Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-24105G, F4

Katalogové číslo: Z02338
Zoom objektiv FE 24-105mm F4 G OSS, Full-Frame s bajonetem E s nízkou hmotností pro univerzální použití, Vynikajícího rozlišení v celém rozsahu zoomu, efektivní potlačení optických aberací, Rychlé a tiché automatické ostření pro fotografie i videa, Sony Direct Drive SSM AF - tichý, přesný a rychlý pohon ostření, Antireflexní nanovrstva od společnosti Sony potlačuje falešné odrazy, Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita, Konstrukce tohoto objektivu je odolná vůči prachu a vlhkosti
Skladem
+ dárek pro vás
ks
31 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyKompaktní a lehký komplexní zoomTento výkonný objektiv G Lens nabízí kvalitní obraz díky cloně F4 napříč rozsahem zoomu 24 mm až 105 mm. Kromě skvělého optického výkonu je také vybaven mobilní a lehkou konstrukcí, která je kompatibilní s modely s bajonetem E. K široké použitelnosti tohoto objektivu se zoomem přispívá i rychlé a přesné automatické ostření a vysoká spolehlivost.


Skvělá kvalita obrazu, i v okrajích v celém rozsahu zoomuPokročilá optika zajišťuje souvislé rozlišení i v okrajích obrazu v celém rozsahu zoomu. Čtyři asférické členy efektivně potlačují aberace, zatímco sklo ED (extra-nízký rozptyl) minimalizuje chromatickou vadu. Kruhová clona a pozorně kontrolovaný tvar sférické aberace přidávají kreativní možnosti, spolu s krásným, plynulým efektem bokeh a přirozenými vysokými jasy, které doplňují ostré a čisté zaostření.


Řešení s jedním objektivem pro mobilní, všestranné snímáníSkvělý optický výkon a vysoký poměr zoomu jsou sbaleny do kompaktního objektivu, který váží pouze 663 gramů (23,4 unce). Kompaktní lehký design pro modely s bajonetem E pro skvělou stabilitu systému a jednoduchou manipulaci. Tento výkonný objektiv vám umožní zachytit širokou škálu objektů a rozličných situací. Minimální vzdálenost zaostření je 0,38 metru (1,25 stop) a vestavěná optická stabilizace obrazu dále rozšiřuje jeho všestrannost.


Stálá clona F4 a automatické ostření pro focení i natáčeníStálá maximální clona F4 udržuje jas v rozsahu zoomu i při změně ohniskové vzdálenosti. Systém automatického ostření DDSSM (Direct Drive SSM) od Sony nabízí rychlé, přesné a tiché zaostření. A přesný optický design minimalizuje zvětšování a zmenšování obrazu při ostření. To dělá z modelu FE 24-105mm F4 G OSS skvělou volbu pro focení i natáčení.


Profesionální spolehlivost a snadné ovládáníFluorová vrstva na předním členu objektivu zabraňuje ulpívání nečistot, jako jsou oleje, špína a voda, a usnadňuje jejich odstranění, pokud se přilepí na povrch objektivu. Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti a přizpůsobitelné tlačítko aretace zaostření přispívají k profesionální ovladatelnosti a spolehlivosti.


Konfigurace objektivuDokonalá konstrukce objektivu Sony G Lens zdůrazňuje rovnováhu mezi vysokým rozlišením a efektem bokeh na pozadí, který rozšíří vaše obzory.

[1] Objektiv s technologií pokročilých asférických členů (objektiv AA)[2] Asférický objektiv [3] Sklo ED


Tabulka MTFMTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi blízkými linkami.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm) [3] Při 24 mm [4] Při 105 mm [5] Prostorová frekvence [6] 10 párů linek / mm [7] 30 párů linek / mm [8] Maximální světelnost [9] Clona F8 [10] R: Radiální hodnoty T: Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Kroužek zoomu / 2. Přepínač režimu zaostření / 3. Zaostřovací kroužek / 4. Tlačítko aretace zaostření / 5. Přepínač kompenzace otřesůParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 24-105mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 36-157,5mm
Světelnost ( F ) 4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 14 / 17
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 84°-23°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 61°-15°
Fullframe Ano
Stabilizace obrazu Optical SteadyShot
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0.38 m
Rozměry (max. průměr x délka); mm 83,4 x 113,3 mm
Hmotnost; g 663 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Průměr filtru; mm 77mm
Průměr závitu Sluneční clona (ALC-SH152), přední krytka objektivu ALC-F77S, zadní krytka objektivu ALC-R1EM

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.