Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Sony HT-S400, 2.1 kanál., bezdrátový subwoofer

2.1kanálový zvuk Dolby Digital, 330 W, Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině, Bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší, bohatší zvuk, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čisté vokály, Díky připojení HDMI ARC se k televizoru připojíte jediným kabelem, Připojení Bluetooth pro bezdrátové streamování zvuku
Skladem
ks
5 489 Kč
Katalogové číslo: Z01512
Kód výrobce: HTS400.CEL

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Domácího kino Sony HT-S40R, 5.1 kanál, bezdrátový subwoofer

Domácího kino Sony HT-S40R, 5.1 kanál, bezdrátový subwoofer

Okamžitý Cashback 500 Kč i
Naplňte pokoj věrným 5.1kanálovým, 600W prostorovým zvukem, Snadné připojení přes rozhraní Bluetooth® pro streamování hudby, Bezdrátové zadní reproduktory a subwoofer, Jednoduchá instalace pomocí HDMI ARC, optické a analogové vstupy, Užijte si zvuk Dolby® Digital
8 989 Kč
Soundbar Sony HT-S2000

Soundbar Sony HT-S2000

Jednoduchý 3.1kanálový soundbar s vestavěným duálním subwooferem, Prostorový zvuk jako v kině díky technologiím Dolby Atmos® a DTS:X®, Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk, Snadné nastavení při připojení jedním kabelem za použití aplikace pro smartphony, Aplikace Sony | Home Entertainment Connect
7 589 Kč

Posuňte filmy a hudbu na novou úroveňTento 2.1kanálový zvukový projektor HTS2000 sice může ve vašem obývacím pokoji působit nenápadně, ale s celkovým výstupem o výkonu 330 W a výkonným bezdrátovým subwooferem je schopen vytvořit vcelku působivý dojem. Dramatické akční scény a oblíbené hudební skladby ještě nikdy nezněly takto důrazně.


Poslouchejte zvuk ze všech stran
Technologie S-Force PRO Front SurroundS naší technologií virtuálního prostorového zvuku vás filmy pohltí, takže si budete připadat jako v kině, bez nutnosti přidávat další reproduktory.


Hlubší a bohatší basový zvukVýkonný bezdrátový subwoofer s velkou 16cm jednotkou reproduktoru a objemem 28 litrů jsou zárukou hlubšího, bohatšího basového zvuku.


Možnost montáže na stěnu, jednoduchá instalacePo instalaci na stěnu bude zvukový projektor krásným doplňkem vašeho televizoru. Jeho připojení je také snadné – to abyste mohli strávit více času se svými oblíbenými filmy, hudbou a dalším obsahem.


Vstup HDMI ARC na jeden kabelOdesílejte zvuk a ovládejte informace z televizoru pomocí jediného kabelu s funkcí HDMI ARC.


Možnost bezdrátového připojení k televizoruS televizorem Sony BRAVIA podporujícím vysílač Bluetooth můžete zvuk do svého zvukového projektoru posílat bezdrátově.


Snadné připojení k široké řadě televizorůDíky rozhraní HDMI ARC stačí k připojení televizoru jediný kabel. Pokud váš televizor není kompatibilní s HDMI ARC, můžete ho připojit pomocí optického vstupu.


Bezdrátové streamování přes BluetoothStreamujte bezdrátově všechnu svou oblíbenou hudbu ze smartphonu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.


Vysoce kvalitní materiály v nádherném provedeníElegantní, nenápadný zvukový projektor doplněný subwooferem jsou na předních panelech opatřeny na dotek příjemnou povrchovou úpravou z děrovaného kovu. Velký zvukovod subwooferu podtrhuje výkon tohoto produktu.Parametry

Funkce Bluetooth 5.0 (SBC) přijímač, S-Force PRO Front Surround, BRAVIA® Sync, S-Master zesilovač
Počet kanálů 2.1k
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Dual Mono, 2 kanály s modulací LCPM
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Hra, Zprávy, Sport, Standardní režim, Noční režim, Hlasový režim
Subwoofer Bezdrátový
Konektory HDMI výstup(ARC, HDMI® CEC), optický-audio vstup, USB typu A (pouze pro aktualizaci)
Výstupní výkon Celkový výstupní výkon 330 W
Spotřeba energie Soundbar 35 W / Subwoofer 20 W, pohotovostní režim aktivován po 20 minutách
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Soundbar: 900 x 64 x 88 mm, hmotnost 2,4 kg; subwoofer: 192 x 387 x 400 mm, hmotnost 7,3 kg
Obsah balení Baterie do dálkového ovladače, dálkové ovládání, kabel AC, optický kabel, průvodce rychlým nastavením, příručka s pokyny

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace