiřující grip pro fotoaparáty ILCE-7CR a ILCE-7C2.
3 990 Kč
Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Směrový mikrofon bez kabelů, Potlačí okolní zvuk a zdůrazní zvuk před kamerou, Extra malé kompaktní provedení, nízká hmotnost, Napájení přímo z těla fotoaparátu
4 389 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-G1TG, 128GB

Paměťová karta SD Sony SF-G1TG, 128GB

Mimořádně vysoká rychlost přenosu dat až 300 MB/s (čtení), 299 MB/s (zápis), UHS-II, U3, třída 10, Ideální pro snímání série snímků s vysokým rozlišením, Paměť 128 MB, Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Vysoká úroveň (IP68) vodotěsnosti a odolnosti proti prachu, Bezplatný software Sony File Rescue dokáže obnovit omylem smazané snímky a videa
5 489 Kč
Baterie dobíjecí Sony NP-FZ100

Baterie dobíjecí Sony NP-FZ100

Vysokou kapacita 7,2 V / 16,4 Wh (2 280 mAh), Kompatibilní s InfoLITHIUM
2 189 Kč
Externí blesk Sony HVL-F60RM2 s bezdrátovým ovládáním

Externí blesk Sony HVL-F60RM2 s bezdrátovým ovládáním

Funkce bezdrátového ovládání. Rádiové řízení: 5 skupin, 14 kanálů, Směrné číslo 60, 200 záblesků při frekvenci 10 záblesků za sekundu, Univerzální patice
17 789 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M128T, 128GB

Paměťová karta SD Sony SF-M128T, 128GB

Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis), Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost, Krytí IP68 odolá vodě i prachu, Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
2 489 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Vysokorychlostní přenos až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis) je dostatečně výkonný a efektivní, Rychlostní třída videa V60 a rychlostní třída UHS 3 pro spolehlivý vysokorychlostní záznam videa v rozlišení 4K, Kompatibilní s nástrojem SD Scan Utility značky Sony, který monitoruje a upozorní vás na limit cyklů zápisu karty, Pomocí softwaru File Rescue obnovíte smazané nebo poškozené soubory, Vysoce odolné a navržené s prvky odolnými vůči UV záření, prachu a vodě s krytím IP57
6 990 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M64T, 64GB

Paměťová karta SD Sony SF-M64T, 64GB

Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis), Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost, Krytí IP68 odolá vodě i prachu, Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
1 489 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace