Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Přenosný systém domácího kina Sony HT-AX7

Novinka Novinka
Přenosný systém domácího kina s technologií 360 Spatial Sound Mapping, Kompaktní reproduktor, který nabízí silný zvuk a intuitivní ovládání prostřednictvím aplikace Sony | Home Entertainment Connect nebo pomocí dodaného dálkového ovladače
Skladem
ks
13 989 Kč
Katalogové číslo: Z03334
Kód výrobce: HTAX7.CEL
Okamžitý Cashback 4 197 Kč i Cena po Cashbacku 9 792 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč
Přehrávač Sony Walkman® NW-A306B, 32GB, Android, Hi-Res, černý

Přehrávač Sony Walkman® NW-A306B, 32GB, Android,…

Záznam a reprodukce zvuku v digitální podobě s vyšší frekvencí než CD (24bitů /96 kHz), Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením (LDAC, aptX™ HD), Přehrávání až 32 hodin zvuku ve vysokém rozlišení 96 kHz ze souborů FLAC, Integrovaná paměť 32 GB a slot pro paměťovou kartu microSD, Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku
9 489 Kč

Zažijte více, a to kdekoli

Přeměňte každý poslech v zážitek z prostorového zvuku, ať už jste kdekoli. Reproduktor využívá několik virtuálních reproduktorů a vytváří tak plně pohlcující prostorový zvuk.

Proměňte zvuk v naprosto pohlcující zážitek

Přenosný systém domácího kina HTAX7 využívá technologii 360 Spatial Sound Mapping, díky níž vás obklopí prostorovým zvukem – vytváří totiž několik virtuálních reproduktorů v přední a zadní části místnosti. Jednoduše tři reproduktory rozmístěte kolem sebe a zvuk vás zcela pohltí.

Přeměna stereofonního zvuku v prostorový

Upmixer od společnosti Sony mění stereofonní zvuk v trojrozměrný prostorový zvuk tím, že odděluje jednotlivé zvukové objekty a přerozděluje je tak, aby vytvořil pohlcující zážitek z poslechu. Trojrozměrný zvuk si můžete vychutnat také ze stereofonního obsahu služeb pro streamování videa či hudby, a to i bez speciálních hudebních zdrojů.

Osvoboďte se od kabelů

Systém HT-AX7 podporuje technologii Bluetooth a disponuje bezdrátovým připojením mezi předními a zadními reproduktory. Zařízení tak snadno přemístíte a začleníte do svého života a domova.

Dokonale přenosný

Systém HT-AX7 je kompaktní a napájí se z baterie. Díky tomu ho můžete snadno přenášet mezi místnostmi, vzít k přátelům nebo klidně i na dovolenou.

Ničím nerušený poslech zvuku

Více než 30hodinová výdrž baterie a funkce rychlého nabíjení, která zajistí přes 2,5 hodiny přehrávání po pouhých 10 minutách nabíjení, vám umožní vychutnat si oblíbený obsah, aniž by vám došla baterie.

Plynulé přepínání a bezproblémové streamování

Systém HT-AX7 umožňuje připojit dvě zařízení současně a okamžitě mezi nimi přepínat. Po zapnutí se systém automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení.

Naplňte jakoukoli místnost bohatým zvukem

Když je vypnutý efekt zvukového pole, rozmístěte tři reproduktory do rohů místnosti a přenosný systém domácího kina HT-AX7 vytvoří dokonalou atmosféru díky vysoce kvalitnímu zvuku, který rozezní celou místnost.

Tři v jednom – dokonalá jednoduchost

Zadní reproduktory fungují hned po vyndání z krabice a nabíjejí se tak, že je položíte na přední reproduktor. Díky lehké konstrukci a možnosti zařízení přenášet jednou rukou lze navíc odnímatelné zadní reproduktory pohodlně umístit kamkoli chcete.

Harmonie designu a zvuku

Reproduktor nemá žádné kabely, které by narušovaly uspořádání místnosti, a představuje tak dokonalý doplněk pro váš domov. Díky elegantnímu a všestrannému designu perfektně zapadne do jakéhokoli interiéru a dodá mu stylový a ucelený vzhled.

Malá velikost. Velký výkon.

Přenosný systém domácího kina HT-AX7 má dva přední reproduktory a dva pasivní zářiče na stranách. Přední reproduktory jsou poháněny jednotkami X-Balanced Speaker Units, které vydávají silný a čistý zvuk.

Méně zkreslení, více pohlcující zážitek

Jedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje oblast membrány a zaručí říznější zvuk basů. Snižuje také vychýlení budiče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů.

Žádný shon, pouze zábava

Díky aplikaci Sony | Home Entertainment Connect můžete systém HT-AX7 začít ihned používat. Stačí si aplikaci stáhnout a nechat se provést úvodním nastavením a řešením potíží. Poté můžete plně ovládat hlasitost, zvuková pole a další funkce přímo ze smartphonu.

Bezproblémové připojení

Díky technologii Bluetooth se připojení systému HT-AX7 k vašemu zařízení stává hračkou. Bezdrátové zadní reproduktory se s hlavní jednotkou automaticky spárují, takže je stačí rozmístit po místnosti, stisknout tlačítko přehrávání a nechat se hudbou zcela pohltit.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace