Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-100400GM, F4.5-5.6 OSS

Katalogové číslo: Z02318
Full-Frame teleobjektiv se zoomem G Master FE 100-400mm F4.5-5.6 GM OSS, Pro fotografování sportu, života v přírodě a dalších objektů, které vyžadují velký dosah, Rychlé a spolehlivé automatické ostření díky kombinaci dvojitého lineárního motoru a pohonu DDSSM, Vysoké rozlišení při každé ohniskové vzdálenosti, přirozené vykreslování a barvy, antireflexivní nanovrstva, Stabilizátor obrazu SteadyShot s rychlou odezvou, Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita, součásti z hořčíkové slitiny, Konstrukce objektivu je odolná vůči prachu a vlhkosti
Skladem
ks
64 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyOstrý teleobjektiv se superzoomem, spolehlivý AFPrvní teleobjektiv se superzoomem ve vlajkové řadě G Master společnosti Sony disponuje univerzálním rozsahem 100 mm až 400 mm.Vynikající rozlišení a rychlé a přesné automatické ostření umožňují zachytit vzdálené akce okamžitě a v mimořádné kvalitě. Kromě špičkové kvality obrazu tento skvělý objektiv nabízí mobilitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost na profesionální úrovni.


Teleobjektiv se superzoomem řady G MasterRozsah zoomu 100 mm od 400 mm je ideální pro fotografování sportu, života v přírodě a podobných scén. Nabízí kvalitu obrazu a automatické ostření, které uspokojí všechny profesionální fotografy.


Rychlé a spolehlivé automatické ostřeníOptimální kombinace pohonu dvojitým lineárním motorem a DDSSM (Direct Drive SSM) nabízí rychlou odezvu, vysokou přesnost a spolehlivé sledování fotografovaného objektu.


Vysoké rozlišení a AF nehledě na ohniskovou vzdálenostPřesná optika řady G Master zajišťuje konzistentně vysoké rozlišení celého snímku v celém rozsahu zoomu objektivu.


Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilitaInovativní modulární design a součásti z hořčíkové slitiny redukují hmotnost a velikost a nabízejí lepší přenosnost a mobilitu.


Mimořádná všestrannost při snímáníMechanismus plovoucího zaostření nabízí minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 0,98 metru (3,22 stop), takže můžete sledovat a snímat objekty z jakékoli vzdálenosti.


Configurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují extrémně vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.
[1] Sklo Super ED [2] sklo ED


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek
2. Kroužek zoomu
3. Přepínač režimu ostření
4. Omezení ohniskové vzdálenosti
5. Tlačítko aretace zaostření
6. Seřízení plynulosti zoomu
7. Přepínač kompenzace chvění
8. Přepínač režimu kompenzace chvění
9. Značka pro uchycení na stativ

Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 100–400 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 150–600 mm
Světelnost ( F ) 4,5–5,6
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 16 / 22
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 24゚– 6゚10`
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 16゚- 4゚10`
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,98 m
Max. zvětšení 0,12–0,35 x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 93,9 x 205 mm
Hmotnost; g 1395 g (bez držáku na stativ)
Kryt na přední objektiv Ano (ALC-F77S)
Kryt zadního objektivu Ano(ALC-R1EM)
Sluneční clona Ano (ALC-SH151), kulatá, typ bajonet
Průměr filtru; mm 77 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod