Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 8, HT-A8000

Novinka Novinka
Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping, Dvoupásmové reproduktory a čtyři basové reproduktory, Technologie Dolby Atmos®/DTS:X®., Podpora Hi-Res, Optimalizaci zvukového pole pro jednoduché nastavení zajišťuje 11 reproduktorů, Streamujte svoji hudbu díky bezdrátovému připojení, Funkce Spotify Connect, AirPlay, Držák pro montáž na stěnu v balení
Skladem
ks
24 989 Kč
Katalogové číslo: Z04985
Kód výrobce: HTA8000.CEL
Okamžitý Cashback 2 500 Kč i Cena po Cashbacku 22 489 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3

Doplňkové bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar, Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping, Výstupní výkon 100 W přivádí hudbu a filmy k životu, Dvoupásmové reproduktory pro čistý mohutný zvuk, Možnost montáže na stěnu, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
10 790 Kč
Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 5 let bez obav z poruchy.
Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3

200 W bohatých výkonných basů ze 160 mm měniče, Hlubší basy díky reproduktoru s technologií Bass Reflex, Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením, Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení, Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
13 789 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč

Nejlepší prostorový zvuk s technologií 360 Spatial Sound MappingZažijte doma to nejlepší z prostorového zvuku. Technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří 5 virtuálních reproduktorů před vámi a odráží zvuk od stropu a zdí, což umožňuje dosáhnout prostorového zvuku jako v kině z jediného soundbaru.


Vychutnejte si širší pokrytí prostorovým zvukemNyní si může ten samý pohlcující prostorový zvuk užívat více lidí. S použitím virtuálních reproduktorů dosahuje technologie 360 Spatial Sound Mapping širšího pokrytí než běžné virtuální systémy pro prostorový zvuk.


Využijte plný potenciál technologie 360 Spatial Sound MappingPřidejte volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro ještě rozsáhlejší zvukovou scénu. Ve spolupráci se zadními reproduktory vytvoří soundbar Bar 8 až 11 virtuálních reproduktorů, včetně reproduktorů za vámi pro autentický pocit jako v kině.


Přidejte bezdrátový subwoofer a zadní reproduktory pro plnější, bohatší zvukK doladění filmového zážitku zkombinujte volitelné bezdrátové zadní reproduktory Sony s volitelným subwooferem a vychutnejte si ještě působivější zvuk.


Zvuk přímo z kinaVytvořte autentický prostorový zvuk jako v kině ve svém obývacím pokoji. Nejen, že soundbar BRAVIA Theatre Bar 8 podporuje standardní formáty včetně Dolby Atmos® a DTS:X®, ale má také certifikaci IMAX® Enhanced.


Upmixování stereofonního obsahu na prostorový zvuk.Nový upmixer společnosti Sony zajišťuje bohatý prostorový zvuk dokonce i u stereofonního obsahu. Jeho inovativní algoritmus extrahuje a přerozděluje jednotlivé zvukové objekty, abyste se mohli ponořit do 3D zvuku. Během upmixování rozpoznává zpracování oddělení zvuku využívající umělou inteligenci lidské hlasy a zajišťuje, aby zněly čistěji.


Zjednodušení umístění reproduktoruPřidáváte zadní reproduktory? Nelámejte si hlavu s nalezením ideální polohy. Optimalizace zvukového pole kalibruje zvuk na základě jejich polohy a používá virtuální reproduktory k vyplnění mezer ve scénách prostorového zvuku.


Nakalibrovaný tak, aby vyhovoval vaší místnostiNemusíte přestavovat svůj domov, abyste získali akustiku jako v kině. Optimalizace zvukového pole analyzuje akustickou charakteristiku místnosti a poté ji pomocí pokročilého zpracování signálu přepíše na tu z kina.


Nejlepší místo je tam, kde se nacházíteVychutnejte si kvalitní prostorový zvuk ať sedíte kdekoli. Stačí provést kalibraci pomocí aplikace BRAVIA Connect pro smartphony a soundbar BRAVIA Theatre Bar 8 rozpozná vaši polohu v místnosti a optimalizuje zvuk podle ní.


Nový dvoupásmový reproduktorObjevte čistý prostorový zvuk se širokým záběrem z jediného soundbaru. Soundbar Bar 8 je vybaven novým dvoupásmovým reproduktorem s přidanými výškovými reproduktory pro přední a středí část, díky čemuž zajišťují prostorový zvuk se širším záběrem a přesným zvukovým obrazem.


Čtyři basové reproduktory zajišťují silné basySoundbar Bar 8 je sice tenký, ale díky čtyřem vestavěným basovým reproduktorům poskytuje pozoruhodně silné a dunivé basy.


Boční reproduktory vyplní prostor zvukemBoční reproduktory odrážejí širokosměrový zvuk od stěn, čímž vyplňují celou místnost rozsáhlým zvukem a dodávají zábavě skutečný pocit dramatičnosti a rozsahu. Režim okolního zvuku rozpoznaný algoritmem také přispívá k rozsáhlému zvuku.


Poslouchejte zvuk přicházející shoraReproduktory směřující nahoru odrážejí zvuk od stropu pro pohlcující prostorový zvuk. Technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří virtuální stropní reproduktory pro ještě atmosféričtější zvuk.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitJedinečný obdélníkový tvar reproduktorů maximalizuje oblast membrány pro dunivé basy. Snižuje také vychýlení budiče a zachovává akustický tlak, což zajišťuje menší zkreslení a větší čistotu vokálů.


Vše přes aplikaci BRAVIA ConnectAplikace pro smartphony BRAVIA Connect vás provede počátečním nastavením, pomáhá při řešení problémů a umožňuje vám ovládat hlasitost, zvukové pole a další funkce. Také vás upozorní na aktualizace softwaru a umožňuje ovládat i kompatibilní televizor.


Nastavení během několika sekundStačí soundbar Bar 8 zapojit, připojit k televizoru prostřednictvím rozhraní HDMI a zapnout. Díky připojení LAN a vstupu a výstupu HDMI (eARC) budete připraveni si užít nový prostorový zvuk.


Přístupné pro všechnyK usnadnění nastavení soundbaru nevidomým a slabozrakým osobám označují hmatové tečky QR kód pro aplikaci BRAVIA Connect, která nabízí podporu čtečky obrazovky. Hmatové tečky na zadním panelu označují konektor rozhraní eARC HDMI pro připojení k televizoru.


Design, který šetří prostorDodávaná položka umožňuje úhledné umístění soundbaru nad televizním stolkem, čímž vzniká integrovaný vzhled, který šetří místo.


Televizor a soundbar v dokonalé harmoniiKrůček ke kompletnímu filmovému zážitku. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje soundbaru Bar 8 používat kompatibilní modely BRAVIA jako centrální reproduktor. Zvuk tedy vychází z obrazovky a je upraven jako součást jednoho integrovaného systému reproduktorů.


Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.Už žádné tlumené hlasy. V kombinaci s kompatibilními modely BRAVIA rozpoznává naše nová funkce Voice Zoom 3™ využívající umělou inteligenci se strojovým učením lidské hlasy a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, aby byl i tichý dialog slyšet nahlas a zřetelně.


Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIASnadno ovládejte prostorový zvuk pomocí dálkového ovladače televizoru BRAVIA. Nastavení zvuku se automaticky objeví v nabídce rychlých nastavení na televizorech BRAVIA, takže lze snadno ovládat funkce, jako je zvukové pole a hlasitost.


Filmy působí tak reálněDíky rozhraní HDMI 2.1 zajišťuje soundbar BRAVIA Theatre Bar 8 zachování původní kvality obrazu jakéhokoli zdroje, a to až do rozlišení 8K HDR.


Pohlcující herní zážitekNechte se pohltit hraním her. Vychutnejte si pohlcující zvuk přicházející shora s konzolí PlayStation®5, optimalizovanými nastaveními obrazu díky automatickému mapování tónů HDR a automatickému režimu obrazu žánrů při propojení kompatibilních televizorů BRAVIA™ a konzole PS5®. Tento produkt také podporuje funkce VRR, ALLM a SBTM pro dosažení realističtějšího hraní her.


Nechte se unést špičkovou kvalitou hudby.Vdechněte hudbě život jako nikdy předtím. Poslouchejte skladby se zvukem ve vysokém rozlišení přesně podle záměru autora. Nebo objevte technologii 360 Reality Audio pro skutečně pohlcující zážitek ze živé hudby.


Streamujte hudbu pomocí vašich oblíbených služebNejde ale jen o filmy. Hudbu si můžete vychutnat také ve vysoce kvalitním upmixovaném zvuku. Vestavěná podpora pro funkce Spotify Connect™ a Apple AirPlay vám umožňuje přehrávat všechny vaše oblíbené skladby.


Připojení Bluetooth®Bezdrátové streamování zvukového obsahu. Technologie Bluetooth® umožňuje snadno poslouchat hudbu, podcasty a další obsah ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.


Procesor DSEE UltimateDíky technologii Edge-AI zvyšuje technologie DSEE Ultimate™ (Digital Sound Enhancement Engine) kvalitu komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase a obnovuje akustické detaily pro bohatší zážitek z poslechu.


Parametry

Funkce Wi-Fi® (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, Bluetooth®5.2 (LDAC), Spotify Connect, AirPlay, Aplikace Sony | BRAVIA Connect
Počet kanálů 11 kanálů (5.0.2 k)
Hi-Res Audio Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless, 360 Reality Audio
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM: 192 KHZ/ 24 bitů
Ekvalizér Automatický zvuk, Režim Noc, hlasový režim
Konektory Vstup/výstup: 1/1 HDMI (eARC/ARC) , HDMI® CEC, HDR, DOLBY VISION™, HLG
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 1 100 x 64 x 113 mm, 4,7 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie do dálkového ovladače, držák pro montáž na stěnu, kabel HDMI, kabel TV centra v režimu repro, napájecí AC kabel, patice, šablona pro montáž na stěnu

Vhodné příslušenství

Novinka Novinka
Držák soundbaru Sony SU-WB1, na stěnu

Držák soundbaru Sony SU-WB1, na stěnu

Kompatibilní modely soundbarů: BRAVIA Theatre Bar 9 / BRAVIA Theatre Bar 8 / HT-A5000 / HT-A3000, Lze otočit až o 21°, Vzdálenost od stěny k soundbaru a televizoru: 13 mm / 26 mm, Kompatibilní držák pro montáž televizoru na stěnu SU-WL900, Nosnost 8 kg
4 290 Kč
Akční cena Akční cena
Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS3

Doplňkové bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar, Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping, Výstupní výkon 100 W přivádí hudbu a filmy k životu, Dvoupásmové reproduktory pro čistý mohutný zvuk, Možnost montáže na stěnu, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
10 790 Kč
Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 5 let bez obav z poruchy.
Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5

Okamžitý Cashback 500 Kč i
300 W bohatých basů ze 180 mm měniče, Výraznější basy bez šumu díky pasivnímu radiátoru, Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením, Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení, Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
17 989 Kč
Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3

Přídavný bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3

200 W bohatých výkonných basů ze 160 mm měniče, Hlubší basy díky reproduktoru s technologií Bass Reflex, Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením, Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení, Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
13 789 Kč
Akční cena Akční cena
Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS5

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS5

Okamžitý Cashback 690 Kč i
Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro váš soundbar, Podporují technologii 360 Spatial Sound Mapping, Výstupní výkon 180 W přivádí hudbu a filmy k životu, Výdrž baterie 10 hodin a funkce rychlého nabíjení, Vestavěné mikrofony pro optimalizaci zvukového pole, Dvoupásmové reproduktory pro čistý, mohutný zvuk, Možnost montáže na stěnu, Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000, HT-S2000, HT-A8000 a HT-A9000, Dále spolupracují i s AV zesilovačem TA-AN1000
18 689 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace