Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1, Full-Frame, tělo

12,1MP snímač obrazu CMOS Exmor R typu Full-Frame se zpětným osvětlením, Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR, Procesní jednotka s umělou inteligencí pro širší a přesnější rozpoznávání objektů, Nejkompaktnější lehký fotoaparát typu Full-Frame s vyměnitelnými objektivy na světě, Inteligentní mikrofon se 3 vložkami
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
53 890 Kč
Katalogové číslo: Z03168
Kód výrobce: ZVE1BDI.EU

Vlogujte naplno


Výrazné snímky s důrazem na objekt
Špičková technologie pro vlogeryZV-E1 nabízí díky Full-Frame 12,1Mpx snímači a nejnovějšímu procesoru BIONZ XR vysokorychlostní zpracování podporující záznam 4K 60p s možností upgradu na 120p a díky procesní jednotce s UI lépe rozpoznává objekty, což má pokročilé uplatnění ve vytváření vlogů.


FF snímač CMOS Exmor R se zpětným osvětlenímModel ZV-E1 je první speciální vlogovací fotoaparát společnosti Sony s 12,1Mpx, 35mm senzorem obrazu CMOS se zpětným osvětlením a přináší více než 15 kroků šířky, nízký šum, vysokou citlivost a znamenité rozostření pozadí v celém záběru.


Obrazový procesor BIONZ XRS až 8x větším výkonem vykazuje nový obrazový procesor BIONZ XR ještě vyšší citlivost, preciznější vykreslení gradace a reprodukci barev a lepší snižování šumu.


Procesní jednotka s umělou inteligencíFotoaparát ZV-E1 je vybaven procesní jednotkou s umělou inteligencí, která je přímo navržena ke zpracování velkých objemů dat, a umožňuje tak širší a přesnější rozpoznávání objektů.


Systém bajonetů E společnosti Sony
Rozmanité snímání s různými objektivyZV-E1 disponuje bajonetem E od Sony, lze jej tak využívat s objektivy s tímto bajonetem včetně nedostižné řady G Master s ohromujícím rozlišením a prvotřídním rozostřením pozadí. Možnost výběru ohniskových vzdáleností v rozsahu od 12 do 1200 mm umožňuje vynikající kreativitu.


Intuitivní nastavení Cinematic Vlog
Vytvářejte nezapomenutelné snímky s nastavením S-Cinetone a dalšímiV nastavení Cinematic Vlog (Filmový vlog) si můžete zvolit Look (Vzhled) a Mood (Atmosféru) a vytvářet tak filmové vlogy, které skvěle ladí se scénou a vaším tvůrčím záměrem. Celkový filmový dojem je dále umocněn využitím frekvence snímků 24 sn./s a širokoúhlým poměrem stran Cinemascope (2,35:1) s černými pruhy nad a pod obrazem.


Spolehněte se na stabilní výkon fotoaparátu
Vestavěná 5osá stabilizace obrazu, dynamický režim a stabilizátor kompoziceKompaktní a precizní stabilizační jednotka a gyroskopické snímače dosahují spolu s optimalizovanými algoritmy až 5krokové stabilizace. Dynamický aktivní režim11 dále stabilitu zlepšuje o 30 % v porovnání s dřívějším výkonem a stabilizátor kompozice automaticky udržuje umístění objektu v rámci záběru, a to s využitím dynamického aktivního režimu a rozpoznávání objektů umělou inteligencí.


Automatická kompozice videí s umělou inteligencíFunkce automatické kompozice záběru využívá technologii rozpoznávání objektů s umělou inteligencí a automaticky ořízne záběr tak, aby při nahrávání videí udržel objekt v hlavní pozici. I pokud je fotoaparát upevněn na stativ, kompozice se průběžně přizpůsobuje, takže nahrávka vyvolává dojem, že objekt sledoval zkušený kameraman.


Automatické zaostření v reálném čase
Odhad lidského postoje s použitím modelu kostryDíky inovativní procesní jednotce s UI využívá model ZV-E1 i data o formě objektu k přesnému rozpoznání pohybu a zlepšuje tak asi o 60 % rozpoznání lidského oka. Technologie odhadu lidského postoje rozpoznává pozici těla a hlavy, a dokáže tak sledovat i objekt, který se odvrací od fotoaparátu nebo na sobě má masku.


Zpomalený a zrychlený záznamPři přehrávání zpomalených či zrychlených videí v režimu S&Q ve formátu XAVC S-I s frekvencí 60p přináší maximální přenosová rychlost 600 Mb/s (4:2:2 10 bitů, H.264, All-I) neobyčejnou kvalitu obrazu. Díky formátu XAVC S je možné docílit až 10x zpomaleného záběru Full HD s frekvencí 240 sn./s (záznam 24p) a snímky dynamických a jiných akčních scén tak získávají osvěžující perspektivu.


Kreativní ovládání zoomuPáčka zoomu v horní části gripu neovládá pouze kompatibilní objektivy s motorovým zoomem, ale také umožňuje využít s nemotorovým zoomem a prvotřídními objektivy funkci zoomu s čistým obrazem – snímek tak můžete vytvořit s méně objektivy.


Nahrajte hlas svého objektu zřetelně, nehledě na prostředíInteligentní mikrofon se 3 vložkami zachytí čistý zvuk, včetně hlasu hlavního objektu. V závislosti na vašem záběru můžete nastavit směrovost mikrofonu na Front (Přední), Rear (Zadní), All Directions (Všechny směry) nebo Auto (Automatická).


Integrovaný 10bitový záznam se vzorkováním 4:2:2Model ZV-E1 umí nahrávat 10bitové video se vzorkováním 4:2:2 interně, pokud používá kompresi Long GOP nebo All-Intra, čímž umožňuje plnější a přirozenější gradaci a celkově pro vás zajišťuje větší volnost při úpravách.


Nastavení S-Gamut3.Cine/S-Log3 a S-Gamut3/S-Log3S křivkou S-Log3 dosáhnete lepší reprodukce gradací od stínů do středních tónů (18% šedých). Barevné prostory zahrnují gamuty S-Gamut3, s ještě lepší reprodukcí než S-Gamut, a S-Gamut3.Cine, barevný prostor, který byl navržen tak, aby evokoval vzhled filmových pásek.


Importování a používání vlastních souborů LUTSpecifický vzhled lze vytvořit pomocí souborů LUT (formát .cube), které lze importovat do fotoaparátu a přiřadit k obrazovým profilům. Je nahrán přímo do fotoaparátu, takže korekce barev během postprodukce je minimální nebo ji není nutné provádět.


Flexibilní citlivost ISO pro větší svobodu nastavení expoziceFlexibilní citlivost ISO je režim snímání s profilem S-Log3, který umožňuje, aby se citlivost ISO měnila s jasem scény, zatímco clona a rychlost závěrky se nastavují ručně. Citlivost ISO může být nastavena automaticky nebo ručně v rozmezí 640 až 102 400 (160 až 409 600 v režimu rozšířeného rozsahu ISO) podle potřeb optimální expozice.


Nejmenší a nejlehčí vlogovací fotoaparát FF s vyměnitelnými objektivyFotoaparát ZV-E1 je nejkompaktnější a nejlehčí vlogovací fotoaparát se snímačem CMOS typu Full-Frame a vyměnitelnými objektivy na světě a je tak ideální nejen pro fotografování z ruky, ale i z gimbalu nebo připevněný na dron.


Dostupné ovládací prvkyDíky otočnému monitoru LCD s bočním vyklápěním a umístění tlačítek Still/Movie/S&Q (Fotografie/Video/S&Q), REC (Záznam) a dalších je snímání selfie a nahrávání vlogů snadné.


Intuitivní dotyková ovládáníPosunutím prstem k levému nebo pravému okraji displeje odhalíte ikony v horní části, které ovládají režim snímání, nastavení Cinematic Vlog (Filmový vlog) a další funkce.
Pokud přejedete prstem po displeji nahoru, zobrazíte navíc nabídku funkcí (Fn).
Další vylepšení zahrnují kompenzaci expozice a dotykové ikony k vyvážení bílé, které byly přidány ke stávajícím ikonám clonového čísla f, rychlosti závěrky a citlivosti ISO ve spodní části displeje.


Baterie řady Z a optimalizovaný výkonKromě vysokokapacitní baterie Z společnosti Sony byly i obrazový procesor, snímač obrazu a příslušné obvody v modelu ZV-E1 navrženy tak, aby optimalizovaly úsporné nakládání s energií za všech podmínek fotografování.


Provedení odolné proti prachu a vlhkostiFotoaparát ZV-E1 přináší vynikající odolnost proti prachu a vlhkosti v náročných venkovních podmínkách, a to díky těsnění kolem všech ovládacích tlačítek a prvků a jazýčkové struktuře švů těla.


Praktické funkce pro odvážné fotografováníPořizujte snímky s jistotou a nechte fotoaparát ZV-E1, aby vás podpořil mnoha užitečnými funkcemi, jako jsou kontrolka záznamu na přední části fotoaparátu, samospoušť pro nahrávání videí a nepřehlédnutelný indikátor nahrávání na displeji.


Fotografické příslušenství podle vašich potřebVlogerům je pro pořizování snímků k dispozici široká nabídka příslušenství, od kvalitních externích mikrofonů po snadno uchopitelný grip pro plynulou obsluhu jednou rukou.


Jednoduchá a stabilní možnost připojení k telefonuDošlo k výraznému zlepšení stability připojení během přenosů snímků z fotoaparátu do aplikace Creators' App v telefonu tím, že stabilní přenos probíhá na pozadí. Snímkové značky usnadňují a zefektivňují nahrávání klipů.


Streamujte živý obsah nejvyšší kvalityZV-E1 připojený k počítači nebo telefonu přes USB může sloužit jako kvalitní webová kamera pro přenosy a online schůzky. Díky malé hloubce pole, výjimečnému rozostření pozadí a pokročilému automatickému zaostřování vytvoříte jedinečné snímky.


Plán Road to Zero společnosti SonyEnvironmentální plán společnosti Sony „Road to Zero“ z roku 2010 si chce dosáhnout nulové environmentální stopy s průběžnými cíli určenými pod titulem Green Management 2025. Přijímáme opatření snižující dopad tohoto produktu na životní prostředí v každém stádiu životního cyklu: od vývoje přes využití dodavatelského řetězu a výrobu až po balení.


Obal ohleduplný k životnímu prostředíZátěž životního prostředí se snižuje díky vnějšímu obalu z „originálního směsného materiálu“ společnosti Sony vytvořeného z bambusu, cukrové třtiny a recyklovaného papíru bez obsahu plastů. Společnost Sony usiluje o používání neplastových obalových materiálů, které zajistí dostatečnou ochranu před nárazem a poškozením, a tašek z netkaných látek rostlinného původu.Parametry

Typ snímače 35mm snímač CMOS Exmor R typu Full-Frame (35,6 x 23,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ XR
Efektivní pixely Fotografie: max. 12,1 megapixelů, Videa: max. 10,1 megapixelů
Rozlišení fotografií Full-Frame, 35 mm, L: 4 240 x 2 832 (12 MP), M: 2 768 x 1 848 (5,1 MP), S: 2 128 x 1 416 (3,0 MP)
Formát záznamu fotografie Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, kompatibilní s MPF Baseline), HEIF (kompatibilní s formátem MPEG-A MIAF), RAW (kompatibilní s formátem Sony ARW 4.0)
Režim záznamu videa Formát XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, formát XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265
Typ objektivu Bajonet E
Zoom optický/digitální 2x
Stabilizace Mechanizmus pohybu snímače obrazu s pětiosou kompenzací (kompenzace závisí na specifikacích objektivu)
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Typ LCD obrazovky 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT, dotykový panel, 1 036 800 bodů, Úhel otevření: přibl. 176°, Úhel otáčení: přibl. 270°
Rychlost závěrky Elektronická závěrka, Fotografie: 1/8000 až 30 s; videa: 1/8000 až 1 s
Vestavěný mikrofon / reproduktor Vestavěný, stereofonní/Vestavěný, monofonní
Kompatibilní záznamová média Slot pro paměťovou kartu SD (odpovídá normě UHS-I/II)
Blesk TTL měření pro blesk, kompenzace +/-3,0 EV (lze přepínat mezi kroky po 1/3 a 1/2 EV)
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie: ISO 80–102 400 (s možností rozšíření na ISO 40–409 600), AUTO (ISO 80–12 800, volitelný dolní a horní limit), Videa: ISO 80–102 400 (s možností rozšíření na ISO 40–409 600), AUTO (ISO 80–12 800, volitelný dolní a horní limit)
Výdrž baterie 570 snímků (monitor LCD), 95 min (monitor LCD), 140 min (monitor LCD) souvislý záznam
Rozhraní Bluetooth® Standard ver. 4.1 (pásmo 2,4 GHz), universální patice s digitálním zvukovým rozhraním, konektor pro mikrofon 3,5 mm stereofonní konektor mini jack, konektor pro sluchátka 3,5 mm stereofonní konektor mini jack
Obsah balení Dobíjecí baterie NP-FZ100, popruh přes rameno, ochrana proti větru, adaptér ochrany proti větru, krytka těla, krytka patice pro příslušenství
Rozměry a hmotnost 121,0 x 71,9 x 54,3 mm od gripu k monitoru, 483 g s baterií a kartou

Vhodné příslušenství

Baterie dobíjecí Sony NP-FZ100

Baterie dobíjecí Sony NP-FZ100

Vysokou kapacita 7,2 V / 16,4 Wh (2280 mAh), Kompatibilní s InfoLITHIUM
2 190 Kč
Nabíječka baterií Sony BC-QZ1 pro baterie NP-FZ100

Nabíječka baterií Sony BC-QZ1 pro baterie NP-FZ100

Nabíjí baterii NP-FZ100, Doba nabíjení 150 minut, LED kontrolka stavu nabíjení
2 990 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M128T, 128GB

Paměťová karta SD Sony SF-M128T, 128GB

Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis), Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost, Krytí IP68 odolá vodě i prachu, Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
2 489 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Paměťová karta SD Sony SF-M512, 512GB

Vysokorychlostní přenos až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis) je dostatečně výkonný a efektivní, Rychlostní třída videa V60 a rychlostní třída UHS 3 pro spolehlivý vysokorychlostní záznam videa v rozlišení 4K, Kompatibilní s nástrojem SD Scan Utility značky Sony, který monitoruje a upozorní vás na limit cyklů zápisu karty, Pomocí softwaru File Rescue obnovíte smazané nebo poškozené soubory, Vysoce odolné a navržené s prvky odolnými vůči UV záření, prachu a vodě s krytím IP57
6 990 Kč
Paměťová karta SD Sony SF-M64T, 64GB

Paměťová karta SD Sony SF-M64T, 64GB

Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis), Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům, Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost, Krytí IP68 odolá vodě i prachu, Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
1 489 Kč
Brašna Sony LCS-SL10 pro fotoaparáty Alpha

Brašna Sony LCS-SL10 pro fotoaparáty Alpha

Sbalte si všechno, co potřebujete na celodenní fotografování, Ideální pro uložení fotoaparátu a objektivu, Mějte oddělené příslušenství a osobní věci, Uspořádejte si úložný prostor podle sebe, Navrženo pro fotoaparáty a videokamery Sony, Stylové a praktické
1 190 Kč
Grip Sony GP-VPT2BT, bluetooth

Grip Sony GP-VPT2BT, bluetooth

Bezdrátový dálkový ovladač s technologií Bluetooth, Funguje také jako stativ, Rychlé a snadné změny směru, Flexibilní funkce naklonění
5 390 Kč
Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Směrový mikrofon bez kabelů, Potlačí okolní zvuk a zdůrazní zvuk před kamerou, Extra malé kompaktní provedení, nízká hmotnost, Napájení přímo z těla fotoaparátu
4 389 Kč
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod. Nakupuji zde častěji a doposud jsem byl vždy spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace