Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-135F18GM, F1.8

Katalogové číslo: Z02324
Bajonet E, formát Full-Frame, Teleobjektiv řady G Master s pevnou ohniskovou vzdáleností a světelností F1,8, Vynikající rozlišení a efekt bokeh díky špičkovému automatickému ostření, Lineární motor XD s vynikající odezvou bez vibrací, Prvky XA a sklo Super ED zajišťují vysoké rozlišení na celé ploše obrazu, Antireflexní nanokrystalová vrstva, Přepínač omezení ohniskové vzdálenosti
Skladem
+ dárek pro vás
ks
39 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyObjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 135 mm a světelností F1,8, vynikajícím rozlišením, efektem bokeh a automatickým ostřenímDíky optické technologii společnosti Sony vznikl teleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností pro vynikající rozlišení na celé ploše obrazu i při nastavení clony F1,8 a fantastický efekt bokeh, který je doménou řady G Master.


Prvky XA a Super ED zajišťují vysoké rozlišeníPrvky XA (extrémně asférické), prvky ze skla Super ED (extra nízký rozptyl) a skla ED precizně zakomponované do pokročilé optické konstrukce účinně potlačují aberace, zatímco systém plovoucího zaostření společně s korekcemi aberací zajišťuje maximální rozlišení až po okraje snímku v celé ohniskové vzdálenosti objektivu.


Malá hloubka ostrosti a efekt bokeh řady G MasterŠpičková povrchová úprava prvků XA a důkladná kontrola sférických aberací během designu i výroby poskytuje společně s kruhovou clonou s 11 lamelami úžasně jemný a elegantní efekt bokeh typický pro řadu G Master, který maximalizuje tvůrčí potenciál nízké hloubky ostrosti tohoto 135mm objektivu se světelností F1,8.


Dva přední a zadní lineární motory XD zajišťují mimořádně rychlé, přesné a tiché automatické zaostřeníDůležitou roli hrají i inovativní lineární motory XD (extrémně dynamické), které s působivou rychlostí, přesností a spolehlivostí umožňují udržet zaostření na pohybujícím se portrétovaném objektu, umělcích na pódiu nebo podobně dynamických objektech, a zároveň poskytují tiché ovládání automatického ostření takřka bez vibrací.


Mechanizmus plovoucího zaostřování pro lepší snímání zblízkaPřestože se jedná o 135mm teleobjektiv, systém plovoucího zaostřování, který účinně potlačuje aberaci na všechny vzdálenosti zaostřování, umožňuje dosahovat minimální zaostřovací vzdálenosti pouhých 0,7 metru a maximálního zvětšení 0,25x pro fotografování zblízka. Drobné doplňky a další objekty tak lze zachytit v ohromném rozlišení s pozadím doplněným jemným efektem bokeh.


Kvalitní obraz, mobilita, snadná ovladatelnost, spolehlivostMezi důležité funkce patří přizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření, omezovač ohniskové vzdálenosti, kroužek pro ovládání clony s přepínatelným cvakáním, konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti2 a přední člen s fluorovou vrstvou. Objektiv tak splňuje požadavky na ovládání a spolehlivost při snímání i natáčení filmů.


Konfigurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují extrémně vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.
[1] Extrémně asférická čočka (XA) [2] Sklo Super ED [3] Sklo ED


Tabulka MTFMTF popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi linkami umístěnými blízko sebe.
[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm)
[3] Maximální světelnost [4] Clona F8 [5] Prostorová frekvence
[6] 10 párů linek / mm [7] 30 párů linek / mm
[8] Radiální hodnoty [9] Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Zaostřovací kroužek / 2. Kroužek clony / 3. Přepínač režimu ostření / 4. Tlačítko aretace zaostření / 5. Clonový index / 6. Omezovač ohniskové vzdálenosti / 7. Přepínač cvakání clonyParametry

Bajonet Bajonet E společnosti Sony
Ohnisko (mm) 135 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 202,5
Světelnost ( F ) 1,8
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano (integrováno v těle)
Čepele clony 11
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,7
Max. zvětšení 0,12–0,35 x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 89,5 x 127 mm (3 5/8 x 5 palců)
Hmotnost; g 950 g
Kryt na přední objektiv Ano (ALC-F82S)
Kryt zadního objektivu Ano(ALC-R1EM)
Sluneční clona Ano (ALC-SH156), kulatá, typ bajonet
Průměr filtru; mm 82 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.