Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony SRS-XV500 bezdrátový, řada X

Novinka Novinka
Síla pro párty kdekolii, Funkce MEGA BASS, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výkonný zvuk, Karaoke a kytarový vstup pro více zábavy, Výdrž baterie 25 hodin a funkce rychlého nabíjení, Nepřímé osvětlení vytváří náladové světlo, Voděodolnost IPX4, Praktická rukojeť
Obvykle do týdne
ks
7 980 Kč
Katalogové číslo: Z04477
Kód výrobce: SRSXV500B.CEL

Mohlo by Vás zajímat

Novinka Novinka
Reproduktor Sony SRS-XV500 bezdrátový, řada X

Reproduktor Sony SRS-XV500 bezdrátový, řada X

Síla pro párty kdekolii, Funkce MEGA BASS, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výkonný zvuk, Karaoke a kytarový vstup pro více zábavy, Výdrž baterie 25 hodin a funkce rychlého nabíjení, Nepřímé osvětlení vytváří náladové světlo, Voděodolnost IPX4, Praktická rukojeť
7 980 Kč
Novinka Novinka
Reproduktor Sony ULT TOWER 10 bezdrátový

Reproduktor Sony ULT TOWER 10 bezdrátový

Vysoce výkonný audio systém s prostorovým zvukem, Speciální X-Balanced reproduktory se čtvercovou membránou dodávají bohatší a čistší zvuk, Funkce ULT Power Sound umožní zvýraznění basové složky, Integrované osvětlení spolu s bezdrátovým mikrofonem na karaoke rozhýbou každou párty, Možnost dobíjení telefonu. Reproduktor podporuje bezdrátové připojení Bluetooth (verze 5.2), nebo přes USB. Podpora aplikace Music Center
24 989 Kč

LIVE LIFE LOUD

Život je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi bezdrátovými reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na které nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.

Výkonný zvuk z přenosného reproduktoru

Uspořádejte párty všude, kam s reproduktorem SRS-XV500 vyrazíte. Poskytuje výkonný zvuk díky jednotce X-Balanced Speaker Unit a disponuje baterií s dlouhou výdrží a rukojetí pro snadné přenášení, takže si můžete dopřát skvělé zvukové zážitky uvnitř i venku.

Výkonný zvuk pro párty

Model SRS-XV500 používá basové a přední výškové reproduktory, které poskytují hluboké, rázné basy a čisté vokály. Díky ještě většímu akustickému tlaku neodoláte nutkání si zatančit.

Výkonný zvuk s jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Naše jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit má téměř pravoúhlou membránu, která tak může mít ve srovnání s běžnými jednotkami reproduktorů větší plochu. Jednotka basového reproduktoru o rozměrech 140 x 140 mm zajišťuje zřetelný a hluboký basový zvuk.

Bohatší, zřetelnější a hlubší zážitek

Membrána, která není kruhového tvaru, nejen maximalizuje plochu membrány reproduktoru, ale přispívá i ke zvýšení akustického tlaku pro hlubší a říznější basy, menší zkreslení a čistší podání vokálů. Pro bohatší, čistší a hlubší zážitek z poslechu.

Poslech nahlas a čistě

Kombinace jednotek X-Balanced Speaker Unit a předních výškových reproduktorů s vysokou účinností poskytuje výkonný, bohatý a zřetelný zvuk. Skvělou hudbu si tak může vychutnat každý.

Živý zvuk

Režim LIVE SOUND je ideální na přehrávání živé hudby, takže si s reproduktorem XV500 můžete stále znovu dopřávat své oblíbené koncerty.

Zdůrazněte basy

Aktivujte funkci MEGA BASS pro zdůraznění basů a poslechněte si své oblíbené skladby se zvukem, jaký si zaslouží.

Párty nikdy nekončí

Díky 25hodinové výdrži baterie reproduktoru XV500 zůstane párty v plném proudu celou noc.

Nabití za pouhých 10 minut

Díky rychlému nabíjení reproduktoru XV500 si můžete za pouhých 10 minut nabíjení dopřát až 2,5 hodiny přehrávání.

Pečujte o baterii

Funkce Ochrana baterie je zárukou, že se už nemusíte obávat přebíjení baterie reproduktoru, takže se na ni budete moci déle spolehnout.

Popadněte jej a můžete jít

Reproduktor XV500 je opatřen pohodlnou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Takže pokud máte reproduktor obvykle v domě, ale chcete jej poslouchat na zahradě, stačí jej uchopit za rukojeť a můžete jít.

Volba je na vás

Reproduktor XV500 lze podle potřeby umístit vodorovně nebo svisle.

Nezastavujte svou párty

Pokud předpověď počasí nevypadá příznivě, nemusíte si dělat starosti. Reproduktor XV500 je voděodolný s krytím IPX4, takže můžete bez obav přehrávat venku, i když spadne několik dešťových kapek.

Náladové osvětlení a stylový design

Nepřímé osvětlení reproduktoru je vhodné pro atmosféru jakéhokoli prostředí. Navíc díky jednoduchému a úhlednému designu splyne reproduktor s každou místností.

Zazpívejte si vlastním stylem

Chcete-li si z plných plic zazpívat svou oblíbenou skladbu, jednoduše připojte mikrofon pro karaoke a stiskněte tlačítko přehrávání. Ovládací prvky pro ozvěnu a kontrolu tóniny umístěné na zadním panelu jednotky vám umožní upravit si zvuk podle svých představ. K dispozici je také druhý vstup, takže si můžete s kamarádem zazpívat duet s druhým mikrofonem, případně můžete připojit kytaru a rozjet zábavu ještě více.

Vstupy a nastavení na jednom místě

Všechny vstupy a ovládací prvky se nacházejí na zadním panelu, včetně ovládacích prvků pro ozvěnu a kontrolu tóniny. Jsou navrženy s cílem zajistit náležitý komfort a umožnit dosažení co nejlepšího zvukového projevu.

Mějte svá nastavení pod kontrolou

Převezměte kontrolu nad režimy, nastaveními a osvětlením díky snadno ovladatelnému dotykovému panelu. Panel je intuitivní a prakticky podsvícený, takže máte párty pod kontrolou i v tmavém prostředí.

Připojení Bluetooth s technologií Fast Pair

Jen jedním klepnutím zapnete u modelu XV500 rychle a snadno Bluetooth párování se zařízeními Android

Party Connect

Připojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu.

Přehrávání a nabíjení přes USB

Využijte možnosti připojení USB, připojte se a přehrávejte hudbu. Navíc můžete reproduktor XV500 použít k nabíjení dalších zařízení.

Sony | Music Center

Optimalizujte nastavení zvuku, vybírejte seznamy skladeb a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.

Zábavné funkce s aplikací Fiestable

Ovládejte s touto aplikací z telefonu zábavné funkce, jako je ovládání DJ efektů a funkce osvětlení.

Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®5.2 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC, SCMS-T, USB Type-A, vstup pro mikrofon, kytarový vstup, analogový vstup 3,5 mm IN
Frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz
Baterie Až 25 h
Zvukové režimy Clear Audio+, Mega Bass, DSEE, 3-pásmový ekvalizér, Live Sound
Velikost reproduktoru Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 2x 6 cm, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 14 cm
Funkce Stereo Pair, Party Connect, apps: Sony | Music Center / Fiestable
Odolnost IPX4
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 269 x 564 x 294 mm, 11,2 kg
Barva Černá

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace