Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Zesilovač Sony TA-AN1000 AV s rozlišením 8K

Špičková kvalita hudby s technologií 360 Reality Audio a zvukem ve vysokém rozlišení, 8K HDR - při přehrávání je zachována veškerá původní kvalita obrazu, D.C.A.C. automatická kalibrace IX umožňuje měřit umístění reproduktorů ve 3D, Kompatibilní s bezdrátovým subwooferem a zadními reproduktory od společnosti Sony, Dolby Vision, Dolby Atmos, IMAX Enhanced, DTS:X
Skladem
ks
28 789 Kč
Cashback 2 850 Kč i Výsledná cena 25 939 Kč

Vytvořte si doma zvuk jako v kiněZa pomoci technologie 360 Spatial Sound Mapping vám model AN1000 poskytne pohlcující zážitek z prostorového zvuku, který je vytvořen několika virtuálními reproduktory. Automatická kalibrace D.C.A.C. IX zajišťuje vždy tu nejlepší optimalizaci nastavení zvuku pro danou místnost. Tím je dosaženo dechberoucího zvuku jako v kině. Díky podpoře technologií DTS:X a Dolby Atmos model TAAN1000 přednáší mocný kinematografický prostorový zvuk s oslnivě vysokým rozlišením, kvalitou streamováním a inteligentní integrací.


Technologie 360 Spatial Sound, která se přizpůsobí vašemu prostředí
Automatické nastavení reproduktorů DCAC Automatická kalibrace IX měří pomocí kalibračního mikrofonu výšku a umístění každého reproduktoru.Přijímač AN1000 je vybaven technologií 360 Spatial Sound Mapping, která vás vtáhne do dění jako nikdy předtím. Na základě informací o rozmístění reproduktorů naměřených technologií D.C.A.C. IX se kolem vás vytvoří několik virtuálních reproduktorů, díky kterým zažijete nový rozměr zvuku. Vychutnejte si vzrušující technologii Dolby Atmos a DTS:X a s ní každý dech, krok a slovo, jako byste byli přímo ve filmu.


Nenáročná automatická kalibrace s vašimi oblíbenými reproduktoryKalibrační mikrofon v balení a nejnovější generace technologie D.C.A.C. IX umožňuje přijímači AN1000 měřit umístění reproduktorů ve 3D. Kompenzujte neideální umístění reproduktoru, zpoždění nebo fázový posun a užijte si pravý kinozážitek s pokročilým digitálním zpracováním signálu, včetně pohlcující funkce prostorového zvuku 360.


Zvuk přesně podle vašich představFlexibilní řešení reproduktorů „přemisťuje“ zvuk tak, aby simulovalo ideální umístění a úhel na dosažení nejlepších zážitků z poslechu. Dokáže si poradit s jakkoli fyzicky omezeným prostorem.


Zažijte plný prostorový zvuk
Objevte reproduktor Phantom Surround BackKonfigurace reproduktoru Phantom Surround Back napodobuje zvuk fyzických zadních reproduktorů s prostorovým zvukem. I v konfiguraci s pětikanálovými reproduktory si tak můžete vychutnat sedmikanálový prostorový zvuk.


Filmy a hry vypadají tak reálněUžijte si živé scény plné realistických barev a hloubek. Při přehrávání prostřednictvím přijímače AN1000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Mnohem napínavějším a realističtějším se stává i hraní her, a to díky podpoře nejnovějších formátů, jako je proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) v rozhraní HDMI 2.1.


Vychutnejte si pohlcující zážitek z her a filmůPo propojení televizorů BRAVIA XR a konzole PlayStation 5 prostřednictvím tohoto produktu získáte přístup k optimalizovanému nastavení obrazu pomocí funkcí Automatické mapování tónů HDR a Automatický režim obrazu žánrů a možnost užívat si úchvatné hry a filmy.


Ponořte se do špičkové kvality hudbyVychutnejte si hudbu přesně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky funkci 360 Reality Audio pro skutečně pohlcující zážitek z živého koncertu nebo nahrávání ve studiu. Díky modelu AN1000 vaše hudba ožije jako nikdy předtím. Podporuje nativní přehrávání DSD (Direct Stream Digital) bez nutnosti konverze, takže si obsah ve formátu DSD můžete vychutnat v jeho původní kvalitě.


DSEE UltimateTechnologie DSEE Ultimate (Digital Sound Enhancement Engine) využívá technologii Edge-AI (umělá inteligence) ke zvyšování rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Adaptivně rozeznává instrumentaci, hudební žánry a jednotlivé prvky každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, a dokáže tak obnovit akustické nuance a dynamický rozsah, stejně jako vysokofrekvenční jasnost zvuku, který se neztrácí, aby byl zážitek z poslechu bohatší a úplnější.


Digitální sekceTento produkt AV má nově uzpůsobenou digitální sekci a veškeré zpracování signálu se provádí na jediném čipu. Řešení HDMI také prošlo změnou, aby podporovalo vstupně-výstupní rozhraní 8K, stejně jako zařízení a obvody.


Vyrovnávací paměť zesilovače s prvky J-FETNaši zvukoví inženýři vyladili v přijímači AN1000 rozvržení obvodů s využitím skutečného analogového výstupu digitálně analogového převodníku (DAC). Výsledné přidání polem řízeného tranzistoru s přechodovým hradlem (J-FET) zvýšilo výkon operačního zesilovače asi o 20 %. Nejvíce to prospělo zvukovým formátům ve vysokém rozlišení díky preciznější fázové rotaci ve vyšších frekvencích a celkově čistšímu zvuku.


Nový transformátor s vysokou kapacitouNový transformátor ještě více snižuje zkreslení. Vylepšené měděné jádro a cívka spolu se zdokonaleným výrobním procesem přinášejí zábavě preciznost, kterou ocení každý milovník dobrého zvuku.


Acoustic Center SyncPo připojení k televizoru BRAVIA s technologií Acoustic Center Sync se ze zvukového systému i televizoru stanou středové reproduktory ve vašem systému domácího kina. S technologií Acoustic Center Sync uslyšíte dialogy přímo z obrazovky. Díky přesnému souladu dění na obrazovce se zvukem se váš divácký zážitek stane ještě mnohem více pohlcujícím.


Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIADíky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení na televizorech BRAVIA automaticky objeví nastavení přijímače AN1000, takže ovládat funkce jako zvukové pole a hlasitost lze snadno pomocí dálkového ovladače televizoru a bez nutnosti sahat po ovladači AN1000.


Funkce zvednutí centrálního reproduktoruChytré zpracování zvuku umožňuje přijímači AN1000 virtuálně přemístit zvuk z kombinace centrálního a předních reproduktorů, i pokud je umístěná pod televizorem nebo projektorem. To zlepšuje soulad dialogů a efektů s jejich zdrojem na obrazovce a sledování filmů je tak přirozenější a poutavější.


Hlasové ovládáníStreamujte hudbu pomocí svých oblíbených služeb


Svou oblíbenou hudbu si můžete jednoduše vychutnat s vestavěnou podporou Spotify Connect a dalších hudebních služeb přes Bluetooth, Chromecast nebo Apple AirPlay 2. Přijímač AN1000 navíc nese certifikace Works with SONOS a Roon tested.Díky kompatibilitě se zařízeními Google Assistant nastavíte hudební náladu jednoduchým hlasovým příkazem. Prostě přidejte přijímač AN1000 do své chytré domácí sítě skupin reproduktorů, a pak ovládejte hlasitost, přehrávání a další funkce jen svým hlasem.


Připojte se s 6 vstupy a 2 výstupy HDMISkutečně dynamické nastavení domácí zábavy umožnuje šest vstupů a dva výstupy HDMI, přední port USB, optický a koaxiální digitální port SPDIF spolu s analogovým AV připojením. Můžete si tak připojit televizory nejnovější generace, herní konzole a mediální přehrávače nebo i smartphony.Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Acoustic Center Sync, DSEE Ultimate, nativní přehrávání DSD, Pure Direct, režim reproduktorů instalovaných do stropu, funkce zvednutí centrálního reproduktoru, 360 Spatial Sound Mapping, Phantom Surround Back, přemístění reproduktorů
Počet kanálů 07.I
Formát dekódování DSD, LPCM, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS: X, DTS HD MA / DTS HD HR, DTS
Síťové funkce Spotify Connect, Airplay2, Chomecast built-in, asistent Google Home, SONOS, Roon Tested, DLNA(DMP, DMR)
Výkon 120 W + 120 W (6 ohmů, 1 kHz, THD 0,9 %)
Hi-Res Audio DSDIFF (DSD): Až 11,2 MHz, DSF: Až 11,2 MHz, WAV (LPCM), AIFF (LPCM), FLAC, ALAC
Konektory Vstup/výstup HDMI (6/2), Optický vstup zvuku (1); koaxiální vstup zvuku (1); analogový vstup zvuku (4); výstup subwooferu pre-out (2); kompozitní výstup pro monitor (2);
výstup na sluchátka (1); USB (1 přední); port Ethernet (1), Bluetooth(LDAC), Wi-Fi
Automatická kalibrace reproduktorů Automatické nastavení reproduktorů DCAC IX, automatické sladění fází
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 430 x 156 x 331 mm, 10,3 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod