Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-70300G, F4,5-5,6

Katalogové číslo: Z02364
Proslulý efekt bokeh objektivů G, Antireflexní nanokrystalová vrstva od společnosti Sony pro zabránění odlesků a stínových obrazů, Kruhová clona s 9 lamelami umožňuje překrásné efekty rozostření, Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot™, Provedení odolné proti prachu a vlhku
Není skladem
ks
31 789 Kč
Cashback 1 250 Kč i Výsledná cena 30 539 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyRozšířený rozsah zoomu FE 70–300 mmVšestranný rozsah 70 až 300 mm se hodí pro fotografování portrétů, krajiny, sportu i přírody. U fotoaparátů s formátem APS-C se z 300mm stává 450mm superteleobjektiv.


Vysoké rozlišení při každé ohniskové vzdálenostiČtyři asférické členy a dva členy ze skla ED v kombinaci s technologii antireflexní nanovrstvy od společnosti Sony stojí za špičkovým rozlišením v celém záběru a nádherným efektem bokeh objektivů G.


Špičkové detailní záběryMinimální zaostřovací vzdálenost pouhých 0,9 metru a maximální 0,31x zvětšení umožňuje pořizovat vysoce detailní a přiblížené makrozáběry.


Jasné a ostré snímky vyfotografované z rukyVestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot minimalizuje dopady chvění fotoaparátu při fotografování z ruky a usnadňuje pořizování jasných a ostrých snímků i za nedostatečného osvětlení.


Rychlé a přesné ostření pro fotografie a videaPokročilý lineární pohon maximálně zrychluje a zpřesňuje automatické ostření. To je poté tak plynulé a tiché, že se skvěle hodí pro fotografování i natáčení.


Konfigurace objektivuPropracovaná konstrukce objektivu Sony G zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh na pozadí, který rozšíří vaše fotografické obzory.

[1] Asférická čočka, [2] sklo ED


Tabulka MTFFunkce MTF (modulační přenosová funkce) popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Maximální clona, [2] clona F8, [3] 10 párů linek / mm, [4] 30 párů linek / mm, [5] radiální hodnoty, [6] tangenciální hodnotyParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 70-300
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 105-450
Světelnost ( F ) 4,5–5,6
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 13 / 16
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 34°–8°10`
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 23°–5°20`2
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Makro Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,9 m
Max. poměr zvětšení 0,31x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 84 x 143,5 mm
Hmotnost; g 854 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona Ano (kulatá)
Průměr filtru; mm 72 mm
Dodávané příslušenství Sluneční clona (ALC-SH144), přední a zadní krytka objektivu

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod