Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Domácího kino Sony HT-S40R, 5.1 kanál, bezdrátový subwoofer

Naplňte pokoj věrným 5.1kanálovým, 600W prostorovým zvukem, Snadné připojení přes rozhraní Bluetooth® pro streamování hudby, Bezdrátové zadní reproduktory a subwoofer, Jednoduchá instalace pomocí HDMI ARC, optické a analogové vstupy, Užijte si zvuk Dolby® Digital
Skladem
ks
10 989 Kč
Katalogové číslo: Z01513
Kód výrobce: HTS40R.CEL
Cashback 1 000 Kč i Cena po cashbacku 9 989 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Soundbar Sony HT-S400, 2.1 kanál., bezdrátový subwoofer

Soundbar Sony HT-S400, 2.1 kanál., bezdrátový subwoofer

2.1kanálový zvuk Dolby Digital, 330 W, Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině, Bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší, bohatší zvuk, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čisté vokály, Díky připojení HDMI ARC se k televizoru připojíte jediným kabelem, Připojení Bluetooth pro bezdrátové streamování zvuku
6 049 Kč
Soundbar Sony HT-S2000

Soundbar Sony HT-S2000

Cashback 500 Kč i
Jednoduchý 3.1kanálový soundbar s vestavěným duálním subwooferem, Prostorový zvuk jako v kině díky technologiím Dolby Atmos® a DTS:X®, Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk, Snadné nastavení při připojení jedním kabelem za použití aplikace pro smartphony, Aplikace Sony | Home Entertainment Connect
9 989 Kč

Připravte se na 600 W pravého 5.1k prostorového zvukuHTS40R vám doma zajistí zážitek jako v kině. Pyšní se 600 W realistického 5.1k prostorového zvuku a bezdrátovými zadními reproduktory, díky kterým před vámi ožije každý film.


Nechte se pohltit výkonným prostorovým zvukemKombinace soundbaru, subwooferu a bezdrátových zadních reproduktorů přináší dynamický prostorový zvuk, který zaplní celou místnost a zajistí vám výjimečný zážitek z poslechu. Díky výstupu 600 W a systému Dolby Digital® získáte výkonný zvuk, který vás dokonale pohltí.


Bezdrátové provedeníPro propojení přední a zadní části pokoje už nepotřebujete žádné kabely, které by se vám pletly v cestě – pomůže vám bezdrátový zesilovač, který napájí zadní reproduktory. Subwoofer a soundbar také sdílejí jediné připojení napájení, díky čemuž si užijete zvuk jako v kině – navíc bez změti kabelů nebo dalších nepříjemností.


Přehrávejte oblíbenou hudbuDomácí kino HT-S40R se hodí nejenom pro přehrávání filmů, které díky němu znějí úžasně – také skvěle přehrává hudbu.


Vypadá skvěle v jakémkoli obývacím prostoruDomácí kino HT-S40R, spolu se štíhlým, kompaktním soundbarem, nenápadným subwooferem a bezdrátovými zadními reproduktory, je navrženo tak, aby dokonale ladilo s televizorem BRAVIA a stalo se skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje.


Tenký a elegantníSoundbar se díky děrované kovové mřížce a možnosti připevnění na stěnu dokonale hodí k jakémukoli televizoru.


Stylové a nenápadnéKompaktní, ale přesto výkonné bezdrátové zadní reproduktory ihned zapadnou do vaší místnosti a lze je snadno připevnit na zeď.


Všestranná konstrukce nastavitelná ve 2 směrechUmístěte bezdrátový zesilovač kamkoli vás napadne – na vodorovný povrch, například na stůl, nebo jej připevněte na zeď.


Nastavení během několika sekundDomácí kino HT-S40R je připraveno k použití prakticky ihned po vybalení z krabice. Stačí jej připojit ke zdroji napájení, pomocí barevně odlišených konektorů zapojit hlavní reproduktor a připojit zadní reproduktory přes bezdrátový zesilovač. Potom se pohodlně usaďte a užijte si 5.1kanálový prostorový zvuk.


Parametry

Funkce Bluetooth 5.0 , BRAVIA® SYNC™ (ovládání CEC)
Počet kanálů 05.I
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Dual mono, LPCM 2k, WAV, MP3, WMA, SBC
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Standard, Režim Noc, režim Hlas, režim Hlas (úroveň)
Subwoofer Aktivní bezdrátový
Konektory (ARC)HDMI, optický zvukový vstup, analogový zvukový vstup (stereo mini), USB typ A, FAT32/NTFS, Bluetooth RX (přijímač)
Výstupní výkon 600 W, Digitální zesilovač S-Master
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Rozměry hlavní jednotky: 900 x 52 x 74,5 mm, hmotnost 2 kg; Rozměry subwooferu: 192 x 385 x 362 mm, hmotnost 7,8 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, baterie do dálkového ovladače, optický kabel, napájecí kabel AC

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace