Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mobilní telefon Sony Xperia 5 IV, 5G, ecru

Akční cena Akční cena
6,1” displej CinemaWide HDR OLED 21 : 9 , obnovovací frekvence 120 Hz, Záznam videa v kvalitě 4K HDR rychlostí 120 sn./s, Automatické ostření na oči v reálném čase na všech objektivech, 360 Reality Audio | Upmix, Živé streamování pro video a hraní her, Kompaktní tělo, výkonná 5 000 mAh baterie, BRAVIA CORE pro Xperia
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Skladem
+ dárek pro vás
ks
18 790 Kč
Katalogové číslo: Z03003
Kód výrobce: XQCQ54C0C.EEAC

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM4, Hi-Res, stříbrné

Sluchátka Sony WH-1000XM4, Hi-Res, stříbrné

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku vám umožní nerušený poslech, Automatická osobní optimalizace technologie pro potlačení okolního hluku a optimalizace atmosférického tlaku, Svoboda bez kabelů s technologií BLUETOOTH a NFC, Funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky přizpůsobí okolní zvuk vaší činnosti, Vysoce kvalitní zvuk technologií DSEE Extreme a LDAC, Jakmile s někým hovoříte, funkce Speak-to-Chat zastaví hudbu
5 489 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

True wireless sluchátka Sony s nejlepším aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a podporou Hi-Res bezdrátového přenosu zvuku (LDAC), Procesor V2 pro lepší zvukové podání a procesor QN2e odfiltrování okolního hluku, Bluetooth ver. 5,3. DSEE Extreme pro dopočítávání kvality zvukových nahrávek. Odolnost vůči stříkající vodě IPx4, Výdrž na baterii až 24 hodiny s ANC, Pouzdro možné nabíjet přes USB-C nebo bezdrátově Qi technologií, Nastavení přes aplikaci Sony Headphone connect
5 490 Kč

Buďte kreativní. Přejděte na kompaktní řešení.Díky kombinaci provedení, které padne do ruky, a výjimečného výkonu a schopností je smartphone Xperia 5 IV jako stvořený pro kreativitu v pohybu – od záznamu videa a fotografování ve vysoké kvalitě až po mobilní hraní a živé streamování.


Kreativita ve vaší dlaniObjevte smartphone, který přesně padne do ruky a je nabitý potřebným výkonem pro každodenní kreativitu. Od obrazové tvorby přes hraní až po sdílení – smartphone Xperia 5 IV zvládne všechno.


Zachycujte výrazné okamžiky jako pravý tvůrceSe smartphonem Xperia 5 IV je natáčení vlastního života na video naprosto jednoduché. A díky pokročilé technologii převzaté z fotoaparátů řady Alpha jsou výsledky jednoduše vynikající.


Nádherná portrétní videa totiž závisí na očíchAť už nahráváte osobu nebo živočicha, automatické ostření na oči detekuje oči vašeho subjektu a udržuje zaostření na oči, i když se subjekt pohybuje. Funkce je k dispozici se všemi objektivy a napomáhá vytváření plynulého video obsahu s profesionálním vzhledem pro sdílení online.


Udržuje zaostření na rychle se pohybující objektySmartphone Xperia 5 IV neudržuje zaostření jen na oči, ale dokáže také automaticky sledovat a ostře zaznamenat rychle se pohybující objekty během pohybu. Sledování objektu pro video je k dispozici na všech objektivech.


Zdramatizujte všední okamžiky pomocí zpomaleného záběruAť použijete jakýkoli objektiv, můžete dodat drama všedním okamžikům pomocí snímání v rozlišení 4K HDR rychlostí 120 sn./s. Můžete také zvolit nastavení frekvence snímků na natáčení zpomalených záběrů, a to až 5x.


Nádherně plynulé video bez roztřesení, které vás ohromíOptický stabilizátor obrazu SteadyShot s technologií FlawlessEye páruje vyšší snímací rychlost snímače obrazu s originálním algoritmem optické stabilizace Sony.


Buďte kreativní s výběrem ze tří objektivůRealizujte svou vizi výběrem z několika objektivů s různými ohniskovými vzdálenostmi – mimořádně širokoúhlého 16 mm, širokoúhlého 24 mm a teleobjektivu 60 mm. Všechny tři nabízejí záznam videa v rozlišení 4K HDR rychlostí 120 sn./s, technologii automatického ostření na oko a sledování objektu. Díky plynulému zoomu můžete rovněž upravit ohniskovou vzdálenost během nahrávání videa, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu nebo začernění při přechodu z jednoho objektivu na druhý.


Videa s větším kontrastemDíky nové funkci snímání více záběrů pro videa, si všimnete rozdílu v kvalitě videa, a to i při vysokém kontrastu. Díky rozšířenému dynamickému rozsahu jsou detaily reprodukovány zřetelněji a nemusíte si dělat starosti s přeexponováním nebo podexponováním záběru.


Nahrávejte hlas jasně. Už žádný hluk větru.Smartphone Xperia 5 IV je vybaven naší špičkovou technologií pro separaci zvuku pro efektivní odfiltrování hluku větru. Když tedy natáčíte videa, v nichž hovoří lidé, je lépe slyšet, co říkají.

Inteligentní filtr proti větru [1] VYPNUTÝ [2] ZAPNUTÝ


Pořizujte dokonalé portrétySmartphone Xperia 5 IV je vybaven technologií nejnovějších fotoaparátů řady Alpha a můžete s ním snadno pořizovat výjimečně kvalitní snímky jako profesionální fotograf.


Pro portréty, které vyniknouAutomatické ostření na oči v reálném čase vám pomůže pořídit úchvatné portréty, ať fotografujete osoby, nebo zvířata. I když bude váš objekt v pohybu nebo bude mít jedno oko zakryté, zachytíte nezapomenutelné záběry nabité energií a výrazem.


Pro okamžiky, které si nesmíte nechat ujítSouvislé snímání série snímků rychlostí až 20 sn./s je doplněno automatickým ostřením a automatickou expozicí, takže můžete zachytit i ty nejkratší cenné okamžiky během zlomku sekundy. A funkce HDR (vysoký dynamický rozsah) se postará o bohaté barvy a kontrast za jakýchkoli podmínek osvětlení.


Rychlé automatické ostření, bez ohledu na volbu objektivu?Xperia 5 IV provádí výpočty automatického ostření a automatické expozice až 60krát za sekundu. A s novými algoritmy zajišťujícími přesnost a výkonnost automatického ostření získáte u všech objektivů čisté, zaostřené snímky i rychle se pohybujících scén.


Nenechá nic náhoděNeuvěřitelně rychlé a přesné automatické ostření zajišťuje (24mm) snímač s polem 247 bodů zaostření s fázovou detekcí, které pokrývají téměř 70 % záběru.


Pokročilé technologie založené na fotoaparátech řady AlphaSmartphone Xperia 5 IV vznikl ve spolupráci s inženýry vyvíjejícími fotoaparáty řady Alpha a nabízí stejné funkce automatického zaostření na všech objektivech.


Tmavé scény s menším šumemSmartphone Xperia 5 IV má velký snímač takže zachytí více světla, a procesor BIONZ X, takže jako mobilní telefon poskytuje vynikající výsledky za všech podmínek osvětlení.


Zachycujte barvy přesně tak, jak je vidíteSmartphone Xperia 5 IV využívá vyvážení bílé, získané pomocí umělé inteligence (AI) na základě rozsáhlé databáze snímků, a RGB infračervený snímač k zachycení a opravě barev pořízených za jakýchkoli světelných podmínek tak, aby do výsledku vnesl realistické barvy.


Pojďte blíž a podívejte se na všechny detailyNa rozdíl od konvenčního digitálního zoomu, který snižuje kvalitu obrazu, má Xperia 5 IV nový zoom se super rozlišením (až 180 mm), který využívá umělou inteligenci. Technologie Sony zpracovává snímky pomocí umělé inteligence a obnovuje v nich detaily a ostrost.


Hrajte jako profesionál | Nahrajte a sdílejte své vítězné okamžikySmartphone Xperia 5 IV byl vyvinut ve spolupráci s profesionálními hráči eSportů. Je nabitý funkcemi pro vítězné hry a obsahuje nastavení pro vysoce kvalitní záznam a streamování.


Získejte náskok před soupeřiGame Enhancer je vaše centrum herních nastavení, které vám umožňuje přizpůsobit si různé funkce a možnosti a vytvořit si tak dokonalé podmínky pro hraní, kterými maximalizujete svou šanci na výhru. Jeho pomocí můžete měnit nastavení zvuku, displeje a dotyku bez přerušení hry a ztráty soustředění, což je naprosto klíčové pro hráče esportů a streamování videa.


Získejte širší záběr akceŠirokoúhlý displej s poměrem stran 21:9, na smartphonu Xperia 5 IV vám nabídne širší záběr akce. Může to znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou.


Vychutnejte si super plynulé hraníDisplej s nativní obnovovací frekvencí 120 Hz čistě zobrazuje rychle se pohybující objekty, a umožňuje tak skutečně plynulé hraní.


Posviťte si ve tmě na detailyFunkce zvyšování nízké hodnoty gamma (L-y raiser) vylepšuje detaily obrazu v tmavých oblastech obrazovky. Můžete také upravit vyvážení bílé a dosáhnout ještě lepší viditelnosti.


Okamžitá reakce na dotykSmartphone Xperia 5 IV podporuje rychlost skenování dotyku 240 Hz, což umožňuje rychlé a přesné pohyby a řízené akce přesně podle vašich záměrů.


Streamujte svou hru živěS aplikací Game Enhancer, kterou je smartphone Xperia 5 IV vybaven, můžete živě streamovat rovnou na sociální sítě a komunikovat s diváky, jejich komentáře v chatu přitom uvidíte během hraní hry.


Sdílejte svá vítězství ve výjimečné kvalitěDíky vysoce kvalitnímu záznamu rychlostí až 120 sn./s se můžete podělit o vítězné okamžiky v celé jejich kráse.


Už nikdy nepřijdete o ty epické herní okamžikyBez ohledu na to, jakou hru hrajete, funkce R.T. Record (Rewind time record) automaticky předem nahrává 30 sekund záznamu ze hry. Můžete se proto snadno vrátit a podívat se na klíčové momenty, které vám přinesly vítězství ve hře, a pak je sdílet online.


Poslouchejte výjimečně kvalitní zvuk | Pořizujte záznam jako v nahrávacím studiuSmartphone Xperia 5 IV v sobě spojuje autentická zážitek z poslechu a nahrávání hudby ve vysoké kvalitě, vyladěné ve spolupráci se společností Sony Music Entertainment.


Poslouchejte přesně podle představ interpretaDíky zvuku s vysokým rozlišením? můžete poslouchat hudbu v celém zvukovém spektru, s dynamikou a detaily přesně podle záměru interpreta. A díky naší široce přijímané technologii kódování zvuku LDAC si můžete vychutnat bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení ve výjimečné kvalitě, blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.


Vylepšete kvalitu všeho, co posloucháteTechnologie DSEE Ultimate dodá veškeré vaší digitální hudbě vyšší kvalitu a pomocí umělé inteligence automaticky vylepšuje frekvenční i dynamický rozsah v reálném čase. Vylepšena je nízkofrekvenční i vysokofrekvenční část rozsahu, díky čemuž se každá zvuková stopa blíží kvalitě zvuku ve vysokém rozlišení. Funguje s kabelovými nebo bezdrátovými sluchátky, na místních souborech, a dokonce i ve streamovacích službách.


Zvuk Bluetooth nové generaceVe srovnání s tradičním připojením vám nejnovější verze Bluetooth LE Audio umožní vychutnat si poslech hudby s nižší latencí než při použití bezdrátových sluchátek.


Zvolte si špičkový poslechDobrá zpráva pro milovníky dobré reprodukce: smartphone Xperia 5 IV je stále vybaven šikovným 3,5mm konektorem pro sluchátka, který je vyroben z materiálů vynikající kvality a využívá elektronické součásti zajišťující zvuk v kvalitě hi-fi.


Autentický, vyvážený a vysoce kvalitní zvukSmartphone Xperia 5 IV je vybaven stereofonními reproduktory s maximální úrovní zvuku, takže si můžete užívat zvuk vysoké kvality, který vás úplně pohltí – ať přehráváte hudbu, sledujete videa nebo hrajete hry.


Snadný způsob, jak nahrávat hudbu a vokályNezáleží na tom, jestli jste na klidném místě nebo v místnosti plné odrazů: funkce Music Pro ve smartphonu Xperia 5 IV vám umožní snadné nahrávání zvuku vokálů bez externího mikrofonu.


Objevte pohlcující zážitky ze sledováníSmartphone Xperia 5 IV čerpá z odborných zkušeností společnosti Sony ve filmové produkci a přináší výjimečný zážitek ze sledování na zařízení, které se vejde do ruky.


Nechte se pohltit akcíPonořte se do zobrazení na úchvatném displeji FHD+ HDR OLED s obnovovací frekvencí 120 Hz , bez rušivých výřezů na 6,1" širokoúhlém displeji s poměrem stran 21:9. Můžete se tedy úplně ponořit do oblíbených filmů a televizních pořadů.


Prémiový design v harmonii s nenucenou kreativitouDíky kombinaci špičkových materiálů a povrchových úprav s hmatově výrazným designem dobře padnoucím do ruky je smartphone Xperia 5 IV kreativní uvnitř i na povrchu.


Perfektní velikost pro tvůrce obsahu v pohybuKompaktní a lehké provedení smartphonu Xperia 5 IV znamená, že se snadno vejde do kapsy nebo tašky a je vždy připravený vyrazit s vámi za aktuální inspirací.


Velká baterie, kompaktní designXperia 5 IV se může pochlubit velkou baterií s kapacitou 5 000 mAh, která kombinuje dlouhou výdrž se snadným přenášením – abyste mohli tvořit bez přestávky. A pokud přece jen potřebujete posílit energii, můžete použít rychlé nabíjení na 50 % za pouhých 30 minut pomocí nabíječky XZQ-UC1.


Vezměte jej s sebou kamkoli a kdykoliSe smartphonem Xperia 5 IV vybaveným krytím IP65/68 odolným proti vodě a prachu máte ještě větší kreativní svobodu.


Dostatečná odolnost v jakékoli situaciU smartphonu Xperia 5 IV jsou na přední i zadní straně použita skla Corning Gorilla Glass Victus


5GSmartphone Xperia 5 IV nabízí superrychlé připojení 5G, které umožňuje stahovat a streamovat dokonce i soubory s vysokým rozlišením.


Smartphone určený pro multitaskingSmartphone Xperia 5 IV vám usnadní zvládnutí více úloh najednou díky celé řadě praktických funkcí s více okny.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Konstrukce Dotykový
Sítě 2G / 3G / 4G (LTE)/ 5G
Displej 6,1“ displej CinemaWide™ 21 : 9, FHD+ HDR OLED (2 520 × 1 080)
Procesor Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ Gen 1
Operační paměť (RAM) 8 GB
Interní paměť 128 GB
Podpora paměťových karet Ano ( microSDXC až 1 TB )
Operační systém Android 12
Snímač otisků prstů Ano
Fotoaparát zadní 1 12MPx 24mm. Světelnost objektivu F1,7, Velikost snímače 1/1,7", Širokoúhlý 82°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát zadní 2 12MPx 60mm, Světelnost objektivu F2,4, Velikost snímače 1/3,5", Úhel záběru 48°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát zadní 3 12MPx 16mm, Světelnost objektivu F2,2, Velikost snímače 1/2,5", Úhel záběru 124°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát - přední 12 MP, Světelnost objektivu F2,0, Velikost snímače 1/2,9", Úhel záběru 83°, SteadyShot
Funkce fotoaparátu Photography Pro, kvalitní objektivy ZEISS® kalibrované speciálně pro smartphone Xperia 5 IV, vrstva ZEISS® T*, automatické ostření/expozice s frekvencí až 20 sn./s , rychlost odečítání snímků 120 sn./s
Video Aplikace Cinematography Pro využívající technologii CineAlta, nahrávání videa ve formátu 4K HDR a s frekvencí 24, 25, 30 a 60 sn./s, zpomalené záběry s frekvencí 120 sn./s, OIS a EIS video, optický stabilizátor obrazu SteadyShot™
se stabilizací FlawlessEye™, SteadyShot™ s inteligentním aktivním režimem (pětiosá stabilizace), inteligentní filtr větru
Audio Dolby Atmos®, stereofonní reproduktory, Hi-Res Audio (podporované formáty: LPCM, FLAC, ALAC, DSD) LDAC, DSEE Ultimate, Stereofonní nahrávání, HD zvuk Qualcomm® aptX Adaptive., 3,5mm sluchátkový konektor, 360 Reality Audio Upmix
Funkce PS Remote Play, Dualshock4/DualSense, aplikace Game enhancer
Odolnost Voděodolný (IPX5/IPX8), prachotěsný (IP6X), Sklo Corning® Gorilla® Victus
SIM nano SIM/eSIM
Konektivita Wi-Fi, Bluetooth® 5.2, Bluetooth®LE, Google Cast, NFC, USB 3.1, USB Type-C™, A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Senzory Akcelerometr, Čidlo okolního osvětlení, Barometr, eCompassTM, Snímač otisků prstů, Vektor natočení pro hry, Geomagnetický vektor natočení, Gyroskop, Hallův senzor, Magnetometr, Krokoměr, Detektor prudkého pohybu, Čidlo pohybu, RGBC-IR sensor
Nabíjení Adaptivní dobíjení Xperia, Ochrana baterie, režim STAMINA, bezdrátové dobíjení Qi, funkce sdílení baterie, Rychlé nabíjení přes USB PD (Power Delivery)
Rozměry 156 × 67 × 8,2 mm, 172 g
Kapacita baterie 5 000 mAh
Barevné provedení Ecru bílá

Vhodné příslušenství

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 256GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 256 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 512 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
1 199 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace