Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Shape A7S3THC kamerová klec

Kamerová klec pro Sony a7S III, Horní grip cheese, podpora 15mm tyčí, Přístup ke všem ovládacím tlačítkům, portům a slotům, Pevné zafixování fotoaparátu proti pohybu, Závity na příslušenství 1/4"-20 a 3/8"-16, 4 cold shoe držáky na horním gripu, Montáž horního gripu šroubem 3/8"-16, Součástí balení je kabelová svorka HDMI
Obvykle do týdne
ks
8 790 Kč
Katalogové číslo: Z02403
Ochraňte svoji bezzrcadlovku Sony Alpha 7S III a přidejte různé příslušenství k této kamerové kleci s horním gripem od kanadského výrobce SHAPE. Klec chrání váš fotoaparát před poškozením a zároveň nebrání přístup k jeho ovládání. Integrovaný horní grip poskytuje ideální držení pro záběry z nízkých úhlů. Klec a horní grip poskytují spoustu prvků pro montáž příslušenství, včetně závitů 1/4"- 20, 3/8" - 16 ARRI, které vám umožní připevnit doplňky bez namáhání těla fotoaparátu. Mezi další možnosti montáže patří jeden shoe držák na kleci a čtyři shoe držáky na horním gripu. Horní grip je vybaven jedním 15mm portem pro samostatně dostupnou 15 mm tyč. Součástí balení je také odnímatelná kabelová svorka HDMI, která zabrání napnutí nebo odpojení kabelu HDMI.

Parametry

Celková hmotnost 0.50 kg
Příslušenství v dodávce (1) Sony Alpha a7S III camera cage, (1) Top Handle

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace