Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G SEL-70350G, F4.5-6,3

Katalogové číslo: Z02365
Superteleobjektiv řady G s 5x rozsahem zvětšení, Lineární motor XD bez vibrací umožňuje rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Jeden asférický prvek a tři skleněné prvky ED pro vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu, Optický stabilizátor obrazu SteadyShot pro nerozmazané snímky z ruky, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Skladem
ks
22 989 Kč
Cashback 400 Kč i Výsledná cena 22 589 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyMimořádné detaily od 70 do 350 mmOptická a mechanická konstrukce nabízí výkon superteleobjektivu se zoomem pro těla fotoaparátů typu APS-C (ekvivalent 105–525 mm). Působivá kvalita objektivu řady G je zachována v celém rozsahu zoomu až k okrajům obrazu. To vše je vměstnáno do kompaktního mobilního superteleobjektivu s 5x zoomem a integrovanou optickou stabilizací obrazu.


Superteleobjektiv řady G s 5x zoomemVe spojení s fotoaparáty ? od společnosti Sony s bajonetem E nabízejí objektivy APS-C s bajonetem E skvělý výkon.


Objektiv řady G s ohniskovou vzdáleností až 350 mmJeden asférický prvek a tři skleněné prvky ED (s extra nízkým rozptylem) v optické konstrukci potlačují aberaci v celém rozsahu zoomu, včetně chromatické aberace, která může způsobovat potíže při ohniskových vzdálenostech superteleobjektivu. Snímky jsou výjimečně ostré a vykreslené při jakémkoli zoomu v celé ploše obrazu. Další výhodou teleobjektivu řady G je úžasný efekt bokeh.


Kompaktní mobilní superteleobjektiv s 5x zoomemAčkoliv tento objektiv nabízí 5x rozsah zoomu, váží pouhých 625 gramů, čímž vylepšuje mobilitu fotoaparátu. Ohnisková vzdálenost 70–350 mm (ekviv. 105–525 mm) poskytuje ideální rozsah pro široké spektrum objektů. Vestavěná optická stabilizace obrazu ulehčuje pořízení čistého snímku bez rozmazání, i když fotíte z ruky v ohniskových vzdálenostech superteleobjektivu.


Lineární motor XD v objektivu pro formát APS-CObjektiv pro formát APS-C je vybaven lineárním motorem XD od Sony a nabízí rychlé a přesné automatické ostření. Ve spojení s funkcí automatického ostření v reálném čase poskytovanou nejnovějšími kompaktními těly fotoaparátů typu APS-C získáte vysoce výkonný a snadno ovladatelný systém pro fotografování krajiny, divoké zvěře a dalších objektů.


Ovladatelnost, spolehlivost a mobilita za každé situacePřepínač optického stabilizátoru obrazu SteadyShot, tlačítko aretace zaostření, přepínač aretace zoomu a ovládání objektivu odolného proti prachu a vlhkosti2 zajišťuje maximální spolehlivost v náročných podmínkách. To vše doplňuje přenosnost tohoto objektivu, což z něj dělá profesionální nástroj, na který se můžete spolehnout, ať už jste kdekoli.


Konfigurace objektivuDokonalá konstrukce objektivu řady G od Sony zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh na pozadí, který může rozšířit vaše fotografické obzory.

[1] Asférická čočka [2] Sklo ED (s extra nízkým rozptylem)


Tabulka MTFModulační přenosová funkce (MTF) popisuje, jak dobře objektiv reprodukuje jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosažený mezi blízkými linkami.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu objektivu (mm) [3] Při 70 mm / Maximální clona [4] Při 70 mm / Clona F8 [5] Při 350 mm / Maximální clona [6] Při 350 mm / Clona F8 [7] Prostorová frekvence [8] 10 párů linek / mm [9] 30 párů linek / mm [10] Radiální hodnoty [11] Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Kroužek zoomu 2. Zaostřovací kroužek 3. Tlačítko aretace zaostření 4. Přepínač aretace zoomu 5. Přepínač kompenzace chvění 6. Přepínač režimu ostřeníParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 70-350
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 105-525
Světelnost ( F ) 4,5 – 6,3
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 13 / 19
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 22°–4°40`2
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 1 - 1,5 m
Max. poměr zvětšení 0,23x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 77 x 142 mm
Hmotnost; g 625 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona Ano (kulatá)
Průměr filtru; mm 67 mm
Dodávané příslušenství Sluneční clona ALC-SH160, přední krytka objektivu ALC-F67S, zadní krytka objektivu ALC-R1EM

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.