Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-70200G2, F4

Vysoce výkonný teleobjektiv se zoomem řady G, Členy AA a sklo ED pro vysoké rozlišení po celé ploše obrazu, Znamenité rozostření v celém záběru umocněné mechanismem kruhové clony s 9 lamelami, Čtyři lineární motory XD s vysokým tahem pro rychlý a přesný pohon ostření, Intuitivní ovládání, včetně fyzických přepínačů ostření, režimů OSS a nastavení
Na objednávku
+ dárek pro vás
ks
48 989 Kč
Katalogové číslo: Z03361
Kód výrobce: SEL70200G2.SYX

Mohlo by Vás zajímat

Objektiv Sony SEL-24240, F3,5-6,3

Objektiv Sony SEL-24240, F3,5-6,3

Plnoformátový (Full-Frame) FE 24-240 mm F3,5-6,3 OSS, Kruhová clona se 7 lamelami umožňuje překrásné efekty rozostření, Optická stabilizace OSS, 10× zoom, Lineární motor pro rychlé a plynulé zaostřování, Odolnost proti prachu a vlhkosti, ,
24 989 Kč
Objektiv Sony G SEL-24105G, F4

Objektiv Sony G SEL-24105G, F4

Zoom objektiv FE 24-105mm F4 G OSS, Full-Frame s bajonetem E s nízkou hmotností pro univerzální použití, Vynikajícího rozlišení v celém rozsahu zoomu, efektivní potlačení optických aberací, Rychlé a tiché automatické ostření pro fotografie i videa, Sony Direct Drive SSM AF - tichý, přesný a rychlý pohon ostření, Antireflexní nanovrstva od společnosti Sony potlačuje falešné odrazy, Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita, Konstrukce tohoto objektivu je odolná vůči prachu a vlhkosti
31 990 Kč
Objektiv Sony SEL-2870, F3,5-5,6

Objektiv Sony SEL-2870, F3,5-5,6

Fotografování s 35mm plnoformátovým snímačem, Technologie AA (Advanced Aspherical), Skleněný člen pro extra nízký rozptyl, Optická stabilizace obrazu SteadyShot, 7dílná kruhová clona
13 990 Kč
Objektiv Sony SEL-2860, F4-5,6

Objektiv Sony SEL-2860, F4-5,6

Nejmenší a nejlehčí objektiv Full-Frame se standardním zoomem, Objektiv Full-Frame se standardním zoomem s vysokou kvalitou obrazu, Rychlé a tiché automatické ostření díky lineárnímu motoru, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti, 7dílná clona pro přirozený efekt bokeh
11 990 Kč
Objektiv Sony G SEL-70300G, F4,5-5,6

Objektiv Sony G SEL-70300G, F4,5-5,6

Proslulý efekt bokeh objektivů G, Antireflexní nanokrystalová vrstva od společnosti Sony pro zabránění odlesků a stínových obrazů, Kruhová clona s 9 lamelami umožňuje překrásné efekty rozostření, Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot™, Provedení odolné proti prachu a vlhku
32 990 Kč

Kompaktní teleobjektiv se zoomem s vysokým rozlišením

Naše nejpokročilejší technologie v kompaktním a lehkém teleobjektivu se zoomem G Lens 70-200 mm F4 nabízejí výjimečný výkon i automatické ostření s možností polovičního makra v celém rozsahu. Díky působivě snadné manipulaci a vysoké míře mobility je skvělou volbou pro široké použití při pořizování fotografií i videí.

Pozoruhodné teleobjektivy se zoomem 70-200mm F4

Fotogalerie objektivu FE 70-200mm F4 Macro G OSS II

Úchvatné vykreslování objektivů řady G

Kombinací členů objektivu AA (Advanced Aspherical) a asférických členů je dosaženo vynikajícího rozlišení a kontrastu napříč záběrem v celém zoomu. Tři členy ED (s extra nízkým rozptylem) a člen Super ED potlačují chromatickou aberaci a splývání tónů barev pro ostrý obraz. Mechanismus kruhové clony s 9 lamelami a kontrolovaná sférická aberace pomáhají dotvářet znamenité rozostření pozadí v celém záběru.

Dechberoucí snímání zblízka

Jde o první objektiv se zoomem ve své třídě na světě, který nabízí možnost polovičního makra v celém rozsahu zoomu. Minimální zaostřovací vzdálenost v širokoúhlém konci rozsahu zoomu je 0,26 m a 0,42 m v rozsahu teleobjektivu s maximálním zvětšením 0,5x v celém rozsahu. Nové úrovně přiblížení nabízejí nebývalou všestrannost a svobodu při pořizování fotografií i videí.

Rychlé automatické ostření vhodné k rychlým fotoaparátům

Čtyři originální lineární motory XD s vysokým výkonem od společnosti Sony spolupracují se skupinami přesného plovoucího zaostřovacího mechanismu. Tato kombinace dosahuje velmi rychlého a přesného pohonu ostření. Efektivita tahu se dočkala zásadních zlepšení, díky čemuž je automatické ostření při pořizování fotografií v celém rozsahu zoomu rychlejší až o přibližně 20 %. Naplno se tak využije vysoký výkon fotoaparátů řady ?. Sledování ostření se nepřeruší ani při zoomování, takže nepřijdete o důležité okamžiky akce.

Vytříbený obraz a vysoký výkon při natáčení videí

Manuální ostření s lineární odezvou zajišťuje reakci změny nastavení přímo a lineárně. Objektiv plně podporuje kompenzaci dechu, dostupnou u kompatibilních fotoaparátů řady ? omezující nežádoucích posun obrazu při ostření. Vestavěná optická stabilizace obrazu dokáže spolupracovat se stabilizací poskytovanou kompatibilními fotoaparáty řady ?, čímž lze dosáhnout mimořádně plynulého a stabilního záznamu z ruky.

Prvotřídní výkon s telekonvertory

Objektiv FE 70-200mm F4 Macro G OSS II je plně kompatibilní s 1,4x a 2,0x telekonvertory Sony. Kromě zvýšení maximální ohniskové vzdálenosti lze s 2,0x telekonvertorem makrosnímkovat 1:1 při všech ohniskových vzdálenostech. S 1,4x telekonvertorem je při všech ohniskových vzdálenostech možné snímat maximálně 0,7x makro snímky. A jelikož pracovní vzdálenost se s nasazeným telekonvertorem nemění, můžete se přesunout blízko k objektu a pořizovat tak vskutku působivé snímky.

Kompaktní, mobilní, spolehlivý a snadno použitelný

Tento inovativní objektiv nabízí ojedinělou směs výkonu a kompaktní mobility. Objektiv měří 82,2 mm (3 1/4 palce) v průměru, 149,0 mm (5 7/8 palce) na délku při širokoúhlém konci rozsahu zoomu a váží 794 gramů (28,1 unce). Aby byl maximálně přenosný, je objektiv opatřen vysouvacím mechanismem. Nechtěnému vysouvání při přepravě brání přepínač aretace zoomu.

Konfigurace objektivu

Propracovaný objektiv Sony G zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným bokehem na pozadí, který rozšíří vaše fotografické obzory.

[1] Čočka AA (Advanced Aspherical) (%) [2] Asférická čočka [3] Sklo Super ED [4] Sklo ED (s extra nízkým rozptylem)

Tabulka MTF

Funkce MTF popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm) [3] Při 70 mm / Max. clona [4] Při 70 mm / clona F8 [5] Při 200 mm / Max. clona [6] Při 200 mm / clona F8 [7] Prostorová frekvence [8] 10 párů linek / mm, [9] 30 párů linek / mm, [10] radiální hodnoty, [11] tangenciální hodnoty

Výhody objektivů Sony pro natáčení videa

Zjistěte, jaké čtyři jedinečné výhody získáte při natáčení videí pomocí objektivů Sony s bajonetem E. Kombinace fotoaparátů a objektivů Sony pozvedne proces natáčení na novou úroveň.

Ovládací prvky objektivu

 1. Index sluneční clony
 2. Zaostřovací kroužek
 3. Tlačítko aretace zaostření
 4. Kroužek zoomu
 5. Stupnice ohniskových vzdáleností
 6. Přepínač režimu ostření
 7. Přepínač neustálého přímého manuálního ostření
 8. Omezení ohniskové vzdálenosti
 9. Přepínač SteadyShot
 10. Přepínač SteadyShot
 11. Objímka pro upevnění stativu
 12. Přepínač aretace zoomu

Parametry

Bajonet Bajonet E společnosti Sony
Ohnisko (mm) 70–200
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 105-300
Světelnost ( F ) 4.0
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 13 až 19
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 34° – 12°30'
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 23°-80°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,26 až 0,42 m
Max. zvětšení 0,5
Rozměry (max. průměr x délka); mm 82,2 x 149
Hmotnost; g 794
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona Ano
Průměr filtru; mm 72
Dodávané příslušenství Sluneční clona (ALC-SH176)

Vhodné příslušenství

Krytka objektivu Sony ALC-F72S, 72mm, přední

Krytka objektivu Sony ALC-F72S, 72mm, přední

Pro objektivy s 72 mm závitem předního filtru, Chrání povrch objektivu před škrábanci a prachem, Snadno se z objektivu nasazuje i odnímá
VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 72mm

VF FOTO polarizační filtr NANO-PRO 72mm

kvalitní optické sklo Světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 16 kvalitních antireflexních vrstev, tenký (slim) rámeček s matným černěním pro minimalizaci odlesků, kvalitní japonská polarizační fólie, vhodný i do nejtěžších podmínek díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
2 580 Kč
VF FOTO UV filtr PS NANO 72mm

VF FOTO UV filtr PS NANO 72mm

Velmi kvalitní optické sklo, transparentnost přesahující 99,4 %, nejnovější nanovrstvy, 14 antireflexních vrstev.
1 020 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace