Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mobilní telefon Sony Xperia 1 VI platinově stříbrný

Novinka Novinka
6,5" FHD+ HDR OLED (1080 x 2340) displej, využívající technologii BRAVIA s funkcí viditelnosti na slunečním světle, Nový rozšířený 85–170 mm optický teleobjektiv a makro teleobjektiv, Celá řada ohniskových vzdáleností: 16 mm, 24 mm, 48 mm a 85–170 mm optický teleobjektiv, Vynikající kvalita zvuku Hi-Res díky plnohodnotným stereofonním reproduktorům a kabelovému nebo bezdrátovému připojení (LDAC), Voděodolný (IPX5/IPX8) a prachotěsný (IP6X), Dvoudenní výdrž baterie 5 000 mAh
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Skladem
+ dárek pro vás
ks
34 989 Kč
Katalogové číslo: Z04994
Kód výrobce: XQEC54EUKCS.GC

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena Vystaveno Vystaveno
Reproduktor Sony SRS-RA5000 bezdrátový

Reproduktor Sony SRS-RA5000 bezdrátový

Zvuky, které zaplní celou místnost, Snadné streamování hudby prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth®, Funkce kalibrace zvuku pro snadné nastavení, Google Assistant, Alexa, Chromecast, Spotify, 360 Reality Audio, Zvuku s vysokým rozlišením Hi-Res
11 989 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM4, Hi-Res, stříbrné

Sluchátka Sony WH-1000XM4, Hi-Res, stříbrné

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku vám umožní nerušený poslech, Automatická osobní optimalizace technologie pro potlačení okolního hluku a optimalizace atmosférického tlaku, Svoboda bez kabelů s technologií BLUETOOTH a NFC, Funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky přizpůsobí okolní zvuk vaší činnosti, Vysoce kvalitní zvuk technologií DSEE Extreme a LDAC, Jakmile s někým hovoříte, funkce Speak-to-Chat zastaví hudbu
5 490 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, stříbrné

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, stříbrné

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
7 989 Kč
Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

Sluchátka Sony WF-1000XM5, stříbrné

True wireless sluchátka Sony s nejlepším aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a podporou Hi-Res bezdrátového přenosu zvuku (LDAC), Procesor V2 pro lepší zvukové podání a procesor QN2e odfiltrování okolního hluku, Bluetooth ver. 5,3. DSEE Extreme pro dopočítávání kvality zvukových nahrávek. Odolnost vůči stříkající vodě IPx4, Výdrž na baterii až 24 hodiny s ANC, Pouzdro možné nabíjet přes USB-C nebo bezdrátově Qi technologií, Nastavení přes aplikaci Sony Headphone connect
5 490 Kč

Užijte si funkční hmatatelné provedení

Smartphone Xperia 1 VI je vybaven texturovanou povrchovou úpravou zadního panelu pro pohodlí, funkčnost a krásu. Poskytuje lepší úchop a konvexní mikro zpracování tvrdého skla spolu s matnou povrchovou úpravou, díky čemuž je odolnější proti otiskům prstů a poškrábání než jiné materiály.

Výběr barevných variant

Smartphone Xperia 1 VI je k dostání v mnoha barevných provedeních. Zjistěte si na místním trhu, jaké barvy jsou pro vás dostupné.

Sofistikovaná konstrukce fotoaparátu

Fotoaparát má robustní kovovou základnu, která zajišťuje odolnost i kompaktní funkčnost, a díky designu a barvě dokonale ladí se zařízením, takže působí jednotně a prémiově.

Atraktivní a funkční konstrukce se samostatným tlačítkem závěrky

Kovový rám je vybaven vyřezávanými drážkami ve tvaru písmene V pro odolnější povrchovou úpravu a lepší úchop. Od prvního okamžiku, kdy jej vezmete do ruky, je zřejmé, že byl promyšlen každý detail. Například tlačítko spouště je nyní větší pro zlepšení ovladatelnosti.

Podpořte svou kreativitu pomocí široké škály ohniskových vzdáleností

Kromě našich standardních 16 mm a 24 mm nabízí smartphone Xperia 1 VI ohniskovou vzdálenost 48 mm a nový rozšířený 85–170mm optický teleobjektiv se skutečným optickým zoomem pro optimální kvalitu obrazu v celém rozsahu a možnost makra pro ještě větší tvůrčí svobodu.

Fotografování dokonalých portrétů

85mm ohnisková vzdálenost je ideální pro profesionální portréty, protože zachycuje tváře bez zkreslení. V kombinaci s pokročilou funkcí rozostření a umělou inteligencí modelů Xperia umožňuje pořizovat nádherné portréty s věrnými tóny pleti.

Nový skutečný objektiv s optickým zoomem

Díky novému rozšířenému 85–170mm optickému teleobjektivu nabízí telefon Xperia 1 VI skutečný optický zoom mezi 85 mm a 170 mm (3,5–7,1násobný ekvivalent) pro nezkreslené snímky při všech ohniskových vzdálenostech. V kombinaci s optickou stabilizací, automatickým zaostřením na oči a sledováním v reálném čase je ideální pro pořizování portrétů s optickým rozostřením.

Vytvářejte obsah s výběrem z několika objektivů

Řada fotoaparátů zahrnuje širokoúhlý 24mm objektiv spárovaným se snímačem Exmor T pro mobilní zařízení, ohniskovou vzdálenost 48 mm, ultraširokoúhlým 16mm objektivem a novým rozšířeným 85–170mm optickým teleobjektivem. Všechny fotoaparáty nabízí záznam videa v rozlišení 4K HDR při rychlosti 120 sn./s, automatické zaostření na oči v reálném čase, sledování v reálném čase a antireflexní vrstvu ZEISS T* , která se podílí na vynikající optické kvalitě snímků minimalizováním nechtěných efektů objektivu, jako jsou odrazy. Sestavu fotoaparátů doplňuje přední fotoaparát s rozlišením 12 MPx.

Zachycujte více světla než kdykoli předtím

Díky snímači Exmor T pro mobilní zařízení vyvinutému společností Sony spolu se zpracováním pomocí umělé inteligence poskytuje smartphone Xperia 1 VI kvalitu obrazu odpovídající fotoaparátům typu Full-Frame s menším šumem a širším dynamickým rozsahem při slabém osvětlení a k tomu videa s filmovým vyjádřením barev.

Úžasné záběry s makro teleobjektivem

Nový teleobjektiv rozšiřuje vaše kreativní možnosti o jedinečnou schopnost makro teleobjektivu pro fotografie a videa. Na rozdíl od jiných zařízení, která používají širokoúhlý objektiv pro makro snímky a vyžadují, abyste se k objektu přiblížili, smartphone Xperia 1 VI používá teleobjektiv, takže se nemusíte příliš přibližovat, a navíc poskytuje krásné rozostření (bokeh), což je unikátní řešení v telefonu Xperia 1 VI.

Vylepšené video v rozlišení HDR

Výkon videa v rozlišení HDR byl dále vylepšen, takže nyní je možné snímat s ještě širším dynamickým rozsahem, abyste mohli svět zachytit přesně tak, jak jej vidíte. A s vynikajícím displejem můžete tento efekt vidět v náhledu před samotným snímáním.

Fotografujte v plném rozlišení 48 MPx

Snímač s vysokým rozlišením umožňuje pořizovat snímky s rozlišením až 48 MPx pomocí hlavního fotoaparátu (24 mm) pro úžasně detailní krajiny.

Nahrávejte ve filmovém rozlišení 4K HDR při rychlosti 120 sn./s

Smartphone Xperia 1 VI dokáže snímat ve vynikajícím rozlišení 4K při 120 sn./s všemi hlavními fotoaparáty a je vybaven uznávaným barevným profilem S-Cinetone vytvořeným pro naši profesionální produktovou řadu Cinema Line a fotoaparáty řady Alpha.

ednoduché a snadné používání

Integrovali jsme tři aplikace fotoaparátu do jedné, díky čemuž je fotoaparát jednoduchý a snadno se používá. Jednoduchým přejetím se dostanete k Fotografii, Rozostření, Videu, Zpomalenému pohybu a dalším funkcím. Pro tvůrce, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad detaily, je stále k dispozici režim Pro.

Šest přednastavených vzhledů pro snímání jako profesionálové

Smartphone Xperia 1 VI nabízí Kreativní vzhled, což je výběr ze 6 přednastavených vzhledů, které můžete použít během snímání fotografií nebo videa. Tím vám šetří čas při následném zpracování a umožňuje sdílet vaše díla na sociálních sítích ihned po pořízení.

Přední fotoaparát, který vyniká při fotografování i pořizování videí

Přední fotoaparát je vybaven velkým snímačem pro krásné snímky s minimálním šumem. Také nabízí nahrávání v rozlišení 4K při rychlosti 60 sn./s, 6 Kreativních vzhledů a profil S-Cinetone pro mobilní zařízení pro vynikající záznam videa.

Profesionální technologie z fotoaparátů Alpha

Na vývoji smartphonu Xperia 1 VI spolupracovali inženýři, kteří stojí za poslední řadou fotoaparátů Alpha vyznačující se špičkovou technologií automatického ostření. Svými zkušenostmi přispěli také profesionální fotografové, kteří pomohli tuto technologii vyladit a vylepšit fotografické postupy. A stejně jako fotoaparát Alpha, jehož uživatelé očekávají optimální výkonnost od každého objektivu, nabízí telefon Xperia 1 VI stejné možnosti automatického ostření u všech hlavních objektivů.

Chytřejší a spolehlivější automatické ostření

Pro dosažení větší přesnosti má snímač 24mm fotoaparátu 399 bodů automatického ostření. S funkcí „Sledování objektu“ můžete vybrat objekt tak, že na něj na obrazovce klepnete, a fotoaparát jej bude sledovat za vás. Nová technologie s umělou inteligencí pro odhad lidského postoje nerozpoznává pouze tvář a oči jako u předchozích modelů, ale také pozici těla a hlavy. S přesným sledováním celého těla můžete přesně zaostřit na tváře a oči i u dynamických objektů.

Nechte modely Xperia a Alpha spolupracovat

Zkombinujte telefon Xperia se svým fotoaparátem Alpha pro bezstarostný tvůrčí zážitek. Fotoaparát Alpha můžete ovládat ze svého telefonu Xperia a používat jej jako externí monitor nebo sdílet své snímky z fotoaparátu Alpha online chvíli po jejich pořízení.

Vylepšené funkce externího monitoru

Díky vylepšeným funkcím, jako je automatická saturace, vzor Zebra nebo záložní záznam, se funkce telefonu Xperia vyrovnají mnoha profesionálním monitorům. Když smartphone Xperia 1 VI používáte jako externí monitor pro fotoaparát řady Alpha, můžete také zaznamenávat video do vnitřní paměti telefonu Xperia 1 VI a zlepšit tak svůj pracovní postup nebo používat funkci externího monitoru a mobilního připojení k živému streamování na platformu YouTube nebo Real-time Messaging Protocol (RTMP) z fotoaparátu Alpha.

Kreativní tvorba začíná zde

Creators' Cloud je platforma, která podporuje tvůrčí práci ať už jde o natáčení, nebo o produkci kombinací pokročilé technologie fotoaparátu Sony s umělou inteligencí využívající cloud. Jde také o místo, kde můžete objevovat práci dalších tvůrců z celého světa a spolupracovat s nimi. Prozkoumejte webové, mobilní nebo počítačové aplikace, které poskytují účinná řešení integrující vytváření snímků fotoaparátem a produkční aplikace a služby. Creators' Cloud hraje důležitou roli, protože vám umožňuje přístup k obsahu, jeho správu, stahování a nahrávání, když jste v terénu.

Živé streamování na více platformách

Nyní můžete streamovat na platformě YouTube, Facebook a Realtime Messaging Protocol (RTMP) a zároveň využívat mnoha funkcí fotoaparátu, včetně profilu S-Cinetone pro mobilní zařízení. Také byla přidána nová funkce zobrazení živého chatu, abyste mohli snadno komunikovat se svými diváky.

Přístupnost fotoaparátu

Můžete si zvolit, zda chcete, aby se při naklonění fotoaparátu Xperia na jednu nebo druhou stranu přehrál zvuk, protože to může být přínosné pro slepé nebo slabozraké uživatele. Také jsme upravili uživatelské rozhraní, které se nyní jednodušeji používá.

To nejlepší ze smartphonové zábavy

S využitím bezkonkurenčních zkušeností společnosti Sony v oblastech filmu a hudebního průmyslu poskytuje telefon Xperia1 VI vynikající zážitek ze zábavy, ať už sledujete video nebo posloucháte své oblíbené songy.

Nová a chytřejší obrazovka

Jasnější a krásnější displej OLED poskytuje vynikající viditelnost v jakémkoli prostředí pro sledování. Také je vybaven proměnlivou obnovovací frekvencí od 1 Hz po 120 Hz, která se automaticky upravuje podle použití a optimalizuje spotřebu baterie, aniž by byl ovlivněn zážitek ze sledování. Nový poměr stran 19,5:9 nabízí lepší tvorbu obsahu a zážitek ze sledování na sociálních sítích, platformě YouTube, během hraní her a dalších aktivit.

Technologie BRAVIA

Displej modelu Xperia 1 VI využívá technologii BRAVIA a používá technologii remasteringu pomocí umělé inteligence pro vylepšení kontrastu, barvy a čistoty obrazu. Tato technologie funguje u vašeho vlastního obsahu a dokonce i u streamovacích služeb.

Nejjasnější displej Xperia vůbec

Jas nového displeje je nyní 1,5násobně jasnější než u předchozího modelu. Nová funkce Viditelnost na slunečním světle zajišťuje viditelnost obrazovky i v oslňujících prostředích. Nejenže rozjasní snímek, ale také provede zpracování pomocí umělé inteligence analýzou snímků a jasu prostředí v reálném čase, aby nedošlo k přeexponování světlých míst.

Kvalitní zvuk, ať už přes kabelové nebo bezdrátové připojení či plnohodnotné stereofonní reproduktory

Smartphone Xperia 1 VI je vybaven novým prvotřídním zvukovým obvodem pro 3,5mm kabelová sluchátka, novým reproduktorem s vyšším výkonem a řadou inovativních zvukových technologií, díky kterým dodává veškeré vaší hudbě prostor, čistotu a kvalitu, kterou si zaslouží, ať už prostřednictvím kabelových nebo bezdrátových sluchátek či prvotřídních stereofonních reproduktorů.

Vysoce kvalitní zvuk a stabilní bezdrátové připojení

Díky technologii LDAC můžete poslouchat bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením, když spárujete telefon Xperia 1 VI s podporovaným zvukovým zařízením LDAC a nastavíte režim Upřednostnit kvalitu zvuku. A díky standardu AAC (Advanced Audio Coding) s nově vylepšenou adaptivní přenosovou rychlostí si v kombinaci s bezdrátovými sluchátky Sony1 můžete vychutnat vyšší kvalitu zvuku s přenosovou rychlostí zvýšenou až na 320 kb/s, když nastavíte režim Upřednostnit stabilní připojení. V situacích, kdy by mohlo dojít k přerušení spojení, například v davech, dočasně sníží přenosovou rychlost a zaměří se na připojení pro plynulý zvuk bez přerušení a poté automaticky přepne zpět na režim Upřednostnit kvalitu zvuku.

Užijte si kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení pomocí umělé inteligence

Technologie DSEE Ultimate dodá veškeré vaší digitální hudbě vyšší kvalitu a pomocí umělé inteligence automaticky rozšiřuje frekvenční a dynamický rozsah. Zejména jsou vylepšeny vysokofrekvenční rozsahy a realističnost zvukových detailů, což každou skladbu posouvá blízko ke kvalitě zvuku ve vysokém rozlišení. Funguje navíc s kabelovými i bezdrátovými sluchátky, u lokálních souborů i u streamovacích služeb.

Probuďte v sobě skrytého muzikanta

Aplikace Music Pro využívá chytré zpracování a ladění pro reprodukci profesionálního studiového vokálního záznamu pouze pomocí vestavěného mikrofonu. Ať už nahráváte podcast nebo hudbu, se smartphonem Xperia 1 VI nepotřebujete komplikované vybavení ani editovací nástroje – záznam můžete pořídit, sestříhat a nahrát přímo v telefonu.

Pohlcující 360 Upmix

Ponořte se do zvuku. Díky technologii 360 Reality Audio budete mít pocit, že jste na živém koncertu nebo že nahráváte s umělci ve studiu. A s telefonem Xperia 1 VI si tento zážitek můžete vychutnat prostřednicím kabelových nebo bezdrátových sluchátek.

Pokud je zdroj hudby, kterou posloucháte, 2kanálové stereo, můžete jej vylepšit pomocí funkce 360 Upmix. Xperia 1 VI s její pomocí v reálném čase rozšíří stereofonní stopy a doslova vás obklopí zvukem. Tato technologie pracuje s místními zvukovými soubory nebo streamovacími službami a dále zlepšuje zážitek z poslechu prostřednictvím kabelových nebo bezdrátových sluchátek.

Nejvyšší zvukové standardy

Ať už posloucháte přes kabelová nebo bezdrátová sluchátka či vestavěné reproduktory, vychutnáte si působivý zvuk. Modely Xperia podporují mnoho technologií a formátů audioprůmysylu, včetně zvuku ve vysokém rozlišení, bezdrátového zvuku ve vysokém rozlišení, LDAC, Bluetooth LE Audio (nízký výkon) a technologie Snapdragon Sound.

Profesionální výkon pro všechny

Smartphone Xperia 1 VI byl navržen pro hraní her a streamování ve spolupráci s elitními hráči e-sportů. S výkonem a spolehlivostní požadovanými pro profesionální herní obvody a výkonnými streamovacími nástroji bude hraní na telefonu Xperia přínosné i pro příležitostné hráče.

Buďte nejlepší s funkcí Vylepšení her

S telefonem Xperia 1 VI můžete mít přehled o podrobnoste

Parametry

Určeno pro český trh Ano
Konstrukce Dotykový
Sítě 2G / 3G / 4G (LTE)/ 5G
Displej 6,5“ 19,5 : 9, FHD+ HDR OLED (1 080 x 2 340), 120 Hz
Procesor Platforma pro mobilní zařízení Snapdragon® 8 3. generace
Operační paměť (RAM) 12 GB
Interní paměť 256 GB
Podpora paměťových karet Ano ( microSDXC až 1,5 TB )
Operační systém Android™ 14 / 3 aktualizace OS / 4 roky bezpečnostních aktualizací
Snímač otisků prstů Ano
Fotoaparát zadní 1 52 MPx (v plném poměru) / 48 MPx (efektivní), 1/1,35" obrazový snímač Exmor T™ pro mobilní zařízení, 2,24 μm (12 MP s funkcí binning), F1,9, 24 mm, 84°
Fotoaparát zadní 2 12 Mpx, 1/3,5" obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení, 1,0 μm, F2,3 (85 mm) – F3,5 (170 mm), 85 mm – 170 mm, 28° (85 mm) – 15° (170 mm)
Fotoaparát zadní 3 12 Mpx, 1/2,5" obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení, 1,4 μm, F2,2, 16 mm, 123°
Fotoaparát - přední 12 Mpx, 1/2,9" obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení, 1,22 μm, F2,0, 24 mm, 83°
Funkce fotoaparátu Objektivy kvality ZEISS® kalibrované speciálně pro model Xperia 1 VI, rychlost odečítání 120 snímků za sekundu, sekvenční automatické ostření a automatické expozice až 30 snímků za sekundu, soustavná kalkulace AF/AE až 60krát za sekundu, automatické ostření na oči v reálném čase (lidské, zvířecí),
se stabilizací FlawlessEye™, SteadyShot™ s inteligentním aktivním režimem (pětiosá stabilizace), inteligentní filtr větru
Video Záznam videa v rozlišení 4K HDR při 24, 30, 60 a 120 sn./s, optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ se stabilizací FlawlessEye™, sledování objektu, automatické zaostření na oči, Tvůrčí vzhled, profil S-Cinetone pro mobilní zařízení, nastavení pro předvádění produktů, živé streamování, živé streamování s funkcí externího monitoru
Audio Dolby Atmos®, stereofonní reproduktory, Hi-Res Audio (podporované formáty: LPCM, FLAC, ALAC, DSD) LDAC, DSEE Ultimate, Stereofonní nahrávání, HD zvuk Qualcomm® aptX Adaptive., 3,5mm sluchátkový konektor, 360 Reality Audio Upmix
Funkce PS Remote Play, Dualshock4/DualSense, aplikace Game enhancer
Odolnost Voděodolný (IPX5/IPX8), prachotěsný (IP6X), Sklo Corning® Gorilla® Victus 2(přední), Corning® Gorilla® Glass Victus® (zadní)
SIM nano SIM/eSIM
Konektivita Wi-Fi, Bluetooth® 5.4, Bluetooth®LE Audio, Google Cast, NFC, SuperSpeed USB 5 Gb/s (USB 3.2), USB Type-C™, A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Senzory Akcelerometr, Čidlo okolního osvětlení, Barometr, eCompassTM, Snímač otisků prstů, Vektor natočení pro hry, Geomagnetický vektor natočení, Gyroskop, Hallův senzor, Magnetometr, Krokoměr, Detektor prudkého pohybu, Čidlo pohybu, RGBC-IR sensor
Nabíjení Adaptivní dobíjení Xperia, Ochrana baterie, režim STAMINA, bezdrátové dobíjení Qi, funkce sdílení baterie, Rychlé nabíjení přes USB PD (Power Delivery)
Rozměry 162 x 74 x 8,2 mm, 192 g
Kapacita baterie 5 000 mAh
Barevné provedení Platinová stříbrná

Vhodné příslušenství

Folie InvisibleSHIELD, UltraHD

Folie InvisibleSHIELD, UltraHD

Odolná ochranná fólie vyrobená na míru vašemu zařízení, Fólie HD Ultra poskytne ochranu před poškrábáním a až 3x sníží riziko jeho rozbití, Fólie InvisibleShield HD Ultra obsahuje balistickou vrstvu která si poradí s nárazy, Díky Nano-Memory Technologii™ fólie sama zacelí drobné škrábance a rýhy, Po odeslaní objednávky Vás kontaktuje náš pracovník a domluví s vámi detaily, Jedná se o výrobu na zakázku, bude provedena až po uhrazení objednávky.,
Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíječka Sony XQZ-UC1, Quick Charger, 30W

Nabíjení přes USB-C až do 30 W, Kabel USB-C – USB-C, Zabudovaná ochrana proti přehřátí, Kompaktní a přenosné provedení
Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta MicroSDXC Samsung 512GB EVO Plus + SD adaptér

Paměťová karta microSD 512 GB, V balení SD adapter, Rychlost čtení až 130 MB/s,Třída: UHS-I U1 / Class 10 /U3, V30, A2, Vhodná pro natáčení a ukládání videí ve 4K, Hodí se pro použití v mobilních telefonech a tabletech, Odolnost vodě a teplotám od −25 °C až do 85 °C, Odolnost proti rentgenovému záření a magnetům
1 199 Kč
Novinka Novinka
Kryt Sony XQZ-CBECH pro Xperia 1 VI platinově šedý

Kryt Sony XQZ-CBECH pro Xperia 1 VI platinově šedý

Obousměrný výklopný stojánek pro snímání selfie, videochat, živé streamování a sledování videí, Bezpečnost a pohodlí s přiloženým poutkem na prst nebo popruhem na krk, Funkční hmatatelná textura a barvy ladící s telefonem, Vyroben z recyklovaného plastu SORPLAS™ s antibakteriální povrchovou úpravou, Kvalita a výdrž od Sony

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace