Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-XV800 bezdrátový, řada X

Všesměrový párty zvuk přenáší výkonný zvuk do každého koutu místnosti, Funkce TV Sound Booster pro vylepšený zvuk televizoru, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výkonný zvuk, Karaoke a kytarový vstup pro více zábavy, Výdrž baterie 25 hodin a funkce rychlého nabíjení, Nepřímé osvětlení vytváří náladové světlo, Praktická rukojeť + vestavěná kolečka
Skladem
ks
18 990 Kč
Katalogové číslo: Z03210
Kód výrobce: SRSXV800B.CEL
Cashback 2 000 Kč i Výsledná cena 16 990 Kč

LIVE LIFE LOUDŽivot je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi novými reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na které nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.


Zaplňte každý kout všesměrovým párty zvukemVšesměrový párty zvuk přenáší výkonný zvuk do každého koutu místnosti. Pět výškových reproduktorů poskytuje čistý zvuk do přední i zadní části reproduktoru. Navíc je vše podpořeno dunivými basy zprostředkovanými dvojitými jednotkami reproduktoru X-Balanced Speaker Unit. Díky delší výdrži baterie, vestavěné rukojeti a kolečkům reproduktoru SRSXV800 je možné si tento bohatý zvukový zážitek užívat kdekoli chcete.


Výkonný zvuk s jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker UnitNaše jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit má téměř pravoúhlou membránu, která tak může mít ve srovnání s běžnými jednotkami reproduktorů větší plochu. Jednotka basového reproduktoru o rozměrech 170 mm x 170 mm zajišťuje zřetelný a hluboký basový zvuk.


Bohatší, zřetelnější a hlubší zážitekMembrána, která není kruhového tvaru, nejen maximalizuje plochu membrány reproduktoru, ale přispívá i ke zvýšení akustického tlaku pro hlubší a říznější basy, menší zkreslení a čistší podání vokálů. Pro bohatší, čistší a hlubší zážitek z poslechu.


Vysoce kvalitní zvuk z každého úhluProvedení jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vytváří hluboké, silné basy a čistotu vokálů, i když zesílíte hlasitost. Pět výškových reproduktorů vpředu a vzadu poskytuje čistý zvuk v pásmu vysokých frekvencí ve všech směrech.


Živý zvukReproduktor XV800 je ideální pro přehrávání živé hudby, takže si můžete stále znovu dopřávat své oblíbené koncerty.


Zdůrazněte basyDopřejte svým basovým rytmům pořádnou hlasitost a poslechněte si své oblíbené skladby se zvukem, jaký si zaslouží.


Párty nikdy nekončíS 25hodinovou výdrží baterie reproduktoru XV800 může zůstat párty v plném proudu celou noc.


Rozjeďte párty během pouhých 10 minutDíky rychlému nabíjení reproduktoru XV800 si můžete za pouhých 10 minut nabíjení dopřát až 3 hodiny přehrávání.


Pečujte o bateriiFunkce péče o baterii je zárukou, že si už nemusíte dělat žádné starosti s přebíjením reproduktoru, takže se na ni budete moci déle spolehnout.


Silný zvuk na cestáchKdykoli budete chtít reproduktor XV800 přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Díky vestavěným kolečkům jej bez problémů dovezete až na párty.


Rozsviťte to s osvětlenímNepřímé osvětlení vytváří náladové světlo, takže si svůj pokoj můžete rozsvítit tak, aby ladil s vaším osobitým stylem.


Dodejte šťávu živým vystoupenímS unikátní funkcí TV Sound Booster od společnosti Sony si můžete dopřávat dokonalejší zvuk u audiovizuálního obsahu, jako jsou filmy a záznamy živých vystoupení, při umístění jednotky do svislé polohy. Díky hlubokým basům a realistickému vysokofrekvenčnímu šíření zvuku si můžete užít opravdový audiovizuální zážitek, který vás vtáhne do všeho, na co se budete dívat.
Reproduktor XV800 dodá zvuku z televizoru tu správnou energii díky své 17cm (6 3") jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, zatímco výškové reproduktory po stranách a vzadu vyplní zvukem celou místnost.


Jak funguje funkce TV Sound BoosterVýkonná kombinace zvuku televizoru, dvou výškových reproduktorů modelu XV800 a dvojitých jednotek reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vám poskytne vylepšený zvuk televizoru, ať už sledujete cokoli.


Přenosný, zapojitelný reproduktor pro rozjetí každé pártyMáte rádi karaoke? Pak se z vás a reproduktoru XV800 stane dokonalé duo. Tento přenosný párty reproduktor je vybaven karaoke vstupem, což znamená, že k němu stačí připojit mikrofon, vybrat skladbu a okamžitě si můžete užívat funkce včetně Echa a Kontroly tóniny na zadním panelu jednotky. Díky dvěma vstupům můžete dokonce připojit kytaru a reproduktor použít jako zesilovač.


Vstupy a nastavení na jednom místěNyní je ještě snazší si užívat karaoke, protože jsou vstupy a ovládací prvky, včetně funkcí Echo a Kontrola tóniny, umístěny společně na zadním panelu.


Mějte svá nastavení pod kontrolouPřevezměte kontrolu nad svými režimy, nastaveními a osvětlením díky snadno ovladatelnému dotykovému panelu. Panel je intuitivně a prakticky podsvícen, takže máte párty pod kontrolou i v tmavém prostředí.


Nezastavujte svou pártyPokud předpověď nevypadá příznivě, nemusíte si dělat starosti. Reproduktor XV800 je vybaven voděodolným krytím IPX4 ve svislé poloze a krytím IPX2 ve vodorovné poloze, takže můžete bez obav přehrávat venku, i když spadne pár kapek.


Připojení Bluetooth s technologií Fast PairHned po zapnutí je zajištěna viditelnost pro zařízení s operačním systémem Android.


Party ConnectPřipojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu.


Přehrávání a nabíjení přes USBPomocí rozhraní USB můžete připojit různé zdroje zvuku a reproduktor XV800 lze používat i k nabíjení dalších zařízení.


Sony | Music CenterOptimalizujte nastavení zvuku, vybírejte seznamy skladeb a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.


Zábavné funkce s aplikací FiestableOvládejte s touto aplikací z telefonu zábavné funkce, jako je ovládání DJ efektů a funkce osvětlení.Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®5.2 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC, SCMS-T, USB Type-A, vstup pro mikrofon, kytarový vstup, optický dig. vstup
Frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz
Baterie Až 25 h
Zvukové režimy Clear Audio+, Mega Bass, DSEE, LIVE SOUND, TV Sound Booster, 3-pásmový ekvalizér,
Velikost reproduktoru Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 3x 6 cm vpředu, 2x 4 cm vzadu, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 17 cm
Odolnost IPX4 (při vertikální poloze), IPX2 (při horizontální poloze)
App pro smartphony Sony | Music Center, Fiestable
Funkce Stereo Pair, Party Connect
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 317 x 720 x 375 mm, 18,5 kg
Barva Černý

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Skvělá komunikace a příjemný přístup! Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod