Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mobilní telefon Sony Xperia 1 V platinově stříbrný

6,5” širokoúhlý displej 4K HDR OLED s poměrem stran 21 : 9, 120 Hz, Fotoaparát s trojitým objektivem s automatickým ostřením a automatickou expozicí, Nahrávání 4K HDR videa rychlostí 120 snímků za sekundu, Automatické ostření na oko a sledování objektu u všech objektivů v reálném čase, Profil S-Cinetone pro mobilní zařízení pro videa s filmovým vzhledem z hlediska tónu a barvy, Nevídaná kvalita obrazu, 2x lepší než jeho předchůdce za slabého osvětlení, Živé streamování videa a hraní her
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Skladem
+ dárek pro vás
ks
28 888 Kč
Katalogové číslo: Z03220
Kód výrobce: XQDQ54C0S.EUK

Mohlo by Vás zajímat

Kryt Sony XQZ-CBDQH pro Xperia 1 V, platinově šedý

Kryt Sony XQZ-CBDQH pro Xperia 1 V, platinově šedý

Pohodlný úchop pro snímání videí a fotografií, Obousměrný výklopný stojánek pro snímání selfie, videochat, živé přenosy a sledování videí, Funkční hmatatelná textura a barvy ladící s telefonem, Kvalita a výdrž od Sony, Vyroben z antibakteriálního materiálu
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, stříbrné

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, stříbrné

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
7 490 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

True wireless sluchátka Sony s nejlepším aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a podporou Hi-Res bezdrátového přenosu zvuku (LDAC), Procesor V2 pro lepší zvukové podání a procesor QN2e odfiltrování okolního hluku, Bluetooth ver. 5,3. DSEE Extreme pro dopočítávání kvality zvukových nahrávek. Odolnost vůči stříkající vodě IPx4, Výdrž na baterii až 24 hodiny s ANC, Pouzdro možné nabíjet přes USB-C nebo bezdrátově Qi technologií, Nastavení přes aplikaci Sony Headphone connect
5 390 Kč

Objevte funkční hmatatelné provedeníU telefonu Xperia 1 V byl pečlivě promyšlen každý detail, povrch, textura a tvar, aby se zlepšil váš uživatelský zážitek.


Sklo s funkčním hmatatelným provedenímDíky stylové matné povrchové úpravě kombinují materiály použité na model Xperia1V estetickou přitažlivost a dokonalý realistický výkon.

Speciálně texturovaný povrch pomáhá zajistit dobrý úchop, ať už pořizujete fotografie, brouzdáte po internetu nebo používáte aplikace.

Tvrzené sklo s kouřovou povrchovou úpravou zdobí na texturovaném povrchu drobné vypouklé tvary, díky nimž je odolnější proti otiskům prstů a poškrábání.


Vzhled i ovládání skutečného fotoaparátuKaždý objektiv je jasně definován a pevný kovový kryt fotoaparátu na zadní straně telefonu Xperia-1 V působí robustním a vysoce kvalitním dojmem připomínajícím fotoaparáty Full-Frame řady Alpha od společnosti Sony.


Prvotřídní provedení s praktickou stránkouŘada stylových a zároveň funkčních designových prvků také zahrnuje tlačítko závěrky pro snadné snímání společně s drážkami ve tvaru písmene V v kovovém rámu telefonu pro jistější úchop.


Výběr barevných variantTelefon Xperia 1 V je k dispozici v různých barvách ladících s vaším stylem: černé, platinově stříbrné a khaki zelené.


Snímač nové generace zachycuje více světla než kdykoli předtímZcela nový snímač Exmor T pro mobilní zařízení vytvořený společností Sony přispívá společně se zpracováním pomocí umělé inteligence v telefonu Xperia 1 V ke kvalitě obrazu, která je za slabého osvětlení dvakrát lepší než u jeho předchůdce. Také umožňuje mimořádné vyjádření barev.


Spojení inovativního snímače a pokročilého zpracováníNový snímač je podporován nejnovějším výpočetním zpracováním, které snižuje šum a vylepšuje dynamický rozsah v situacích se slabým osvětlením, a dosahuje tak působivých výsledků, jaké nebyly na smartphonech doposud k vidění.


Zachycujte úžasné snímky i v tmavých scénáchPomocí nejnovějšího výpočetního zpracování ke snížení šumu a vylepšení dynamického rozsahu umožňuje tato funkce zachycovat jasné snímky i v tmavých scénách, kde jsou detaily pouhým okem sotva viditelné.


Filmové video, bez potřeby gradace barevProfil S-Cinetone pro mobilní zařízení, který je založený na profilu S-Cinetone oblíbeném profesionály v řadách Cinema Line a Alpha, umožňuje snadné snímání filmového vzhledu a vytváří působivé snímky s nádhernými tóny pleti bez postprodukce. V kombinaci se záznamem videa s vysokou snímkovou frekvencí v rozlišení až 4K při rychlosti 120 sn./s u všech objektivů poskytuje větší prostor pro tvůrčí vyjádření.


6 přednastavených stylů, stejně jako u řady AlphaPodobně jako u některých fotoaparátů Alpha je telefon Xperia 1 V vybaven Tvůrčím vzhledem, což je výběr 6 přednastavených vzhledů, které lze použít při snímání fotografií nebo videí. Předvolby si dokonce můžete přizpůsobit podle své tvůrčí vize, což vám ušetří čas potřebný k následnému zpracování, takže svou práci můžete sdílet na sociálních sítích okamžitě po pořízení.


Vytvářejte obsah s výběrem z několika objektivůŠirokoúhlý 24mm objektiv telefonu Xperia 1 V je spárován s novým snímačem Exmor T pro mobilní zařízení s pixely tvořenými inovativními dvouvrstvými tranzistory. Sestava fotoaparátů je doplněna ultraširokoúhlým 16mm objektivem a teleobjektivem se skutečně optickým zoomem mezi 85 a 125 mm. Všechny hlavní fotoaparáty nabízí záznam videa v rozlišení 4K HDR při rychlosti 120 sn./s, automatické zaostření na oči, sledování v reálném čase a antireflexní vrstvu ZEISS T*, která se podílí na vynikající optické kvalitě snímků minimalizováním nechtěných efektů objektivu, jako jsou odrazy. Sestavu fotoaparátů doplňuje vylepšený přední fotoaparát s rozlišením 12 MP.


Objektiv se skutečným optickým zoomem bez degradace obrazuDíky skutečnému optickému zoomu v rozsahu 85–125 mm nabízí telefon Xperia 1 V snímky v tomto rozsahu bez digitální degradace. V kombinaci s optickou stabilizací, automatickým zaostřením na oči a sledováním v reálném čase je ideální pro pořizování portrétů s optickým rozostřením.


Podívejte se na rozdíl s vylepšenou umělou inteligencíBěžné zpracování je za účelem poskytování výjimečných výsledků podpořeno nejnovější umělou inteligencí. Kromě přesného počítání informací o hloubce pro rychlé a přesné automatické ostření je nyní umělá inteligence také používána k výpočtu automatické expozice. Také zajišťuje přesnou reprodukci barev i ve složitých světelných prostředích.


Nádherné tóny pletiTelefon Xperia 1 V umí dosahovat neuvěřitelně přirozených tónů pleti v různých světelných podmínkách.


Natáčejte videa bez otřesůTelefon Xperia 1 V je vybaven optickou stabilizací obrazu SteadyShot se stabilizací FlawlessEye, která páruje vyšší snímací rychlost snímače obrazu s originálním algoritmem optické stabilizace Sony. Výsledkem je mimořádně plynulý, stabilní videozáznam.


Vylepšený přední fotoaparát12MP přední fotoaparát byl oproti předchozímu modelu dále vylepšen o zlepšenou redukci šumu v tmavých oblastech snímků a záznam videa v rozlišení 4K při rychlosti 60 sn./s.


Nové pomocné funkce pro záznamMezi vylepšené funkce, které pomáhají při snímání fotografií a videí, patří ostření s automatickou saturací a telefon nyní nabízí svislé i vodorovné uživatelské rozhraní pro lepší ovladatelnost.


Profesionální technologie z fotoaparátů AlphaNa vývoji smartphonu Xperia 1 V spolupracovali inženýři, kteří stojí za poslední řadou fotoaparátů Alpha 1 vyznačující se špičkovou technologií automatického ostření. Svými zkušenostmi přispěli také profesionální fotografové, kteří pomohli tuto technologii vyladit a vylepšit fotografické postupy i výsledky. A stejně jako fotoaparát Alpha, jehož uživatelé očekávají stejnou výkonnost od kteréhokoli objektivu, nabízí i model Xperia 1 V stejné možnosti automatického ostření u všech objektivů.


Nejrychlejší snímání série snímků při rychlosti až 30 sn./sU všech tří hlavních objektivů se souvislé snímání série snímků posunulo z rychlosti 20 sn./s na 30 sn./s, což je stejná hodnota jako u fotoaparátu Alpha 1 a naší historicky nejvyšší schopnosti snímání série snímků u telefonu Xperia.


Automatické ostření na oči vdechuje portrétům životAť už fotografujete osoby či zvířata, automatické ostření na oči v reálném čase vám umožňuje pořizovat poutavé, expresivní portréty všemi třemi objektivy. Přesné rozpoznávání obličeje je prováděno automatickou umělou inteligencí.


Zachovejte zaostření na vybraný subjektS využitím technologie automatického ostření řady Alpha dokáže telefon Xperia 1 V přesně sledovat vybraný subjekt všemi třemi hlavními objektivy, ať už snímáte fotografie nebo videa.


Nastavení pro předvádění produktů, ideální pro videorecenzeNatáčíte videorecenzi? Aktivujte nastavení pro předvádění produktů a hlavní fotoaparát automaticky zaostří na subjekt ve středu záběru a snadno přepíná mezi vámi a recenzovaným produktem. K dosažení naprostého pohodlí jej použijte s vlogovacím monitorem na stativu.


Vylepšená funkce živého streamováníNyní můžete streamovat na platformě YouTube a RTMP (Real-time Messaging Protocol) a zároveň využívat mnoha funkcí fotoaparátu telefonu Xperia 1 V, včetně profilu S-Cinetone pro mobilní zařízení. Také byla přidána nová funkce zobrazení živého chatu, abyste mohli snadno komunikovat se svými diváky.


Nahrávejte řeč zřetelnějiVedle stereofonních mikrofonů pro záznam okolního zvuku je telefon Xperia 1 V vybaven dalším mikrofonem s prioritou hlasu, který umožňuje zřetelně zaznamenávat řeč, zatímco ostatní zvuky zůstávají v pozadí. Dále je vybaven inteligentním filtrem větru, což je naše špičková technologie pro oddělení zvuku sloužící k odfiltrování hluku způsobeného větrem.


To nejlepší ze smartphonové zábavyS využitím bezkonkurenčních zkušeností společnosti Sony v oblastech filmu a hudebního průmyslu poskytuje telefon Xperia 1 V vynikající zážitek ze zábavy, ať už sledujete video nebo posloucháte své oblíbené songy.


Ponořte se do obrazu na displeji HDR OLED s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 120 HzDíky svému displeji OLED s rozlišením 4K HDR a obnovovací frekvencí 120 Hz bez rušivých výřezů na 6,5" širokoúhlé obrazovce s poměrem stran 21:9 vám telefon Xperia 1 V umožňuje se nechat pohltit filmy a televizními pořady. Pomocí technologie HDR remasteringu televizorů BRAVIA vám procesor X1 pro mobilní zařízení umožňuje užívat si lepší kontrast, barvy a zřetelnost i u streamovaného obsahu.


Úprava rozlišení HDR v reálném čase pro lepší snímky v jakémkoli prostředíHDR v reálném čase reprodukuje gradaci přeexponovaných a podexponovaných oblastí a zobrazuje je bezchybně. Také zlepšuje viditelnost díky zvyšování kontrastu podle prostředí. Nyní podporuje HDR10 i HGL, čímž pokrývá více streamovacích služeb, a videa v rozlišení HDR pořízená telefonem Xperia 1 V.


Reprodukce barev na profesionální úrovniRežim Creator „poháněný technologií CineAlta“ poskytuje nebývalou přesnost barev. Odkazuje na reprodukci barev profesionálních barevných monitorů Sony používaných v předních hollywoodských studiových produkcích. Svou oblíbenou zábavu si proto můžete užívat přesně tak, jak tvůrci obsahu zamýšleli. Z důvodu eliminace barevného nádechu na displeji prochází každý smartphone Xperia 1 V ve výrobním závodě speciální kalibrací vyvážení bílé, aby uspokojil nároky profesionálů.


Plynulejší přechody barevTelefon Xperia 1 V je vybaven displejem ekvivalentním 10bitovým barvám (8 bitů s 2bitovým vyhlazováním), který dokáže zobrazit širokou škálu barev bez pruhů.


Displej profesionální kvalityDíky vysokému kontrastnímu poměru 1 000 000:1 dokáže telefon Xperia 1 V zobrazit hlubší černé tóny a současně přirozenější barvy. Speciální kalibrace bílého bodu D65 zvyšuje přesnost a obrazovka také podporuje profesionální standardy reprodukce barev s širokým barevným prostorem ITU-R BT.2020 a také DCI-P3 se světelným zdrojem D65.


Streamujte nejnovější videa s využitím služby BRAVIA CORESlužba BRAVIA CORE pro zařízení Xperia nabízející výjimečnou zábavu je služba věnující se mobilnímu obsahu, na kterou jste již dlouho čekali. S telefonem Xperia 1 V a službou BRAVIA CORE for Xperia si můžete užívat filmy ve vysoké kvalitě s rozlišením 4K, vybírat ze stovek nejnovějších zveřejněných příspěvků a příspěvků známých tvůrců trháků, dostat se do zákulisí pomocí aplikace Studio Access, sledovat tituly v rozšířeném zobrazení IMAX a ještě mnohem více.


Čistý, výkonný zvuk z vestavěných stereofonních reproduktorůPokročilý vysoce výkonný zesilovač reproduktorů telefonu Xperia 1 V zlepšuje rozsah a hloubku zvuku, stejně jako rozšíření nízkých a vysokých frekvencí, čímž dosahuje dynamičtějšího a čistšího zvuku. Můžete si tak užívat videa a hudbu bez potřeby speciálních externích reproduktorů.


3,5mm zvukový konektor pro zážitek z kabelového poslechu3,5mm zvukový konektor telefonu Xperia 1 V je zkonstruovaný z vysoce kvalitních materiálů a elektronických součástek a umožňuje si užívat zvuk v kvalitě hi-fi, kterou dokáží poskytovat pouze kabelová sluchátka.


Vysoce kvalitní zvuk a stabilní připojení, a to i bezdrátověKombinací bezdrátových sluchátek Sony s telefonem Xperia 1 V si můžete užívat vysoce kvalitní zvuk, a to i bezdrátově. V situacích, kdy je pravděpodobné, že bude připojení nestabilní, např. v davu lidí, dočasně sníží množství dat a upřednostní připojení, čímž zajistí vysoce kvalitní zvuk i méně přerušení.


Používání umělé inteligence k vylepšení veškeré digitální hudbyTechnologie DSEE Ultimate pracuje v reálném čase a používá umělou inteligenci k vylepšení frekvence zvuku a dynamického rozsahu digitální hudby, aby se vše kvalitou blížilo zvuku ve vysokém rozlišení. Funguje s kabelovými i bezdrátovými sluchátky, u lokálních souborů i u streamovacích služeb.


Zažijte technologii 360 Reality Audio – jako byste stáli vedle interpretaNechte se obklopit zvukem, který je tak reálný, jako kdybyste navštívili koncert nebo poslouchali umělce nahrávajícího ve studiu. Díky hudebnímu formátu 360 Reality Audio je hudba mnohem intenzivnější a živější než kdy dřív. Užijte si ji pomocí reproduktorů nebo sluchátek.


Zvuk s vysokým rozlišením a 3,5mm sluchátkový konektorSe zvukem ve vysokém rozlišení můžete poslouchat hudbu, která reprodukuje zvuk v plné šíři, s dynamikou a detaily přesně podle záměru interpreta.


Bezdrátově přenášený zvuk ve vysokém rozlišení a LDACTelefon Xperia 1 V podporuje bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení, a to díky naší široce přijímané technologii kódování zvuku LDAC. Technologie LDAC umožňuje přenášet přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné zvukové rozhraní Bluetooth, takže si můžete vychutnat obsah zvuku s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě, blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.


Kompatibilita s funkcí Bluetooth LE AudioVe srovnání s tradičním připojením vám nejnovější verze Bluetooth LE Audio umožní vychutnat si poslech hudby s nižší latencí než při použití bezdrátových sluchátek.


Technologie Snapdragon SoundTelefony Xperia přináší ty největší inovace v oblasti zvuku, připojení a mobilních telefonů od společnosti Qualcomm Technologies. Technologie Snapdragon Sound nabízí hudbu ve vysokém rozlišení, křišťálově čisté hlasové hovory a plynulé hraní – a to s lepší konektivitou a prodlouženou životností baterie. Takto by měl znít zvuk.


Nahrávejte hudbu jako profesionál, nyní s podporou pianaNezáleží na tom, jestli jste na klidném místě nebo v místnosti plné odrazů: aplikace Music Pro v telefonu Xperia 1 V vám umožní snadné nahrávání vokálů bez externího mikrofonu. Můžete také pracovat s akustickou kytarou nebo pianem, a rozšířit tak své hudební možnosti.


Nahrávejte podcasty pomocí telefonu XperiaS aplikací Music Pro můžete nahrávat sebe nebo konverzaci a upgradovat audio, aby hlasy zněly čistěji.


Hrajte o vítězství s telefonem Xperia 1 VTelefon Xperia 1 V, vytvořený ve spolupráci s elitními hráči e-sportů, byl navržen s jediným cílem – vyhrát. Smartphone Xperia, používaný jako oficiální nástroj profesionálního herního okruhu, nabízí veškerou rychlost, výkonnost a spolehlivost potřebné pro mobilní hraní her na nejvyšší úrovni.


Díky funkci vylepšení her budete ve výhoděDíky přizpůsobitelným funkcím a nastavením aplikace Vylepšení her získáte zásadní výhodu proti soupeřům.


Přizpůsobte si nastavení streamováníPomocí intuitivního uživatelského rozhraní můžete snadno vybrat svůj streamovací účet, změnit název nebo popis, zvolit svislé nebo vodorovné rozložení (v závislosti na hře), vytvořit miniaturu, upravit hlasitost a provádět další úkony.


Chatujte s diváky, kontrolujte data a provádějte další úkonyBěhem streamování můžete pomocí okna chatu komunikovat s diváky nebo kontrolovat údaje, jako je počet diváků či lajků. Můžete také sdílet svůj stream prostřednictvím sociálních sítí, upravovat nastavení streamování a přistupovat k funkcím aplikace Game Enhancer, jako je herní režim nebo nastavení ostření. Rovněž můžete aktivovat nebo deaktivovat funkce, jako je mikrofon pro streamování nebo obrazovka se soukromými údaji.


Nahrávejte a sdílejte záznamy z hraníTelefon Xperia 1 V umožňuje neuvěřitelně snadno pořizovat záznamy a sdílet vaše herní zážitky ve vysoké kvalitě.


Dostatek energie pro vaše každodenní potřebyPlatforma Snapdragon 8 Gen 2 Mobile Platform nastavuje nový standard pro propojenou výpočetní techniku a přelomovou umělou inteligenci, aby umožňovala mimořádné zážitky s účinnou spotřebou energie. Výkon procesoru je o 35 % rychlejší než u předchozí generace při 40% úspoře energie, grafický procesor je až o 25 % rychlejší a má o 45 % vyšší energetickou účinnost. Hraní na úrovni šampióna pohlcuje všechny smysly díky nové technologii Snapdragon Elite Gaming.


Výkonná 5000mAh baterie a rychlé nabíjeníTelefon Xperia 1 V je vybaven baterií s kapacitou 5 000 mAh, která poskytuje dostatek energie na celý den. Můžete si například užívat až 20 hodin přehrávání videa – a pokud vaše baterie potřebuje dobít, můžete ji pomocí volitelné nabíječky XQZ-UC1 rychle nabít až na 50 % za pouhých 30 minut.


Praktické bezdrátové nabíjeníUž žádné zamotané kabely – pokud chcete baterii dobít, jednoduše umístěte telefon Xperia 1 V na volitelnou bezdrátovou nabíječku s certifikací Qi.


Sdílení baterie s dalšími zařízenímiPro větší pohodlí můžete telefon Xperia 1 V použít jako bezdrátovou nabíjecí podložku k dobití ostatních zařízení.


Udržuje baterii v dobrém stavuPokud chcete udržet dobrý stav baterie, ochrana baterie zabraňuje přebíjení, zatímco adaptivní nabíjení Xperia zajišťuje, že baterie není během nabíjení přetěžována.

[A] Běžná [B] Nová baterie Xperia
[1] Na začátku používání [2] Po 3 letech používání


Vysoký výkon pro delší používáníV porovnání se svým předchůdcem nabízí telefon Xperia 1 V významné zlepšení správy energie a spotřeby. Objem prvku pro difuzi tepla byl rozšířen o přibližně 60 %, čímž byl zlepšen rozptyl tepla. Telefon tak můžete používat déle, aniž byste se museli obávat, že přehřátí sníží jeho výkon.


Vezměte jej s sebou kamkoliAbyste mohli zůstat klidní, zvlášť když se pohybujete venku, je telefon Xperia 1 V vybaven ochranou proti vodě a prachu díky krytí IP65/68.


Ochrana před pády a poškrábánímTelefon Xperia 1 V je vpředu vybaven nejnovějším sklem Corning Gorilla Glass Victus 2, které nabízí vysokou odolnost proti poškrábání a zlepšenou odolnost vůči pádu na drsnější povrchy. Zadní strana je vybavena sklem Corning Gorilla Glass Victus se speciální texturou a povrchovou úpravou z kouřového skla, což ji dělá odolnější proti otiskům prstů a poškrábání.


Přístup ke kartě SIM bez použití nástrojůPotřebujete vyměnit SIM kartu nebo nainstalovat novou SD kartu? Žádný problém. Přístup ke slotu karty SIM nevyžaduje žádný nástroj a přesto si telefon zachovává odolnost vůči vodě díky krytí IP65/68. Telefon Xperia 1 V také podporuje možnost výběru z více operátorů nabízejících výhodu podpory eSIM.


5G konektivita nové generaceTelefon Xperia 1 V nabízí superrychlé připojení 5G, které umožňuje stahovat a streamovat dokonce i soubory ve vysokém rozlišení.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Konstrukce Dotykový
Sítě 2G / 3G / 4G (LTE)/ 5G
Displej 6,5“ displej CinemaWide™ 21 : 9, 4K HDR OLED (3 840 × 1 644)
Procesor Snapdragon® 8 druhé generace
Operační paměť (RAM) 12 GB
Interní paměť 256 GB
Podpora paměťových karet Ano ( microSDXC až 1 TB )
Operační systém Android 13
Snímač otisků prstů Ano
Fotoaparát zadní 1 52MPx 24mm, Světelnost objektivu F1,9, Velikost snímače 1/1,35", Širokoúhlý 84°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát zadní 2 12MPx 85 mm – 125 mm, Světelnost objektivu F2.3 (85 mm) – F2.8 (125 mm), Velikost snímače 1/3,5", 28° (85 mm) – 20° (125 mm), obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát zadní 3 12MPx 16mm, Světelnost objektivu F2,2, Velikost snímače 1/2,5", Úhel záběru 123°, obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení
Fotoaparát - přední 12 MP, 24mm, Světelnost objektivu F2,0, Velikost snímače 1/2,9", Širokoúhlý 83°, SteadyShot
Funkce fotoaparátu Photography Pro, objektivy kvality ZEISS® kalibrované speciálně pro model Xperia 1 IV, povlak ZEISS® T*, rychlost odečítání 120 snímků za sekundu, sekvenční automatické ostření a automatické expozice až 20 snímků za sekundu, soustavná kalkulace AF/A
Video Aplikace Cinematography Pro využívající technologie CineAlta, Videography Pro, nahrávání videa ve formátu 4K HDR s frekvencí 24, 25, 30, 60 nebo 120 snímků za sekundu, video s optickou a elektronickou stabilizací obrazu,
optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ se stabilizací FlawlessEye™, SteadyShot™ s inteligentním aktivním režimem (pětiosá stabilizace), inteligentní filtr větru
Audio Dolby Atmos®, stereofonní reproduktory, Hi-Res Audio (podporované formáty: LPCM, FLAC, ALAC, DSD) LDAC, DSEE Ultimate, Stereofonní nahrávání, HD zvuk Qualcomm® aptX™ Adaptive,3,5mm sluch. konektor, 360 Reality Audio, prostorový zvuk 360 Spatial Sound
Funkce Vzdálené přehrávání obsahu z PS4, kompatibilita s ovladačem DUALSHOCK®4, vylepšení her, Dynamický vibrační systém
Odolnost Voděodolný (IPX5/IPX8), prachotěsný (IP6X), Corning® Gorilla® Glass Victus®
SIM DualSIM - 1x nanoSIM, 1x eSIM ( elektronická SIM )
Konektivita Wi-Fi, Bluetooth® 5.2, Google Cast, NFC, USB 3.1, USB Type-C™, A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Senzory Akcelerometr, Čidlo okolního osvětlení, Barometr, eCompassTM, Snímač otisků prstů, Vektor natočení pro hry, Geomagnetický vektor natočení, Gyroskop, Hallův senzor, Magnetometr, Krokoměr, Detektor prudkého pohybu, Čidlo pohybu, RGBC-IR sensor
Nabíjení Adaptivní dobíjení Xperia, Ochrana baterie, režim STAMINA, Rychlé nabíjení přes USB PD (Power Delivery), bezdrátové dobíjení Qi, funkce Sdílení baterie
Rozměry 165 × 71 × 8,3 mm, 187 g
Kapacita baterie 5 000 mAh
Barevné provedení Stříbrný (platinum silver)

Vhodné příslušenství

Kryt Sony XQZ-CBDQH pro Xperia 1 V, platinově šedý

Kryt Sony XQZ-CBDQH pro Xperia 1 V, platinově šedý

Pohodlný úchop pro snímání videí a fotografií, Obousměrný výklopný stojánek pro snímání selfie, videochat, živé přenosy a sledování videí, Funkční hmatatelná textura a barvy ladící s telefonem, Kvalita a výdrž od Sony, Vyroben z antibakteriálního materiálu
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 512 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
1 199 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jsou to profesionálové na AV techniku, není co vytknout.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace