Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Shape A7S3CAGE kamerová klec

Kamerová klec pro Sony a7S III, Přístup ke všem ovládacím tlačítkům, portům a slotům, Pevné zafixování fotoaparátu proti pohybu, Závity na příslušenství 1/4"-20 a 3/8"-16, 1 cold shoe držák, Součástí balení je kabelová svorka HDMI
Obvykle do týdne
ks
6 590 Kč
Katalogové číslo: Z02398
Ochraňte svoji bezzrcadlovku Sony Alpha 7S III a přidejte různé příslušenství k této kamerové kleci od kanadského výrobce SHAPE. Klec chrání váš fotoaparát před poškozením a zároveň nebrání přístup k jeho ovládání. Dokonce můžete nechat připnutý popruh pro nošení na krku. Klec poskytuje spoustu prvků pro montáž příslušenství, včetně závitů 1/4"- 20, 3/8" - 16 ARRI, které vám umožní připevnit doplňky bez namáhání těla fotoaparátu. Můžete bez obav používat různé doplňky, jako je monitor nebo grip. Integrovaný shoe držák vám umožní připojit tradiční příslušenství, jako mikrofon, světlo atd. Součástí balení je také odnímatelná kabelová svorka HDMI, která zabrání napnutí nebo odpojení kabelu HDMI.

Parametry

Celková hmotnost 0.30 kg
Příslušenství v dodávce (1) Sony Alpha a7S III CAGE

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace