Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Reproduktor Sony ULT TOWER 10 bezdrátový

Novinka Novinka
Vysoce výkonný audio systém s prostorovým zvukem, Speciální X-Balanced reproduktory se čtvercovou membránou dodávají bohatší a čistší zvuk, Funkce ULT Power Sound umožní zvýraznění basové složky, Integrované osvětlení spolu s bezdrátovým mikrofonem na karaoke rozhýbou každou párty, Možnost dobíjení telefonu. Reproduktor podporuje bezdrátové připojení Bluetooth (verze 5.2), nebo přes USB. Podpora aplikace Music Center
Obvykle do týdne
ks
24 989 Kč
Katalogové číslo: Z04798
Kód výrobce: SRSULT1000.CEL

Mohlo by Vás zajímat

Akční cena Akční cena
Reproduktor Sony SRS-XV800 bezdrátový, řada X

Reproduktor Sony SRS-XV800 bezdrátový, řada X

Všesměrový párty zvuk přenáší výkonný zvuk do každého koutu místnosti, Funkce TV Sound Booster pro vylepšený zvuk televizoru, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výkonný zvuk, Karaoke a kytarový vstup pro více zábavy, Výdrž baterie 25 hodin a funkce rychlého nabíjení, Nepřímé osvětlení vytváří náladové světlo, Praktická rukojeť + vestavěná kolečka
14 989 Kč
Novinka Novinka
Reproduktor Sony SRS-XV500 bezdrátový, řada X

Reproduktor Sony SRS-XV500 bezdrátový, řada X

Síla pro párty kdekolii, Funkce MEGA BASS, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výkonný zvuk, Karaoke a kytarový vstup pro více zábavy, Výdrž baterie 25 hodin a funkce rychlého nabíjení, Nepřímé osvětlení vytváří náladové světlo, Voděodolnost IPX4, Praktická rukojeť
7 980 Kč
Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 5 let bez obav z poruchy.

Přineste si atmosféru živého koncertu na požadované místo

Získejte výjimečné basy vylepšením nízkých frekvencí a pociťte sílu zvuku. Užijte si dva různé režimy zvuku se zvýrazněním basů. Silné basy, které vám umožní pocítit rytmus a roztančí vás. Zdůraznění hlubokých basů pro nízkofrekvenční zvuk, při kterém se vám zachvěje srdce. Nechte se pohltit výkonným zvukem a pociťte kdekoli energii místa konání živého koncertu.

Stiskněte tlačítko. Pocítíte opravdové basy.

Po stisknutí tlačítka ULT si můžete vychutnat výkonný zvuk v režimu ULT1 nebo ULT2. Režim ULT1 vyberte, pokud upřednostňujete hlubší basy u nižších frekvencí. Režim ULT2 zvolte, požadujete-li silné a rázné basy.

Výkonný zvuk naprosto všude

Technologie 360° párty zvuku směruje výkonný zvuk do každého koutu místnosti. Čtyři výškové reproduktory poskytují čistý zvuk z přední i zadní strany reproduktoru a dva středové reproduktory zajišťují čistotu vokálů. Díky velké jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pocítíte skutečný zvuk basů. Společně nechají všechny přítomné pocítit sílu hudby, ať už jsou v kterékoli části místnosti.

Výkonný zvuk s jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit je vybavena téměř pravoúhlou membránou, která tak může mít ve srovnání s běžnými jednotkami reproduktorů větší plochu. Velká jednotka basového reproduktoru o rozměrech přibližně 320 x 320 mm poskytuje čistý a hluboký zvuk basů.

Bohatší, zřetelnější a hlubší zážitek

Nekruhová membrána nejen maximalizuje plochu reproduktoru, ale také přispívá ke zvýšení akustického tlaku pro hlubší a říznější basy, menší zkreslení a čistší podání vokálů. Vše je navrženo s cílem pozvednout váš zážitek z poslechu.

Navoďte festivalovou atmosféru s 360° párty osvětlením

Výrazné osvětlení reproduktoru ULT TOWER 10 ozáří každý kout vaší párty. Dokonce je synchronizováno s hudbou, aby vytvářelo tu pravou festivalovou atmosféru.

Svoboda při karaoke

Zazpívejte si z plných plic své oblíbené melodie díky přiloženému bezdrátovému mikrofonu a užijte si plnou kontrolu nad zvukem pomocí ovládacích prvků pro ozvěnu a kontrolu tóniny na horním panelu. Můžete připojit další mikrofon a zazpívat si duet nebo kytaru a poté použít reproduktor ULT TOWER 10 jako zesilovač.

Bezdrátový mikrofon

Součástí balení je originální bezdrátový mikrofon Sony, takže jste připraveni na plnohodnotnou zábavu karaoke ihned po vybalení.

Plné ovládání karaoke

Při použití funkcí pro ozvěnu a kontrolu tóniny na horním panelu záleží jen na vás, jak bude váš zpěv znít. Reproduktor ULT TOWER 10 je také vybaven kabelovým vstupem pro druhý mikrofon nebo kytaru, pro kterou se reproduktor promění v zesilovač.

Užijte si karaoke s aplikací Fiestable

Ozvěnu, tóninu a hlasitost můžete ovládat z bezplatné aplikace Fiestable. Můžete dokonce zapnout funkci potlačení vokálů, abyste oblíbeným skladbám ze svých seznamů propůjčili vlastní hlas.

TV Sound Booster

S jedinečnou funkcí TV Sound Booster od společnosti Sony si můžete užívat vylepšený zvuk při sledování veškerého audiovizuálního obsahu, od videí ze živých vystoupení až po filmy. Díky hlubokým basům a realistickému šíření vysokofrekvenčního zvuku získáte skutečný audiovizuální zážitek, který vás vtáhne přímo do děje. Reproduktor ULT TOWER 10 zesiluje zvuk televizoru pomocí jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, zatímco výškové reproduktory na zadní straně pomáhají naplnit místnost přirozeným zvukem.

Jak to funguje

Použitím výkonné kombinace zvuku televizoru, dvou zadních výškových reproduktorů a jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit reproduktoru ULT TOWER 10 dosáhnete vylepšení zvuku televizoru bez ohledu na sledovaný obsah.

Silný zvuk na cestách

Uchopte praktickou rukojeť pro přenášení, nakloňte reproduktor dozadu a odvezte jej, kamkoli se vám zlíbí. Velká stabilní kolečka vám umožní dovézt jej až na párty.

Horní panel je odolný proti stříkající vodě

Nemusíte se obávat případného polití horního panelu nějakou tekutinou. Panel je odolný proti stříkající vodě, takže hudba bude hrát nerušeně dál.

Hudba, která vás díky funkci Party Connect skutečně rozhýbe

Propojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte zvuk se světly pomocí funkce Party Connect – naplňte jakoukoli místnost skvělým zvukem a vytvořte dokonalou párty atmosféru.

Přidejte další reproduktor pro bohatý stereofonní zvuk díky funkci Stereo Pair.

Propojte dva reproduktory ULT TOWER 10 pomocí Bluetooth a aktivujte stereofonní zvuk (pravý i levý) pro skutečně pohlcující poslech.

Přehrávání a nabíjení přes USB

Připojte zdroj zvuku k reproduktoru ULT TOWER 10 přes rozhraní USB a přehrávejte hudbu nebo můžete reproduktor použít k nabíjení dalších zařízení.

Sony | Music Center

Optimalizujte nastavení zvuku, vybírejte seznamy skladeb a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.

Připojení Bluetooth® s technologií Fast Pair1 a vícebodové připojení

Reproduktor ULT TOWER 10 umožňuje rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. K zajištění naprostého pohodlí můžete reproduktor ULT TOWER 10 spárovat se dvěma zařízeními Bluetooth současně, abyste mohli okamžitě přepínat mezi různými zdroji hudby.

Parametry

Připojení a vstupy Bluetooth®5.2 (A2DP, AVRCP, SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC, Stereofonní minikonektor (vstup), USB A, optický digitální vstup, vstup pro mikrofon/kytaru: 1 (φ 6,3 mm)
Zvukové režimy ULT POWER SOUND: 2 (ULT1 / ULT2), počet úrovní hlasitosti: 51, vlastní ekvalizér: 7
Velikost reproduktoru Jednotka výškového reproduktoru: 2x 40 mm, jednotka basového reproduktoru: 1x 320–320 mm / jednotka středového reproduktoru: 2x 80 mm, jednotka zadního výškového reproduktoru: 2x 40 mm
Funkce TV Sound Booster, Optimalizace zvukového pole, aplikace Sony | Music Center / Fiestable, Funkce Stereo Pair a Party Connect, Integrované osvětlení
Odolnost Odolný proti stříkající vodě (horní strana)
Rozměry a hmotnost 418 mm x 1 106 mm x 428 mm, 29 kg
Barva Černá

Vhodné příslušenství

Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY503 pro AV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 5 let bez obav z poruchy.
Prodloužená záruka Sony HAVEWY403 pro AV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY403 pro AV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
Prodloužená záruka Sony HAVEWY303 pro AV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony HAVEWY303 pro AV na 3. rok

Užívejte si Váš AV přístroj Sony až 3 roky bez obav z poruchy.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace