SONY HT-S400

2.1kanálový soundbar Sony HT-S400 s bezdrátovým subwooferem
2.1kanálový zvuk Dolby Digital, 330 W
Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině
Bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší, bohatší zvuk
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čisté vokály
Díky připojení HDMI ARC se k televizoru připojíte jediným kabelem
Připojení Bluetooth pro bezdrátové streamování zvuku
Skladem
Katalogové číslo: HTS400
5 989 
ks

Posuňte filmy a hudbu na novou úroveňTento 2.1kanálový zvukový projektor sice může ve vašem obývacím pokoji působit nenápadně, ale s celkovým výstupem o výkonu 330 W a výkonným bezdrátovým subwooferem je schopen vytvořit vcelku působivý dojem. Dramatické akční scény a oblíbené hudební skladby ještě nikdy nezněly takto důrazně.


Poslouchejte zvuk ze všech stran
Technologie S-Force PRO Front SurroundS naší technologií virtuálního prostorového zvuku vás filmy pohltí, takže si budete připadat jako v kině, bez nutnosti přidávat další reproduktory.


Hlubší a bohatší basový zvukVýkonný bezdrátový subwoofer s velkou 16cm jednotkou reproduktoru a objemem 28 litrů jsou zárukou hlubšího, bohatšího basového zvuku.


Možnost montáže na stěnu, jednoduchá instalacePo instalaci na stěnu bude zvukový projektor krásným doplňkem vašeho televizoru. Jeho připojení je také snadné – to abyste mohli strávit více času se svými oblíbenými filmy, hudbou a dalším obsahem.


Vstup HDMI ARC na jeden kabelOdesílejte zvuk a ovládejte informace z televizoru pomocí jediného kabelu s funkcí HDMI ARC.


Možnost bezdrátového připojení k televizoruS televizorem Sony BRAVIA podporujícím vysílač Bluetooth můžete zvuk do svého zvukového projektoru posílat bezdrátově.


Snadné připojení k široké řadě televizorůDíky rozhraní HDMI ARC stačí k připojení televizoru jediný kabel. Pokud váš televizor není kompatibilní s HDMI ARC, můžete ho připojit pomocí optického vstupu.


Bezdrátové streamování přes BluetoothStreamujte bezdrátově všechnu svou oblíbenou hudbu ze smartphonu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.


Vysoce kvalitní materiály v nádherném provedeníElegantní, nenápadný zvukový projektor doplněný subwooferem jsou na předních panelech opatřeny na dotek příjemnou povrchovou úpravou z děrovaného kovu. Velký zvukovod subwooferu podtrhuje výkon tohoto produktu.Funkce Bluetooth 5.0 (SBC) přijímač, S-Force PRO Front Surround, BRAVIA® Sync, S-Master zesilovač
Počet kanálů 2.1k
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Dual Mono, 2 kanály s modulací LCPM
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Hra, Zprávy, Sport, Standardní režim, Noční režim, Hlasový režim
Subwoofer Bezdrátový
Konektory HDMI výstup(ARC, HDMI® CEC), optický-audio vstup, USB typu A (pouze pro aktualizaci)
Výstupní výkon Celkový výstupní výkon 330 W
Spotřeba energie Soundbar 35 W / Subwoofer 20 W, pohotovostní režim aktivován po 20 minutách
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Soundbar: 900 x 64 x 88 mm, hmotnost 2,4 kg; subwoofer: 192 x 387 x 400 mm, hmotnost 7,3 kg
Obsah balení Baterie do dálkového ovladače, dálkové ovládání, kabel AC, optický kabel, průvodce rychlým nastavením, příručka s pokyny