Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-100400GM, F4.5-5.6 OSS

Full-Frame teleobjektiv se zoomem G Master FE 100-400mm F4.5-5.6 GM OSS, Pro fotografování sportu, života v přírodě a dalších objektů, které vyžadují velký dosah, Rychlé a spolehlivé automatické ostření díky kombinaci dvojitého lineárního motoru a pohonu DDSSM, Vysoké rozlišení při každé ohniskové vzdálenosti, přirozené vykreslování a barvy, antireflexivní nanovrstva, Stabilizátor obrazu SteadyShot s rychlou odezvou, Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita, součásti z hořčíkové slitiny, Konstrukce objektivu je odolná vůči prachu a vlhkosti
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
63 989 Kč
Katalogové číslo: Z02318
Kód výrobce: SEL100400GM.SYX

Mohlo by Vás zajímat

Novinka Novinka
Objektiv Sony G Master SEL-300F28GM, F2,8

Objektiv Sony G Master SEL-300F28GM, F2,8

Špičkový teleobjektiv řady G Master s vysokou světelností, Dokonale vyvážený a nejlehčí ze všech, Krásný efekt bokeh přenese objekty do popředí, Rychlé a přesné automatické ostření je zároveň tiché a s minimem vibrací
164 990 Kč
Akční cena Akční cena Výprodej Výprodej
Objektiv Sony G Master SEL-100F28GM, F2,8 OSS

Objektiv Sony G Master SEL-100F28GM, F2,8 OSS

FE 100mm F2.8 STF GM OSS špičkový Full-Frame střední teleobjektiv řady G Master s pevnou ohniskovou vzdáleností 100mm, Optický apodizační prvek (APD) pro nádherný efekt bokeh, Antireflexní nanovrstva pro vynikající zřetelnost, Přímý pohon SSM (DDSSM) pro tiché a velmi přesné ovládání ostření objektivu, Kruhová clona s 11 lamelami umožnuje překrásné efekty rozostření, Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot, Odolnost proti prachu a vlhkosti
34 990 Kč
Objektiv Sony G Master SEL-135F18GM, F1.8

Objektiv Sony G Master SEL-135F18GM, F1.8

Bajonet E, formát Full-Frame, Teleobjektiv řady G Master s pevnou ohniskovou vzdáleností a světelností F1,8, Vynikající rozlišení a efekt bokeh díky špičkovému automatickému ostření, Lineární motor XD s vynikající odezvou bez vibrací, Prvky XA a sklo Super ED zajišťují vysoké rozlišení na celé ploše obrazu, Antireflexní nanokrystalová vrstva, Přepínač omezení ohniskové vzdálenosti
42 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyOstrý teleobjektiv se superzoomem, spolehlivý AFPrvní teleobjektiv se superzoomem ve vlajkové řadě G Master společnosti Sony disponuje univerzálním rozsahem 100 mm až 400 mm.Vynikající rozlišení a rychlé a přesné automatické ostření umožňují zachytit vzdálené akce okamžitě a v mimořádné kvalitě. Kromě špičkové kvality obrazu tento skvělý objektiv nabízí mobilitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost na profesionální úrovni.


Teleobjektiv se superzoomem řady G MasterRozsah zoomu 100 mm od 400 mm je ideální pro fotografování sportu, života v přírodě a podobných scén. Nabízí kvalitu obrazu a automatické ostření, které uspokojí všechny profesionální fotografy.


Rychlé a spolehlivé automatické ostřeníOptimální kombinace pohonu dvojitým lineárním motorem a DDSSM (Direct Drive SSM) nabízí rychlou odezvu, vysokou přesnost a spolehlivé sledování fotografovaného objektu.


Vysoké rozlišení a AF nehledě na ohniskovou vzdálenostPřesná optika řady G Master zajišťuje konzistentně vysoké rozlišení celého snímku v celém rozsahu zoomu objektivu.


Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilitaInovativní modulární design a součásti z hořčíkové slitiny redukují hmotnost a velikost a nabízejí lepší přenosnost a mobilitu.


Mimořádná všestrannost při snímáníMechanismus plovoucího zaostření nabízí minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 0,98 metru (3,22 stop), takže můžete sledovat a snímat objekty z jakékoli vzdálenosti.


Configurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují extrémně vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.
[1] Sklo Super ED [2] sklo ED


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek
2. Kroužek zoomu
3. Přepínač režimu ostření
4. Omezení ohniskové vzdálenosti
5. Tlačítko aretace zaostření
6. Seřízení plynulosti zoomu
7. Přepínač kompenzace chvění
8. Přepínač režimu kompenzace chvění
9. Značka pro uchycení na stativ

Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 100–400 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 150–600 mm
Světelnost ( F ) 4,5–5,6
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 16 / 22
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 24゚– 6゚10`
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 16゚- 4゚10`
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,98 m
Max. zvětšení 0,12–0,35 x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 93,9 x 205 mm
Hmotnost; g 1395 g (bez držáku na stativ)
Kryt na přední objektiv Ano (ALC-F77S)
Kryt zadního objektivu Ano(ALC-R1EM)
Sluneční clona Ano (ALC-SH151), kulatá, typ bajonet
Průměr filtru; mm 77 mm

Vhodné příslušenství

Krytka objektivu Sony ALC-F77S, 77mm, přední

Krytka objektivu Sony ALC-F77S, 77mm, přední

Pro objektivy s 77 mm závitem předního filtru, Chrání povrch objektivu před škrábanci a prachem, Snadno se z objektivu nasazuje i odnímá
VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 77mm

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 77mm

Kvalitní optické sklo, světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 16 kvalitních antireflexních vrstev, tenký (slim) rámeček s matným černěním pro minimalizaci odlesků, kvalitní japonská polarizační fólie, vhodný i do nejtěžších podmínek díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
2 850 Kč
VF FOTO UV filtr PS 77mm

VF FOTO UV filtr PS 77mm

Kvalitní optické sklo, transparentnost přesahující 99,4 %, nejnovější nanovrstvy, 12 antireflexních vrstev, designový rámeček z hliníkové slitiny.
1 140 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace